Liga Liero
2019-09-16 09:53:52 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak dodać opowiadanie?  (Przeczytany 6205 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« : 2006-01-22 20:56:31 »

Jeśli napisałeś/napisałaś opowiadanie dotyczące Liero (w szeroko pojętym znaczeniu), to czekamy tutaj na propozycje.

1. Napisz tekst w edytorze tekstu, tak by linie zawijały się automatycznie (nie naciskaj enter jak chcesz przejść do następnej linii)
2. Sprawdź pisownię w edytorze i popraw błędy.
3. Przeczytaj ponownie i wyłap pozostałe błędy.
4. Skopiuj i wklej do prywatnej wiadomości lub emaila i wyślij, ewentualnie możesz też napisać to opowiadanie jako wątek w dziale testy i powiadomić o tym któregoś admina.
5. Czekaj na publikację.

« Zmienione: 2007-06-29 22:58:29 przez ChanibaL » Zapisane

Wingang
Szeregowy
*

Reputacja: 2

« Odpowiedz #1 : 2006-02-04 16:43:43 »

Hmmm, myślę że pora będzie odpicować komórki odpowiadające za wymyślanie i coś skrobnąć!
Niebawem wyślę Smiley

,,Prezydent Bush ma bowiem tę właściwość, że jest głupi" - Stanisław Lem
Michał Mleczko
Kapral
**

Reputacja: 6

koniec odsiadki!

« Odpowiedz #2 : 2006-03-30 22:18:27 »

Co to znaczy "dotyczące liero"? Mam machnąć opowiadanie o robaczym gladiatorze? Jeśli opiszę jeszcze jego ośmiobitowe życie to to będzie nudne...

Mam coś, co mogłoby być ciekawe.
« Zmienione: 2006-03-30 23:44:48 przez Michał Mleczko » Zapisane
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2006-03-30 22:27:52 »

Jeśli umiesz po angielskiemu to masz kilka nowych opowiadań w Power magazine, jeśli nie to masz tutaj Krucjatę Ciemności.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
mati
nowy
*

Reputacja: -2

Siemano!!!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2007-02-15 18:29:27 »

Chciałem przez mail wysłać do Ligi Liero opowiadanie, ale się nie udało. Może przez forum się da:

Przygody Rimbo i Rambo-CZĘŚĆ 1. Rimbo i Rambo zbudzili się ze snu w swojej bazie. Wszystko zapowiadało się wspaniale. Zjedli śniadanie i poszli na spacer, zabierając na wszelki wypadek missilesy i super shotguny. Właśnie wkroczyli na arenę Teraz, AŻ TU NAGLE zjawił się ich największy wróg ze szkolnych czasów- Bambo!!! Zdawało się, że zostawi ich w spokoju, jednak chciał się zemścić za pewien wypadek, w którym zginął jego kumpel w wyjaśnionych okolicznościach. Bambo rzekł: Oddajcie mi swoje bronie, a puszczę was wolno. Skoro tak się ma sprawa, to raczej módl się, abyśmy to my puścili cię wolno- powiedział wściekły Rambo. Rambo! Nie denerwuj się. Jakoś to będzie- powstrzymał go Rimbo. No i jak?! Dajecie gun'y, czy checie oberwać?- ostrzegał Bambo. Wiesz co Rambo, dajmy mu po łbie!-rzekł Rimbo. Właśnie na to czekałem!!! Bambo! Poczęstuj się moją rakietą!!!-zaatakował Rambo. Nakierował rakiętę prosto w głowę Bamba. Ten jednak odskoczył i uniknął śmiercionośnej torpedy. Bardzo ładnie, ale to nie wystarczy aby mnie pokonać- powiedział Bambo i wystrzelił big nuke. Rimbo i Rambo schowali się za skałami. Troszkę ich drasnęło. Rimbo wyjął swego super shotguna. Nażryj się ołowiu!!!- powiedział. Z super shotguna wyleciała z wielkim hukiem garść małych kul. Chlasnęło i skrwawiło to Bamba. On rzekł: Tym razem wam się udało, ale następnym razem nie będziecie mieć już tyle szczęścia!!! Żegnam!!! No cóż Rimbo, wracajmy do domu. Mam nadzieję, że już go nie spotkamy- rzekł Rambo. Cześć Rambo!- powiedział Rimbo. Koniec!

Mati Mati Mati
Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2007-02-15 19:06:46 »

Po zakonie robaków cieni posiadającym bezszelestne członki myślałem ze nic mnie już nie zdziwi. Ale ty Mati zdołałeś go przebić, naprawdę myślę, że przejdziesz do legendy, bo czegoś takiego jak żyję nie widziałem.
Koniec!

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2007-02-15 19:59:32 »

roxa, prawie jak praca stylistyczna którą dziś oddałem nauczycielce. Tylko inne słowa się w kółko powtarzają  Wink

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: