[mod 09] G Pro (anulowany)

Zaczęty przez Jerac, 2005-12-27 22:08:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jerac

Hyyym..... No to zmieniam lekko taktykę. Przewidywane zmiany (bo nie wiem co się uda):

-Potężne, jednofazowe, i co ważniejsze - bardzo jasne eksplozje dla tego co w LieroPro miało BigExplosion
-Drobna zmiana lasera - żeby takiemu jednemu dogodzić ;D
-Skorcz - przetestuję go bez rozmycia...
-Zimm - Zupełnie inny główny pocisk, wg pomysłu Wesza - czyli wąski, ale dość długi. Reszta efektów zostaje. Jakoś nikomu poza G-Kewpą elektryzowanie otoczenia nie przeszkadza :D (ale spowolnie trochę te iskierki, będą mniej przeszkadzać).
-Popróbuję innych dzwięków dla spajków, ale one niemal z definicji będą hałasować jak pudło z <zależy od dźwięku> zrzucone z metalowych schodów. Mam do wyboru szklanki, butelki z lub bez mleka, kanki bez lub z mlekiem, szyny kolejowe w różnych formatach, kowadła (duże, większe, jeszcze większe) i parę rodzajów wiader.

Generalnie, to ma wyglądać ładnie i ze wszystkimi bajerami. Ale jeśli gdzieś przesadzam... dzięki za sprowadzanie na ziemię, jeszcze nie odleciałem na tyle żeby upadek mógł zaboleć. ;D


I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Wesz

Długo wczoraj zastanawialiśmy się z jeracem jaki ma być ten dźwięk dla spajków, a dzisiaj rano w ciągu 6 sekund doznałem oświecenia. Według mnie ten dźwięk pasuje idealnie, mimo iż po przwesłuchaniu wydaje się beznadziejny, polecam prztestować w grze:
www.wsh.trzcianka.com.pl/boing.wav

Jerac

Beznadziejnie?? to jest TO! :D
Za niedługo będzie poprawiona wersja.
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Greybrow

całkiem nieźle. Nawet ten zimm iskrzący nie przeszkadza.

Jerac

Owk... uwzględniając sugestie testerów: http://republika.pl/sorwurmz/twbpod018_r05.zip

Zmiany:
-Laser,Skorcz,Zimm,MiniNuke,ChiquitaBomb - ogólnie popoprawiane
-dodane: Chiquita Gun i Big nuke - tak dla jaj :D
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

p.Wesołek

2005-12-30 19:55:19 #20 Ostatnia edycja: 2005-12-30 20:05:41 by p.Wesołek
Zmiany jak dla mnie pozytywne. Jedynie rozważałbym równoczesne wybuchanie pocisków w nuke'ach, ale lepiej żeby w tej kwestii wypowiedziało się więcej osób (zauważyłem, że w specyficznych przypadkach oponent jest spychany poza obaszar wybuchu, przez pierwsze eksplozje). Bronie dla jaj są dość poważne ;) i dobrze obliczone.
EDIT: Chiquita Gun mogłaby mieć  nieco krótszy reload (o jakieś 15%-20%), obecny jest nieco za długi- krótszy pomógłby nie tylko w walce, ale też w przemieszczaniu.

Jerac

Jest tylko jeden haczyk: Ja tylko odwzorowuję to co jest w LieroProModeFinal, które jest do ściągnięcia w tutejszej plikowni. Nie mogę więc zmieniać czasów reloadu, prędkości pocisków, itd. Pozatym wyobrażasz sobie 50 eksplozji (a każda ze wszystkimi bajerami) w jednym momencie? Bo mój komputer wiesza się na samą myśl o tym ;D
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Combaine

Testowałem to, ale czegoś mi przy wybuchach brakowało - efektu trzęsienia ziemi. Gusanos nie ma takiego ficzeru, czy może jakiś inny powód?

Jerac

Nie ma. Muszę pomęczyć o to Basarę... i o błyski też :D
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

p.Wesołek

Rozumiem, uznałem tylko, że skoro SS ma mniejszy odrzut jego rolę mógłby przejąć ChG.
Btw. jest jakiś oficjalny wishlist czy każdy z osobna molestuje autorów G?

ChanibaL

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Greybrow

jakaś nowsza wersja może?

Van_Hoover

Emm może teraz dam plame mówiąc tak oczywisty błąd ale nigdzie o tym nie wspomniano więc napisze Gram sobie i tak coś mi nie pasuje.. I z początku nie wiedziałem co ale w końcu do tego doszedłem. Czemu eksplozje z broni wszelakich nie niszczą dirta? Przecież to jest rzecz podstawowa a zapomniana przez Jeraca (celowo?)

Jerac

Paradoksalnie nie uznałem tego za istotne... jako że w 99% gram na mapach gdzie ciężko o kawałek niszczalnego materiału. A potem development stanął bo czekam na bugfixy/patche...
I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.

Greybrow

No to w sumie najwyższy czas na nową wersję, skoro jest 9c :D