Liga Liero
2019-07-19 15:39:47 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Medal of Honor : Allied Assault  (Przeczytany 1384 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Nemesis
nowy
*

Reputacja: 0

ZzzZZooOoo00oOnNNnNkKKkKk

« : 2006-01-23 22:21:20 »

Grał ktoś/któraś z was w tą zaczepistą gierkę? ;]

Można se dobrze pograć, ale można też się mocno wkurzyć, bo coraz więcej cheaterstwa się szerzy w tej grze :<

Nie lubie placków plx :/
jeszcze raz wstawisz ten awatar co miałeś albo jakikolwiek obrazek do sygnatury, to będzie ban - B
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2006-01-23 23:45:21 »

Ja grałem dawno w MoH, ale chyba w pierwszą część, za czasów kiedy miałem konsole, jedyne co mnie przyciągało do tej gry to klimat jaki wprowadzała.

p.Wesołek
Kapral
**

Reputacja: 11

Lamer OnLine

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2006-01-24 10:29:04 »

Multiplayer jest często śmieszny. Przytoczę tu może taką małą anegdotę. Na mapie, w której trzeba było zniszczyć rakietę V2 w tunelu tuż przed rakietą były trzy osoby, w tym ja. Gonili nas gracze Osi, więc trzeba było raczej szybko z tunelu wyskoczyć za rakietę. Jedyne niebezpieczeństwo stanowili snajperzy powyżej nas. Pierwszy gościu wyskoczył i zdjęli go już w progu- na ziemię spadł martwy. Widząc to mieliśmy mieszane uczucia co dalej robić (byliśy ostatnimi osobami w teamie). Ja kulturalnie pomachałem gościowi lufą, wskazując na drzwi. On bezczelnie odmachał Wink. Efekt był taki, że ja skoczyłem i nic mi się nie stało a jego gdy skakał zaraz za mną zdjęli. Morał odnajdźcie sami Wink.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: