Medal of Honor : Allied Assault

Zaczęty przez Nemesis, 2006-01-23 21:21:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nemesis

Grał ktoś/któraś z was w tą zaczepistą gierkę? ;]

Można se dobrze pograć, ale można też się mocno wkurzyć, bo coraz więcej cheaterstwa się szerzy w tej grze :<
Nie lubie placków plx :/
jeszcze raz wstawisz ten awatar co miałeś albo jakikolwiek obrazek do sygnatury, to będzie ban - B

Wesz

Ja grałem dawno w MoH, ale chyba w pierwszą część, za czasów kiedy miałem konsole, jedyne co mnie przyciągało do tej gry to klimat jaki wprowadzała.

p.Wesołek

Multiplayer jest często śmieszny. Przytoczę tu może taką małą anegdotę. Na mapie, w której trzeba było zniszczyć rakietę V2 w tunelu tuż przed rakietą były trzy osoby, w tym ja. Gonili nas gracze Osi, więc trzeba było raczej szybko z tunelu wyskoczyć za rakietę. Jedyne niebezpieczeństwo stanowili snajperzy powyżej nas. Pierwszy gościu wyskoczył i zdjęli go już w progu- na ziemię spadł martwy. Widząc to mieliśmy mieszane uczucia co dalej robić (byliśy ostatnimi osobami w teamie). Ja kulturalnie pomachałem gościowi lufą, wskazując na drzwi. On bezczelnie odmachał ;). Efekt był taki, że ja skoczyłem i nic mi się nie stało a jego gdy skakał zaraz za mną zdjęli. Morał odnajdźcie sami ;).