Liga Liero
2019-07-18 20:39:09 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gusanos 0.9b - zacina mi się  (Przeczytany 4203 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Malkar
nowy
*

Reputacja: 0

Krzyk kamieni...

« : 2006-01-01 21:55:58 »

Mam dobry sprzęt, na którym nie powinien zacinać się G 0.9b, ale się zacina. G 0.81 działa poprawnie. Kiedy wchodzę w grę pozornie wszystko jest OK, ale kiedy zaczynam strzelać i powstają wybuchy to zacina się niemiłosiernie. Moje podejrzenia padają na dźwięk, bo kiedy w menadżerze urządzeń wyłączam moją kartę dźwiękową, to usterka nie występuje i wszystko chodzi pięknie (oprócz tego że nie ma dźwięku  Cry). Help.

Counting bodies like sheep to the rhythm of the war drums!
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #1 : 2006-01-02 10:56:05 »

Malkar, otwórz swój config.cfg który jest w katalogu default, i dopisz na końcu...

sfx_output_mode winmm

...powinno pomóc.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Malkar
nowy
*

Reputacja: 0

Krzyk kamieni...

« Odpowiedz #2 : 2006-02-05 16:58:46 »

WIELKIE THX !!

Counting bodies like sheep to the rhythm of the war drums!
addel
Gość
« Odpowiedz #3 : 2006-04-10 08:39:46 »

Gram z kumplem w G09 (na jednym kompie) i nagle pach. Gra wyszła do pulpitu. Włączam jeszcze raz i znowu to samo. Myślałem, że to wina mojego kompa, ale u kumpla jest to samo , więc gramy w 0.81 Da się coś z tym zrobić?
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #4 : 2006-04-10 12:51:08 »

Wygląda na błąd w modzie. Powiedz na czym graliście (jaki mod, jaka mapa). I jeśli możesz, to postaraj się wywołać tę sytuację jeszcze raz. I zapamiętaj co wtedy robiłeś ^^

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
josh
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #5 : 2006-04-10 16:13:57 »

mi to bardziej wygląda na problem z głębią pulpitu - zmień ją na 32 lub ustaw w pliku wsadowym:
vid_driver directx
vid_bitdepth 16
może pomoże Wink
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #6 : 2006-04-10 16:15:31 »

Gram z kumplem w G09 (na jednym kompie) i nagle pach. Gra wyszła do pulpitu.
- a czy to nie znaczy że problem występuje w trakcie gry, a nie zaraz po włączeniu?
« Zmienione: 2006-04-10 21:03:11 przez Greybrow » Zapisane

josh
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #7 : 2006-04-10 16:40:53 »

przepraszam, masz rację. nie doczytałem dokładnie. sorry Wink
addel
Gość
« Odpowiedz #8 : 2006-04-12 08:29:45 »

Już wiem czemu gra wychodzila mi do pulpitu. Po prostu nawrzucałem tam broni z różnych modów (do default)

Ale teraz mam nowy problem. Strasznie mi sie tnie.mam athlona 2000, radeona 9200, 512RAM i MI SIE TNIE! na Gusanos 0.81 miałem około 470 FPS. A teraz, gdy wyjmę Lightsabra lub wystrzele larpe, to mnie normalnie aż coś bierze. musze czekać jakieś 5 sekund zanim przeskoczy klatka. Gdy pogram ze 3 minuty tnie się trochę mniej, ale później problem powraca. Najgorzej jest z botem, bo ja wiem, żeby nie używać niektórych broni, bo będzie nieciekawie, a on mi tu zacznie nawalać z larp i zanim klatka przeskoczy to już mam "Press jump to respawn" i kicha
« Zmienione: 2006-04-19 10:25:54 przez addel » Zapisane
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2006-04-19 19:58:14 »

Przeczytaj jeszcze raz ten wątek, zwłaszcza tą cześć.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Cyberworm
Kapral
**

Reputacja: -4

Polowanie czas zacząć!!! (kiedyś byłem Robal1)

« Odpowiedz #10 : 2006-05-08 17:11:55 »

::)sory że się wcinam ale też am problem w gusanos 0.9b gdy chcę dołączyć się do gry to mi pisze bym ściągnął se gusanos 0.9c.
Ściągnąłem ale gdy próbuję hostować gra mi się wiesza czy można coś z tym zrobić?
A primo odpowiem autorowi tego posta myślę że coś namieszałeś w deafutal! Wink no karrta dźwiękowa też wchodzi w rachubę

Dobry robak, to martwy robak.
Jesteś na moim plazmowym celowniku,wg moich obliczeń masz 0% szans na przeżycie.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #11 : 2006-05-08 18:03:40 »

Popracuj jeszcze nad składnią... i opisz może dokładnie czym objawia się zacinanie. I w którym dokładnie momencie.

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: