Propozycje

Zaczęty przez kamil077, 2006-01-07 22:37:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamil077

  Dawać tu swoje propozycje do Gusanos'a
moja jest taka (i wiele innych) Bossbot w konsoli , wpisujemy i po chwili walczymy z.....
Botem Boss'em ( więcej życia, wszystkie bronie, ineligencja wysoka, Wyżej skacze, i troche szybszy)   :devilish:

  I własna skóra jak w W. czyli "kolsola" i " p0_skin Saper "  albo taka jaka jest (nazywa się). np.  p1_skin Humman

  Wykańcza mnie to że administrator serv'a praktycznie nie ma władzy ( ktoś se da Bot'ów ze sto a Admin, on nic nie zrobił tylko ktoś inny... )  :worried:

 

ChanibaL

Bossbot - klasy postaci są planowane więc kiedyś to może być możliwe, co do większej inteligencji to jednak bym nie miał wielkich nadziei.

Skiny postaci Basara naobiecywał się tyle, że podejrzewam, że niedługo będą.

A to z tym addbotem to jak się bawiłem jako klient wyszło na to, że jeśli klient doda bota to ma go tylko on, serv nic o nim nawet nie wie. Czyli ja chciałem zrobić Guthowi fps attack a on potem tylko się dziwił co ja tak dziwnie w rogu tańczę i się wiję.
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Guthrick von Kewpa

Nejlepsze jest to, że jak się doda bota jako klient, to ani serwer, ani klient nie może go wyrzucić ;D
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

Wingang

-- Cywilizowana konfiguracja. Jeśli to jeszcze niemożliwe, to niech ona się chociaż zapisuje po wyjściu z gry, bo żeby sobie pograć choćby i pięć minut by poczekać na obiad, to te pięć minut spędzę na klawiatury ustawianiu... :/
-- Apteczki w Gusanos też by się przydały.
-- I proponuję coś innowacyjnego - tryb Race. Od punktu A do punktu B robaczki na linjutsu/bunnyhopach latają, biegają i powstrzymują sie przed wlatywaniem na metę (ale nie można by zabijać, tylko odpychać).
,,Prezydent Bush ma bowiem tę właściwość, że jest głupi" - Stanisław Lem

ColonelMatey

I aby autofire był do ustawienia, bym mógł mego moda ( by Enemy Territory ) skończyć. I woda. I abyście zrobili poradnik dla moderów. I skończcie z tym ircem. I aby nie trzeba było (|-|4xx0\/\/@ć przy zamianie map z G.81 do G.9. I zróbcie meniu z modami, takie jak było w LieroX, bo te w LieroX to cudowne było ^^. I, i.. i wogule ^^ I to już wszystko ;p

Express

Wingang:
Co do trybu race, to zrób mapkę pod ctf (pod W! kiedyś zacząłem coś takiego robić, G chyba na razie nie obsługuje?), ustaw dwie flagi na końcu "trasy" i graj do jednej flagi. Odpychanie? odpowiednią broń zrób.
Parę takich mapek i mod "Race" gotowy.

W zasadzie to możnaby też zrobić równoległe tory - jeśli da się ustawić miejsca spawnowania.

ChanibaL

Wingwang:
  • konfiguracja - Guth był tak paskudny, że nie powiedział o medżik konfig mejkerze pod G09 (a obiecał!)
  • apteczki - nie wiem czy przypadkiem już nie są możliwe jak w LUA pohaczysz.
  • tryb race - Grey już coś o tym wspominał prawdopodobnie możliwe w LUA
ColonelMatey:Express:
  • miejsca spawnowania są, tyle, że chyba nie ma ustawień dla poszczególnych teamów, a trybu ctf jeszcze nie ma (choć w lua jest raczej możliwy - zobacz ballpark)
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Guthrick von Kewpa

Cytatkonfiguracja - Guth był tak paskudny, że nie powiedział o medżik konfig mejkerze pod G09 (a obiecał!)

Bo dodał , buahahh.

*Możliwość dodawania twojej starej do gry
*Śnieg
*Beton
*Kompatybilność z mapami z q3 i hf2
*moo!
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

kamil077

2006-01-08 15:47:17 #8 Ostatnia edycja: 2006-01-08 16:33:49 by kamil077
    Tryb Race ??
Może we wszystkich broniach dasz 0% obrażeń, tylko będą odpychać
Ja nie umiem, ale ktoś może zrobić obiekt na mapie który po jakimś (wyznaczonym) czasie  opuści się (jak w LieroAI) i .... START
nawet niezły pomysł z tym.... RACE i jeszcze obj. turba jak JUMPING. Jak sam robisz tego ( MODA?? ) pokombinuj troszke z małą grawitacją

   EDIT-Jak włączyć tryb DARKMODE ?? to już wiem

    A co z tym HUMMANSKIN'em widziałem go gdzieś w plikach i nie wiem czy da się go załączyć

    Zauważyłem bardzo dużo martwych serv'erów - nie da się wejść - o co chodzi
Domyślam się że coś z IP ale można to naprawić tak - żeby można założyć serv'er do którego można się podłączyć
czy na zawsze nikt się ani do mnie, ali do kogoś się nie podłączy ??

Wesz

Kamil077(reszta również) słuchać uważnie
Cytat: kamil077 w 2006-01-08 15:47:17
Jak włączyć tryb DARKMODE ??

Myślicie że po co powstała strona http://gusanos.liero.org.pl ? Jak czegoś nie wiecie na temat gusanos to najpierw tam się kierujecie i przeglądacie spis artykułów, a później w razie nie znalezienia odpowiedzi na swoje pytanie, przybywacie z odsieczą na forum.


kamil077

2006-01-08 19:04:21 #10 Ostatnia edycja: 2006-01-08 21:03:34 by Greybrow
  Olśnienie ----
paczka z narzędziami np. nietykalność, niska grawitacja, 2x obrażeń czy też ARMAGEDDON - zabieracz i jakiś kataklizm się dzieje (meteorydy, powstanie BOSS'a, powódź, czy oślepienie robala)

Ten pomysł może "ujść" czy też nie ??

ColonelMatey

CytatColonelMatey:
Ni ma.
Cytatoczywiście na #liero na quakenecie bo od tego to ty się nie uwolnisz
Moo!1123 Nienawidzę/boję się/nie umiem obsłużyć MIRca. Więc BŁAGAM, nie wspominajcie mi o "#Liero na Quakenecie" >:0

ChanibaL

Coś tam na gusanos.lierorgpl jest, niby nie dużo, ale zawsze o mapmejkingu jest, coś tam Wsh czy Guth mieli wyskrobać o czymś głębszym, ale to kwestia przyszłości najwidoczniej.

A przy okazji #liero na quakenecie xchat'em sprawdzałeś?
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

Guthrick von Kewpa

O, CM! Przyłącz się, tak! Przyłącz się do mnie! Krzycz na WSha że jest noob i śmierdzi, bo się zadeklarował miesiąc temu, że tutorial modowania do 09 już prawie jest, a jak nie było, tak nima.
-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1

kamil077

CytatA co z tym HUMMANSKIN'em widziałem go gdzieś w plikach i nie wiem czy da się go załączyć
nikt niewie poco ten plik tam jest ??

A co do DARKMODE na filmikach było to jakby pole widzenia (z robaka wychodziły światła) a tu,wszystko ciemne lub jedno miejsce się świeci

[edit]w modzie PREY [GUSANOS .9 | MOD] naprawde potrzebny jest dark mode jak go nie ma to większość broni traci bajery
(Latarka z zamocowanym karabinem , radar) a więc moje pytanie brzmi[/edit]
Jak zrobić żeby darkmode był przy łączeniu ustawiony [ 1 ]