Liga Liero
2019-09-16 05:55:42 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Liero Vietnam BETA  (Przeczytany 43457 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
/LOTH/
Szeregowy
*

Reputacja: 3

ph34r

« : 2006-02-23 20:51:50 »

Here u are, jak to mówią, macie konwersję liero na vietnamowskie realia.
Choć niezbyt realistyczną....sprawdzcie M72 LAW i Napalm...proszę o opinie :]
http://rapidshare.de/files/13969291/LieroVietnamBeta_1.4_L.exe.html
Notka: jesli nie instalujecie w folderze innym niż domyslny, launcher nie będzie działał - musicie odpalić ręcznie liero.exe....
Jeśli macie xp-ka to w lini komed dodajcie na koncu "/n"
czyli np. "C:/Liero/lierovietnam/liero.exe /n"
Tomcio
Sierżant

Reputacja: 20

Krótko, zwięźle i na temat.

« Odpowiedz #1 : 2006-02-23 21:50:16 »

Napalm działa bardzo dobrze, strasznie denerwuje przeciwnika, powoli go przypiekając. Graficznie też nieźle.
M72 law jest zdecydowanie za mocny, w porównaniu z kalashnikowem, czy dragunovem. Tylko dlaczego shotgun odpycha do przodu?
Ale nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy! Ta broń wyjątkowo mi się podoba.

btw. LOTH, a może porzucisz konwertowanie liero, a zaczniesz modować Gusanos? Moze więcej pracy, ale za to jakie możliwości i wspaniałe efekty!

Make mod, not war!
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2006-02-23 22:14:01 »

No nie wiem czy więcej pracy, przy najłatwiejszych broniach może, ale jesli chcesz coś bardziej zaawansowanego to w liero masz albo bardzo trudno haczyć albo poprostu niemożliwe, a w gusanos dalej łatwo...

Jeśli potrzebujesz pomórz w liero->gusanos to męcz albo przejrzyj Re: Liero to Gusanos unit converter.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #3 : 2006-02-23 22:43:59 »

Aczkolwiek, proponuję zaniechać konwersji z Liero na Gusanos. Lepiej robić od razu pod Gusanos, gdyż konwertowanie jest niesamowicie żmudne.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
/LOTH/
Szeregowy
*

ph34r

« Odpowiedz #4 : 2006-02-24 15:38:22 »

Dzięks za pochwały - robiłem to, robiłem i rok temu przestałem...ta instalka to jedyne co ocalało po 2 formatach...u kumpla była. Coś się popieprzyło i nie moge edytować teraz M8 bo się wszystko sypie...w ogole dopiero wczoraj zassałem Gusanos no i powracam na scenę liero....(co do edycji, sciagnałem zwykłe PRO i przenoszę wszystko z tej versji vietnam...i wtedy poprawki wprowadzę - wyważenie broni itd...dzisiaj jeszcze wrzucę mappacka (ok 15 mapek ktore powstały w róznych fazach produkcji)..to tyle.

A gusanos w weekend obl00kam.

Co do Bazooki/LAW72... jesli chodzi o to ze zabija jednym strzałem to tak ma byc - po prostu reszta broni była robiona z hitorycznymi realiami, a teraz musimy je dostosowac do rozgrywki - zeby byly grywalnie. (jak grałem z BSX-em, kumplem, to rozrywka była bardzo "latana" i głownie to sie z Bazook w locie trafialiśmy...) (ogónie mod potrzebuje wieeeeeeeelu poprawek)

Co do napalmu - pracowałem 3 dni zeby taki efekt osiągnąć (to mój pierwszy mod).
Jeśli chcecie to powłączajcie sobie w armory te wszystkie none....parę z nich jest b.niewyważonych (tzn zabójcze...). I sprawdzice Snowy Winter, taki mały lol :]

Dzięki Bogu jestem magicznym dzieckiem i obeszło się bez przerzucania wszystkiego...
oto wersja 1.5, troszeczke podrasowałem niektore bronie, reszte osłabiłem itd.
Do tego dodałem taki bajer, cos jakby pociski smugowe - np. w Dual Revolverach słabo widać dokąd właściwie strzeliliśmy - dzięki smugom widać....No i oczywiście zmienione texty w menusach i podczas rozgrywki....(zresztą to wszystko jest w pliku info...)

Zasysamy TU!
« Zmienione: 2006-02-24 17:37:53 przez /LOTH/ » Zapisane
kamil077
Gość
« Odpowiedz #5 : 2006-02-24 19:52:14 »

a tak niena temat.......

LOTH. w liknach " rapidshare'a "
niektórzy nie umieją ściągać więc dobrze jest usunąć   ".html"
http://rapidshare.de/files/13969291/LieroVietnamBeta_1.4_L.exe.html > http://rapidshare.de/files/13969291/LieroVietnamBeta_1.4_L.exe

wtedy odrazu ściąga plik  devilish !!!
ColonelMatey
Gość
« Odpowiedz #6 : 2006-02-25 07:13:54 »

Nie działa. To je jedno i to samo.
Tomcio
Sierżant

« Odpowiedz #7 : 2006-02-25 09:44:19 »

Dzięki Bogu jestem magicznym dzieckiem i obeszło się bez przerzucania wszystkiego...
oto wersja 1.5, troszeczke podrasowałem niektore bronie, reszte osłabiłem itd.
Do tego dodałem taki bajer, cos jakby pociski smugowe - np. w Dual Revolverach słabo widać dokąd właściwie strzeliliśmy - dzięki smugom widać....No i oczywiście zmienione texty w menusach i podczas rozgrywki....(zresztą to wszystko jest w pliku info...)

No te smugi ciekawe, jak na liero, ale w Gusanos będą wyglądały o wiele lepiej, będą płynne, zresztą widziałeś minigun i machinegun w defaulcie. To samo będzie z wieloma innymi broniami, będą na pewno znacznie efektowniejsze, np będą świecić, zanikać, wystrzeliwać kilka różnych obiektów naraz...

Mod Gusanos będzie na pewno bardziej popularny niż konwersja liero, tzn będzie dostawał więcej komentarzy.

« Zmienione: 2006-02-25 09:49:50 przez Tomcio » Zapisane

Make mod, not war!
Miloszz
Sierżant

Reputacja: 4

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2006-02-25 12:52:15 »

No fajnie, gusanos ma duzo mozliwosci, ma netplej, ma lagi okropne, ale wezcie pod uwage ze bylo juz wiele klonow i w sumie tylko lierox i zwykle liero przetrwalo dluzej niz 2 lata.

Miloszz@chrome.pl | Jog | Homepage | N Liero v.1.3.1 | Liero, G i W!
COME TO THE DARKSIDE
We have cookies
/LOTH/
Szeregowy
*

ph34r

« Odpowiedz #9 : 2006-02-25 13:50:50 »

Z tego co na razie widziałem w gusanos, ofkoz grafa piękna...ale czy są jakies mozliwosci edita samej rozgrywki?? Poza tym to troche rzechójowe ze nie ma edytorów - trzeba być hAx0r3m zeby się w tych cyferkach połapać.

Myślę, że na razie dopracuję Liero Vietnam, a potem weźmiemy się za Gusanos...bo teraz to już bez sensu przerzucać.

Btw do wersji 1.5 wkradło się nieco błędów, na przykład tokarev tt nie zostawia smug tak jak powinien tylko sypie cluster bombsami....hehee.....już poprawiam...
Tomcio
Sierżant

« Odpowiedz #10 : 2006-02-25 14:43:55 »

Z tego co na razie widziałem w gusanos, ofkoz grafa piękna...ale czy są jakies mozliwosci edita samej rozgrywki?? Poza tym to troche rzechójowe ze nie ma edytorów - trzeba być hAx0r3m zeby się w tych cyferkach połapać.

Myślę, że na razie dopracuję Liero Vietnam, a potem weźmiemy się za Gusanos...bo teraz to już bez sensu przerzucać.

Dla "zwykłego hackowania", czyli skryptowania w OMFG, nie trzeba wcale być haxorem, wystarczy tylko mieć chęć. Co do edita samej rozgrywki, to trzeba umieć skryptować w lua, a to jest dosyć trudne(przynajmniej dla mnie).

Ja też myśle, że warto dokończyć Liero Vietnam, bo jednak Liero to najpewniejsza marka[LEJRO NIGDY NEI ZGIBNIE!!11!]

Make mod, not war!
/LOTH/
Szeregowy
*

ph34r

« Odpowiedz #11 : 2006-02-25 15:57:02 »

Łokej, obiecałem wrzucic mappacka, nie wrzuciłem, sorka - ale macie tu v.1.6. - tu są już wszysktie mapki jakie wygrzebaliśmy z naszych zaśmieconych i rzechójowych dysków. Oprócz tych co naprawdze były do d**py, czyli np. Copter2 z prętami zbrojeniowymi w skale a reszta skały to dirt i tak dalej inne takie dziwolągi.
Troche zmian, podrasowana grafa, bardziej wyważone bronie...jeszcze się z BSX-em
skonsultuję i powyważamy jeszcze troche i pogramy razem w koncu. Zrzuce wideo frapsem to bedziecie mogli zobaczyc jak my w to gramy i ocenić Tongue

Yes, I want to start owning in Liero Vietnam!!!!

Tak offtopowo: Coś mały ruch jest na scenie liero...czmu?? Wszyscy siedzą w Gusanos?? verysad
« Zmienione: 2006-02-25 18:41:37 przez /LOTH/ » Zapisane
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #12 : 2006-02-25 19:23:00 »

Liero ma już, jeśli się nie mylę, 8 lat. To że w ogóle coś jeszcze się na scenie tej gry dzieje jest ewenementem... a to że gra ma przyszłość - jeszcze większym. Pozatym, jak zauważyłeś, ludzie z Liero przeszli na klony, gdyż dają one możliwość grania po necie i oferują więcej możliwości. Absolutny prym popularności wiedzie LieroX, ale może się to zmienić, gdyż to Gusanos się rozwija.

[/offtopic]
* Jerac ściąga moda...

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
/LOTH/
Szeregowy
*

ph34r

« Odpowiedz #13 : 2006-02-25 19:41:16 »

Hmm....szkoda. Może jakbybył udostępniony kod źródłowy, to ktos by to jakoś tam przekompilował powyprawiał inne magiczne rzeczy i mielibyśmy CZYSTE, 100% PURE LIERO, tyle, że po necie też...ech wyobraźcie sobie te opcje:

• Resume Game
  • New Game
  • Settings
  • Host Game
  • Join Game
  • Quit...

Ech, te moje marzenia....

I może pod xp-kiem z dzwiękiem by chodziło (osobiście korzystam z win98...xp na moim sprzecie nie pociągnie - pIII 450mhz, GeForce2 64mb, 128mb RAM-u....ale może niedługo się to zmieni..

//ale się offtop zrobił, ale to bolączka wszystkich for...//

Ja osobiście bardzo rzadko mam okazję pogarać w liero splitscreen, ale uważam że tak jest najlepiej....
« Zmienione: 2006-02-25 19:47:23 przez /LOTH/ » Zapisane
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2006-02-25 19:53:55 »

Kod źródłowy zaginął w mroku dziejów. Dla pocieszenia gusanos ma sporo kodu z lospa, a losp był rozebranym na kawałki i ponownie połączonym liero.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Strony: [1] 2 3 4 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: