Name + kolorowe literki w config.cfg

Zaczęty przez MasterPK, 2005-12-29 20:33:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MasterPK

Czy mozecie mi powiedziec jak zmienic nick w gusanos 0.9 bo jak gram mam GusPlayer i mam z tym problem ;(;(;(

Van_Hoover

W konsoli wpisujesz p0_name twoja_ksyfka a jak chcesz jeszcze kolorowe to przed 'ksyfką' wpisujesz ctrl+k## (## zamień na numer od 01 do 10) co w efekcie wygląda np tak: p0_name (ctrl+k)06Robak

Obelix

można tesz zrobić to samo w pliku config w katalogu deafult w folderze z grą

Miloszz

Tylko tam już nie działa [ctrl]+[k].
Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies

Wesz

2005-12-30 16:03:21 #4 Ostatnia edycja: 2005-12-30 16:29:53 by Greybrow
Mnie basara tłumaczył że jak chcę do configa wklepać [ctrl]+[k], to wciskam [alt]+[1]+[1] (jedynka na klawiaturze numerycznej), tyle że jak wstawie ten znaczek, to jak chce zapisać to musze zmienić kodowanie, i po zapisaniu w g jest wyświtlany inny znaczek. Niby basarze to działa.

shadow007

Znaczek jest poprawny, ale jak zapisuje, to zamiast " ♂ " pokazuje się > :/ . A jak zapisze w innym formacie to nie czyta mi... Dobrze by było jak by ktoś wgrał swój config z takim nickiem, to by było super.

Combaine

2005-12-30 18:57:48 #6 Ostatnia edycja: 2006-01-01 16:44:35 by Combaine
Kolorki od 01 do 10? U mnie działają od 01 do 15:

01 <- czarny
02 <- czerwony
03 <- zielony
04 <- niebieski
05 <- żółty
06 <- błękitny, na tym qpnym tle nie widać
07 <- różowy
08 <- szary
09 <- jasnoszary
10 <- ciemnoczerwony
11 <- ciemnozielony
12 <- granatowy
13 <- ciemnożółty
14 <- ciemnobłękitny :O
15 <- ciemnoróżowy

Dalej są białe.

A co do zapisywania kolorków w configu, to można by od Basary/Gliptica wyprosić komendę jakowąś do zapisywania configa.

I dobrze jeszcze zauważyć, że scoreboard olewa kolorki i beztrosko pisze np. ♂08Combaine...

marek_sp

2006-01-03 19:27:33 #7 Ostatnia edycja: 2006-01-04 16:48:44 by marek_sp
Jak w configu zapisać symbol [CTRL]+[K] czyli to do zmiany kolorów? Chciałem sobie np zapisać w configu nazwę na kolorowo zeby byla ciagle ale nagle sie opamietalem ze nie wiem jak w notatniku zrobic [CTRL] + [K]; taka kombinacja niestety niedziala, slychac tylko "beep" :)
przenieśli mi to więc nie pasuje tutaj jakoże pytanie zostało zadane wcześniej
Chuck Norris potrafi trzasnąć obrotowymi drzwiami!
(Kosmos też już 2 razy okrążył) - więcej info na http://www.chucknorris.glt.pl

Ruwenzori

A więc... Jeżeli chodzi o zapisywanie kolorków w configu to to działa, do znaczka alt+11 sam doszedłem (wystarczy w pliczku graficznym z czcionką minifont policzyc ktory numerek ma ten znaczek do kolorków). A jezeli chodzi o wstawianie znaczka to notatnik śmierdzi:) polecami taki fajny programik SciTE w nim się bardzo ładnie zapisuje wszystkie te 'znaczki'.

^^

Wesz

A działa ci chociaż taki config z kolorową ksywką?

Guthrick von Kewpa

CytatJeżeli chodzi o zapisywanie kolorków w configu to to działa...
moo!
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Ruwenzori

Cytat: Weszrick von Kewpa :0 w 2006-01-07 09:47:11
A działa ci chociaż taki config z kolorową ksywką?

Działa, działa [;

Wesz

Jak możesz to wklej tu swojego configa. Podziel się swoją wiedzą z innymi.

Ruwenzori

http://puzzle.dl.sourceforge.net/sourceforge/scintilla/wscite167.zip za pomocą tego programu otwórz config.cfg i tam gdzie chcesz miec kolorek naciśnij alt+11 i juz... zapisuje sie normalnie i w grze działa normalnie:)

Wesz

LOL...robi to samo co notatnik zapisuje go w postaci ">",a wyglądać powinno tak: ♂, ale wtedy trzeba kodowanie zmienić, co uniemożliwa poprawne funkcjonowanie configa. Jednym słowem: "NIEDZIAUA"