Liga Liero
2019-06-24 17:07:22 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zabawa manipulatorem.  (Przeczytany 16247 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
shadow007
nowy
*

Reputacja: 0

« : 2005-12-31 16:25:48 »

Grin Jak w temacie napiszcie jak można się nieźle bawić manipulatorem. Moim zdaniem najlepiej wziąść larpe wystrzelić w góre, chwytamy manipulator i bierzemy te kulki co spadają. Albo tak z uzumaki Cheesy . Zabawa gwarantowana Cheesy .
Obelix
Sierżant

Reputacja: -15

I'm Back!

« Odpowiedz #1 : 2005-12-31 16:40:05 »

najlepsze było jak na jakimś serwerze grałem 3v3 i bawiliśmy się manipulatorami tzn gościu walił do mnie z machineguna a ja łapałem wszystko w maipulatow a potem  mu odrzuciłem to wszystko i powiedziałem "No thanks"
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2005-12-31 16:44:47 »

Albo kłamiesz, albo coś ci się walneło...pocisków machineguna nie można łapać manipulatorem.

Obelix
Sierżant

Reputacja: -15

I'm Back!

« Odpowiedz #3 : 2005-12-31 16:59:28 »

to może shotguna? nie wiem wiem że czymś strzelał a ja to złapałem i mu odrzuciłem i na pewno nie było to uzumaki

prędzej mi się coś walneło bo jestem dzisiaj troche niezrównoważony psychicznie bo ojciec na mnie nawrzeszczał że go chciałem czekoladą poczęstować
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #4 : 2005-12-31 17:12:36 »

Najprawdopodobniej Larpa.

Zresztą na manipa podpatrzyłem sposób - jak ktoś do ciebie idzie z całą kupą, a nie jesteś pewny czy uda ci się wyłapać wszystko - odpalaj manipa raz za razem - zdmuchnie mu wszystko w twarz Cheesy

Larpa się nadaje do łapania, ale łapać należy główny pocisk... Wczoraj z B4u graliśmy w ping-ponga - on rzucał mi larpę, ja odrzucałem, i tak aż wparował trzeci i nas zesmażył... Cheesy

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2005-12-31 17:47:01 »

A ja haksując [czyt. testując] mapy Greja [a głównie chodzi o Kross31], stanąłem gdzieś, gdzie jest daleko z ziemi do sufitu, wystrzeliłem larpe do góry, i zaczęłem robić coś takiego jak Jerek wyżej powiedział, czyli jak najszybciej włączać i wylączać manipulatora. Tworzy się nad nami wtedy taka, eee, jak to sie mówi? poduszka która odbija spowrotem wszystko do góry. Też można nieźle poszaleć, polecam Wink

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2006-01-01 17:12:44 »

Na ballpark znalazłem niezłą taktykę na długie życie z piłką. Ustawiasz się na samej górze i gdy ktoś na ciebie leci włączasz manipulator i go przytrzymujesz tak abyś był za rogiem i nie mógł niczym dostać, ini napewno go zaraz dobiją. Ostatnio jak to testowałem rozpocząłem gdy najwyższy wynik był 300 sekund. Gdy przeciwnik miał 350, ja miałem już  400. (a inna sprawa, że lamili)

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
madman
nowy
*

Reputacja: -1

« Odpowiedz #7 : 2006-01-01 17:16:55 »

Sorki ludzie ale mam pytanko poinam w gusanos 0.9b i mam problem jak tam sie tworzy boty i jezeli sie nie da tworzyc botow to gdzie je znalezc tak aby mozna bylo grac nie samemu ale z kims na jednym kompie tak jak np. w serii 0.8??? czekam na szybka odpowiedz Huh
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2006-01-01 17:20:06 »

Szybka odpowiedź: u góry jest guzik szukania zakamuflowany pod nazwą 'szukaj', nie to nie jest atrapa.
I przy okazji przemyśl czy napisałeś to tam gdzie trzeba.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Xelos
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #9 : 2006-01-03 23:17:10 »

Heh z taktyka z larpa jest mocna ale z bazuka jeszce lepsza Smiley
Strzelasz rakiete przed siebie i natychmiast lapiejsz ja manipulatorem. Gdy ja teraz wypuscisz pofrunie 2x szybciej niz normalnie odpalona Cheesy
Taka zabawa nie jest nawet trodna, wazne zeby bazuka byla zaraz przed/po manipulatorze i po kilku probach zaczyna wychodzic Cheesy
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #10 : 2006-01-03 23:28:31 »

Tylko że bazukę masz jedną a larpy całą kupę....

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
kamil077
Gość
« Odpowiedz #11 : 2006-01-08 21:16:31 »

A larpa w manipulatorze to coraz większa się robi bo
 główny pocisk robi więcej kulek (jak tak długo poczekać to strzał troche mocy by miał)
Combaine
Pułkownik

Reputacja: 21

« Odpowiedz #12 : 2006-01-08 21:45:38 »

I jakiego fajnego laga by zrobił Tongue
Miloszz
Sierżant

Reputacja: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 2006-01-09 13:57:42 »

Dokładnie - raz z Jeracem się bawiliśmy: stanąłem z włączonym manipulatorem, a on zapodał mi x larp. 20-sekundowy lag był... worried

Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #14 : 2006-01-09 16:33:25 »

I co ciekawe, to jest spowodowane przez dźwięk. Jak ustawić sound mode na winmm to można pół godziny stać z larpą, wypuścić, i jak masz dość FPS, to nawet nie zwolni.

Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: