Liga Liero
2019-08-24 15:39:05 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 2 3 [4]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kiedy jakies mistrzostwa  (Przeczytany 21515 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
fishman
Gość
« Odpowiedz #45 : 2006-07-06 22:25:42 »

Heh.... ja tez zagrałbym sobie z kimś innym niz Van_Hoover kto gra cos w te klocki...Nio i tez mam blisko...Pisze sie na to w DG ale raczej bym wolał rano bo jak grac to poważnie a nie na popołudnie i cały dzień juz bym i tak poświęcił...

Przydałaby sie jakaś konkretna propozycja bo narazie to są dywagacje (kto moze a kto nie itp)
Ale wiadomo > wszystkim sie nie dogodzi...(Van Hoover: dziś miałem głowe zaprzątnietą czymś innym wiec wygrałeś)  Wink(sam wiesz czym Undecided Undecided Undecided )
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #46 : 2006-07-06 22:34:00 »

...Ziutą xD
Ale to trzeba było grać dla ziuty i byś wygrywał Tongue
W każdym bądź razie Grej powiedz tylko datę i godzinę a ja z Fishmanem się pojawimy! (no chyba, że mi termin nie spasuje)
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 2006-07-10 12:16:19 »

rankiem to co poniektórzy ciężko pracują, ale jak wolicie, to możecie przyjechać wcześniej, na początek proponuję przyszły tydzień, bo ten coś mi się planuje zajęty, ale w sumie też, możecie się spotkać, a może ktoś dojedzie itp

Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 2006-07-10 22:58:32 »

Obiecywałem sobie niewiadomo ile rzeczy jak już się sesja skończy, a wyszło tak, że udupiłem się w pracy na amen. A gdy wyjdę to nie mam już siły na cokolwiek konstruktywnego. A jak już przyjdzie weekend to nagle rodzinka dochodzi do wniosku, że jestem w domu absolutnie niezbędnie potrzebny i nie ma przepuść. Może w sobotę uda mi się zrobić mały wywiad w kafejce, czy, jak i za ile. Chyba że ktoś z Wawy zaofiaruje się lokalowo. Tymniemniej nie będę się upierał jeżeli ktoś podejmie się organizacji gdzie indziej. Co do terminu - dla mnie istnieją tylko i wyłącznie weekendy. Poza tym za 1,7 tygodnia.

May the Schwarz be with you!
Strony: ««« 1 2 3 [4]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: