Liga Liero

Strona Ligi Liero => Opowiadania => Wątek zaczęty przez: Greybrow 2006-01-22 20:56:31Tytuł: Jak dodać opowiadanie?
Wiadomość wysłana przez: Greybrow 2006-01-22 20:56:31
Jeśli napisałeś/napisałaś opowiadanie dotyczące Liero (w szeroko pojętym znaczeniu), to czekamy tutaj na propozycje.

1. Napisz tekst w edytorze tekstu, tak by linie zawijały się automatycznie (nie naciskaj enter jak chcesz przejść do następnej linii)
2. Sprawdź pisownię w edytorze i popraw błędy.
3. Przeczytaj ponownie i wyłap pozostałe błędy.
4. Skopiuj i wklej do prywatnej wiadomości (http://www.liero.org.pl/forum/index.php?action=pm;sa=send;u=3) lub emaila (http://www.liero.org.pl/email.php) i wyślij, ewentualnie możesz też napisać to opowiadanie jako wątek w dziale testy (http://www.liero.org.pl/forum/index.php/board,1.0.html) i powiadomić o tym któregoś admina.
5. Czekaj na publikację.Tytuł: Re: Jak dodać opowiadanie?
Wiadomość wysłana przez: Wingang 2006-02-04 16:43:43
Hmmm, myślę że pora będzie odpicować komórki odpowiadające za wymyślanie i coś skrobnąć!
Niebawem wyślę :)


Tytuł: Re: Jak dodać opowiadanie?
Wiadomość wysłana przez: Michał Mleczko 2006-03-30 22:18:27
Co to znaczy "dotyczące liero"? Mam machnąć opowiadanie o robaczym gladiatorze? Jeśli opiszę jeszcze jego ośmiobitowe życie to to będzie nudne...

Mam coś, co mogłoby być ciekawe.


Tytuł: Re: Jak dodać opowiadanie?
Wiadomość wysłana przez: ChanibaL 2006-03-30 22:27:52
Jeśli umiesz po angielskiemu to masz kilka nowych opowiadań w Power magazine (http://powerhuhn.net/depot/gusanos/lieromag/), jeśli nie to masz tutaj Krucjatę Ciemności (http://www.liero.org.pl/?art=6328).


Tytuł: To moje opowiadanie!
Wiadomość wysłana przez: mati 2007-02-15 18:29:27
Chciałem przez mail wysłać do Ligi Liero opowiadanie, ale się nie udało. Może przez forum się da:

Przygody Rimbo i Rambo-CZĘŚĆ 1. Rimbo i Rambo zbudzili się ze snu w swojej bazie. Wszystko zapowiadało się wspaniale. Zjedli śniadanie i poszli na spacer, zabierając na wszelki wypadek missilesy i super shotguny. Właśnie wkroczyli na arenę Teraz, AŻ TU NAGLE zjawił się ich największy wróg ze szkolnych czasów- Bambo!!! Zdawało się, że zostawi ich w spokoju, jednak chciał się zemścić za pewien wypadek, w którym zginął jego kumpel w wyjaśnionych okolicznościach. Bambo rzekł: Oddajcie mi swoje bronie, a puszczę was wolno. Skoro tak się ma sprawa, to raczej módl się, abyśmy to my puścili cię wolno- powiedział wściekły Rambo. Rambo! Nie denerwuj się. Jakoś to będzie- powstrzymał go Rimbo. No i jak?! Dajecie gun'y, czy checie oberwać?- ostrzegał Bambo. Wiesz co Rambo, dajmy mu po łbie!-rzekł Rimbo. Właśnie na to czekałem!!! Bambo! Poczęstuj się moją rakietą!!!-zaatakował Rambo. Nakierował rakiętę prosto w głowę Bamba. Ten jednak odskoczył i uniknął śmiercionośnej torpedy. Bardzo ładnie, ale to nie wystarczy aby mnie pokonać- powiedział Bambo i wystrzelił big nuke. Rimbo i Rambo schowali się za skałami. Troszkę ich drasnęło. Rimbo wyjął swego super shotguna. Nażryj się ołowiu!!!- powiedział. Z super shotguna wyleciała z wielkim hukiem garść małych kul. Chlasnęło i skrwawiło to Bamba. On rzekł: Tym razem wam się udało, ale następnym razem nie będziecie mieć już tyle szczęścia!!! Żegnam!!! No cóż Rimbo, wracajmy do domu. Mam nadzieję, że już go nie spotkamy- rzekł Rambo. Cześć Rambo!- powiedział Rimbo. Koniec!


Tytuł: Re: Jak dodać opowiadanie?
Wiadomość wysłana przez: Netsu 2007-02-15 19:06:46
Po zakonie robaków cieni posiadającym bezszelestne członki myślałem ze nic mnie już nie zdziwi. Ale ty Mati zdołałeś go przebić, naprawdę myślę, że przejdziesz do legendy, bo czegoś takiego jak żyję nie widziałem.
Koniec!


Tytuł: Re: Jak dodać opowiadanie?
Wiadomość wysłana przez: barnex 2007-02-15 19:59:32
roxa, prawie jak praca stylistyczna którą dziś oddałem nauczycielce. Tylko inne słowa się w kółko powtarzają  ;)


TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb