Liga Liero
2019-09-17 04:14:51 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: W co wolałbyś grać na internetowych mistrzostwach Ligi Liero?
W Wurmz! - 5 (19.2%)
W Gusanos - 14 (53.8%)
nie jestem zainteresowany - 2 (7.7%)
jestem zainteresowany, ale i Wurmz i Gusanos mi pasują - 5 (19.2%)
Głosów w sumie: 23

Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mistrzostwa Gusanos i inne takie  (Przeczytany 10568 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2006-05-13 10:04:04 »

Sprawa pierwsza jest akurat tak samo istotna jak sprawa druga imo, jeśli już szukamy problemów. Lagomob to gracz + duży ping czy jakiś inny wynalazek?

Ja zagłosowałem w sondzie na oba, choć wolałbym wurmz! ostatecznie, dobra wersja jest shaczona itp. po zeszłorocznych wieloosobowych szarżach, a przy odrobinie chęci możnaby popomurzać w skonfigurowaniu tych, którym launcher nie działa, bo jak na moje oko, to to jedyny zniechęcacz, poza tym to W!BLGNŁ

A, jeszcze jedna ważna rzecz - uważasz, że pierwsza sprawa jest nieistotna, bo dotyczy tylko mnie. Basara uważa, że pisanie innego pacha do netó też jest nieistotne, bo za rok czy dwa i tak wszyscy beda mieli neo1337, a słyszałem że ganisz za taki tok myślenia. Wink
« Zmienione: 2006-05-13 10:21:07 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Aceb
Kapral
**

Reputacja: -10

« Odpowiedz #16 : 2006-05-13 10:13:16 »

Ja tez zaglosowalem na oby dwa poniewaz oby dwa maja takie jakeis wady.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #17 : 2006-05-13 10:47:11 »

Za lagmoba przepraszam - nikt nie miał szansy zajarzyć Cheesy Wzięło się to nie wiadomo skąd, ale stosowane jest w MMORPGach. Ogólnie mob = stworek do zabicia, a lagmob = lagmonster. Czyli po prostu, lag Cheesy

A Basarę trzeba wyprowadzić z błędu - bo Gusanos nie działa dobrze nawet przez LAN, więc nawet gdyby cały świat miał Neo123MBPs i tak grało by się gorzej niż w W!. (Aczkolwiek - tu nie chodzi o prędkość łącza tylko o czas dostępu... no ale załóżmy na potrzeby dyskusji że szybsze łącze = krótszy czas dostępu Grin)

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Aceb
Kapral
**

Reputacja: -10

« Odpowiedz #18 : 2006-05-13 12:39:34 »

Jak to tak sobie pomyslalem zeby z mistrzostwami troche zaczekac az wyjdzie lepsza wersja gusanos z tym ze netplay bedzie w tym chodzil
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #19 : 2006-05-13 12:47:10 »

Już o tym było mówione w tym temacie... właściwie to o tym jest ten temat między innymi...

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #20 : 2006-05-13 15:40:51 »

Ale aceb myśli, że jak napisze to co było trochę wyżej napisane przez kogoś mądrzejszego to będzie fajny bo w końcu wniesie coś do rozmowy Azn
Co do mojego zdania w sprawie jakichkolwiek misrzostw to jestem bardziej za gusanos niż za wurmzem. Dlaczego? Bo z gusanos jest jeszcze szansa na to, że się netplej poprawi a wurmz umarło i nic się już z nim nie zmieni, co najwyżej moża zrobić mistrzostwa graczy z szybkim łączem. W ogóle na dzień dzisiejszy jedynymi słusznymi mistrzostwami są te na zwykłym liero bo i szanse są równe i zabawa większa Cool
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 2006-05-13 16:40:18 »

Osobiście też bym wolał spotkać się przy normalnym liero, ale na to przyjdzie jeszcze czas, narazie spróbujmy się pobawić z domowego zacisza. Btw, w co lud woli pograc, w poprawionego i wyważonego defaulta czy w promoda?

Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 2006-05-13 16:47:29 »

No i co do tych równych szans - przyddałby się Smoothguy, no bo - "No k***a ten pier*olony k***a lag zno0wu k***a nie trafiłem masz k****a neta od Chińczyków ?1/11" Mam neo616 i mam jeszcze cierpieć, że broń nie strzela itp, bo przeciwnik ma 115kb/s? pff!

Gra ma sprawiać przyjemność. I o to tylko chodzi. No może jeszcze przydałyby się równe szansę między przeciwnikami (co do skilla), bo wtedy gra jest najprzyjemniejsza, ale to wiadomo, że każdy ma jakieś umiejętności. Wracająć do tematu - jeśli ja bym miał neta 0.00000000000001 bps to też bym kurde narzekał na laga. I nie obchodzi mnie czy ten lag jest spowodowany zwalonym kompem Gutha, zwalonym kodem sieciowym gry, czy za dużym pingiem któregoś gracza. Dla mnie gra ma być szybka i bez zwiechów po prostu, więc jedynym wyjściem byłoby chyba dopuszczenie do mistrzostw jedynie graczy, Neo500 kbps i więcej oraz komp na którym nie tnie ani W! ani G. Ale oczywiście to jest niemożliwe i chamskie i w ogóle wiadomo, że tak nie można zrobić.

Dlatego tak czy siak trzeba będzie się pomęczyć z lagami. Tyle, że w W! istnieje możliwość grania bez lagów (z Chollixem, z Jerreciem, itp.) a grę z Guthem trzeba będzie po prostu przeboleć... i powkurzać się trochę. A w G tak czy siak będą lagi, desynchry czy co tam teraz przeszkadza w tym G. No i poza tym problem moda do G. W Wurmz! nie ma problemu, bo jest ProMode. Tak więc wiadomo, za czym ja jestem.
« Zmienione: 2006-05-13 21:06:25 przez Greybrow » Zapisane

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 2006-05-13 18:09:11 »

Smuf, ta moja smufowiązanka była no offence Wink

Oczywiście moje zdanie co do tego, żeby mielić w! było raczej wypowiedizane _przez_gutha_z_szybszym_ sprzętem_(tm)_. Też nie mam ochoty grać na slow motion.

Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2006-05-13 23:41:14 »

ja dużo chętniej pograłbym w poprawionego defaulta, w sumie to on mnie przyciągnął na początku do G, jest zupełnie inny od liero i to mi sie w nim podoba, nie jestem zbyt konserwatywny

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #25 : 2006-05-14 09:17:27 »

Default ma tą jedną wadę, że się bardzo szybko nudzi. W zwykłe liero, czy też liero pro, można grać dosłownie godzinami. Tutaj, mimo iż grałem z równym przeciwnikiem, po około 30 fragów miałem dość. Zresztą oponent też. Składa się na to uzbrojenie - jest po prostu zbyt monotonne.

Mecze zatem będą musiały być krótkie.

Btw, w cokolwiek byśmy nie grali, proponuję dołączyć kawałek skryptu z moda WH - zakańczanie gry.

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2006-05-14 09:34:09 »

Jerac, zróbmy test, wyważmy defaulta, dajmy fizykę robaka może z pro, i dodajmy timelimit z g3 Cool, wszystkie pro mecze gra się na czas. Co ty na to?

Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 2006-05-14 09:41:34 »

Smuf, ta moja smufowiązanka była no offence Smiley

Moja też, po prostu pisałem tak, jak mi się literki wciskały. A w twoje no offence to ja wierze bardzo przecież, tak jak zwykle. Cheesy

Wracając jeszcze raz do Gusanos, to po raz kolejny powtórzę, że nie ma odpowiedniego moda. W Gusanos można pograć, pobawić się, ale do gry pro naprawdę brakuje odpowiedniego moda, który byłby po prostu... no pro i tyle. Bo większość modów raczej jest na razie bardziej bajeranckich niż poważnych.

A jak Guth już nie ma slow motion w Wurmz! to tym bardziej chętnie mogę w to popykać.

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2006-05-14 10:26:21 »

Ma slow motion, ale mówił co by wolał, gdyby nie miał:D

Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: