Liga Liero
2019-08-19 01:01:56 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 2 [3] 4 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kiedy jakies mistrzostwa  (Przeczytany 21506 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 2006-05-14 23:37:24 »

Ogólnie dyskusja zaczęła się od tego, że Egde obiecał zająć się organizacją spotkania w Warszawie w maju. Nie będę ukrywał, że ze wszystkich propozycji Warszawa pasuje mi najbardziej. Z resztą ostatnie mistrzostwa w DG nie powaliły frekwencją. Ostatecznie można zrobić zlot w WaWie na początku lipca, a jak będą chętni, to pod koniec wakacji oficjalne mistrzostwa na południu.

May the Schwarz be with you!
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #31 : 2006-05-15 06:24:11 »

Ja się chętnie znowu wybiorę i kolegę też namówiłem, żeby jechał jak coś będzie tylko, że nijak mi pasuje sam początek wakacji i dopiero gdzieś od 10 lipca bym mógł Undecided
Co do miejsca to czy Łódź czy Wawka i tak mam daleko więc najbardziej mi pasuje Dąbrowa.
Aceb
Kapral
**

Reputacja: -10

« Odpowiedz #32 : 2006-05-16 14:49:08 »

Zgadzam sie z Domanem.Mozna w Wawie.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 2006-05-16 15:10:03 »

W sumie mnie by bardziej pasowała Łódź, rodzinke tam i ogólnie wydaje mi się dobrym miastem Wink

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 2006-05-16 16:36:11 »

Skoro imprezę organizuję Edge, to on zdecyduje, że to będzie Warszawa Smiley
Jak jest ktoś inny co chcę zorganizować imprę w innym mieście, to zapraszam. Im więcej tym lepiej.

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 2006-05-16 17:36:51 »

Jaaa!!1 W leeTrzciance! Mniej więcej centrum polski Wink, co prawda mamy dwie kafejki, trzecia się robi, nawet porządna, co prawda jedna nadawała by się na mistrzostwa, 10 komputerów, wymiary kafejki to jakies 5x10 metrów, i to chyba jedyna mała przeszkoda.

Aceb
Kapral
**

Reputacja: -10

« Odpowiedz #36 : 2006-05-16 18:02:26 »

Pozyjemy zobaczymy.Wkoncu musi sie kiedys to ustalic.Bo tak to chyba zostawic nie mozna.Weszrick von Kewpa ta kafejka to jak na moje oko to chyba wystarczy.
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #37 : 2006-06-20 19:19:17 »

Trafiłem dziś na coś takiego:
http://www.avangarda.waw.pl/

W sumie to nigdy na czymś takim nie byłem, ale myślę spróbować, zwłaszcza, że mam pod samym nosem niejako. Przy okazji pomyślałem sobie, że możnaby to jakoś połączyć z lierowym turniejem. Jeżeli oczywiście ktoś miałby ochotę.

May the Schwarz be with you!
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 2006-06-20 19:47:58 »

Oooo. fajne. Co prawda manga dawno mi przeszła, bycie człowiekiem RPGującym ogranicza się do pobożnych życzeń (kartę postaci w rękach miałem ostatnio ponad rok temu), a ponadto jestem dość aspołeczny... Ale blisko, więc może się pojawie. No i oczywiście jestem absolutnie za małym turniejem, najlepiej w pro :>

W sumie to nigdy na czymś takim nie byłem, ale myślę spróbować, zwłaszcza, że mam pod samym nosem niejako. Przy okazji pomyślałem sobie, że możnaby to jakoś połączyć z lierowym turniejem. Jeżeli oczywiście ktoś miałby ochotę.

Byłem na kilku. Dziwni ludzie, sprzęt elektroniczny wywalający się w ostatniej chwili, dziwne pytania na quizach, sprzęt elektroniczny który w ostatniej chwili gdzieś zniknął, nie dojechał, lub w ogóle go nie było, mnóstwo fanów m&a (o dziwo), sprzęt, o którym nikt nie pomyślał, że może się przydać a jest absolutnie niezbędny, zupki chińskie, techniczni i organizatorzy porwani przez UFO, kiedy są najpotrzebniejsi, oglądanie bardzo długich i bardzo fajnych serii anime, na bardzo twardych i niewygodnych krzesłach, copyroomy na których przegrywa się anime (ale nikt nie bierze płytek, bo przecież ktoś na pewno będzie miał. W związku z czym się nie przegrywa, tylko gra w starcrafta), jeszcze dziwniejsi ludzie, którzy okupują maty do gier tanecznych 24 godziny na dobę...

Podsumowując: wszystko to tworzy bardzo pozytywną atmosferę, działa integracyjnie i imo warto coś takiego zaliczyć, kiedy łaskawie pojawia się w naszym małym miasteczku (Bo Warszawa z niewiadomych przyczyn konwentów nie przyciąga. Wrocław, Kraków, czy Poznań owszem. Ale nie Warszawa. Widać to złe miasto jest).

fishman
Gość
« Odpowiedz #39 : 2006-06-30 22:03:15 »

ok znowu musze do tego tematu ludzi mobilizowac..

Juz mi sie szczerze mówiąc nie chce pisać bo spiący jestem ale im szybciej tym lepiej.

Po pierwsze to niech kazdy zainteresowany napisze czy reflektuje na taki turniej 4fun albo nada sie mu jakąś stawke<zalezy od was>

Po drugie  <dotyczy tylko spełnających warunki pkt1>  niech kazdy napisze gdzie mieszka i se potem zobaczymy jaka miejscowość bedzie optymalna dla kazdego....możecie skorzystac z   http://mapa.szukacz.pl/.....

I po trzecie wreszcie piszcie propozycje wmiare mozliwości o znanych miastach (ile macie tam km itp<np darujcie sobie Trzcianki itp brood>) Wtedy dopiero będzie możliwa weryfikacja gdzie takie spotkanko mogłoby się odbyc...

Są chetni na turniej?....to spełnijcie powyższe i bedzie dobrze Smiley
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #40 : 2006-06-30 22:19:50 »

Co masz do trzcianki, byłeś tam? kazdy względnio po równo do niej ma:0, przynajmniej taki mi sie wydaje.

fishman
Gość
« Odpowiedz #41 : 2006-06-30 22:28:07 »

Tylko to ze mam 376 km do tej miejscowości więc podejrzewam ze to jest nie tylko dla mnie kłopot...(taki przykład mi sie nasunął nie wiem czemu Grin) Ale to nie jest optymalna miejscowość.

Dąbrowa Górnicza wydaje sie optymalna...
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #42 : 2006-07-06 20:22:36 »

Trafiłem dziś na coś takiego:
http://www.avangarda.waw.pl/

No, avangarda za pasem (konkretniej: jutro się zaczyna). Kto się planuje pojawić?

Barnex będzie na avangardzie, ale raczej tylko w piątek, bo w inne dni kumple z którymi będę są nieczynni.

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #43 : 2006-07-06 21:26:05 »

tak na noc, czy na popołudnie?
Można by znowu do cybercafe w DG.
Wolałbym for fun i na popołudnie, ale za to w jakieś konkretne i co tydzień.

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #44 : 2006-07-06 22:16:56 »

Ja bym się chętnie wybrał na takie wakacyjne spotkanie do cybercafe. Raz, że wiem jak trafić, dwa, że mam całkiem blisko, trzy, że pograłbym sobie z kimś innym niż fishman kto grać potrafi. Bardziej preferuje popołudnie i 4fun spotkanie. Niby już Wawka zaklepała sobie mistrzostwa choć jak na razie nie ma żadnych konkretnych wieści więc niech to już trzyma i realizuje do samego końca.
Strony: ««« 1 2 [3] 4 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: