Liga Liero
2019-05-24 00:36:36 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 2 3 [4] 5 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: TOP 5 - Najlepsze gry świata w/g ciebie  (Przeczytany 85854 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #45 : 2005-04-17 16:03:11 »

Jakby nie patrzeć jedyne dobre gry zdarzają się teraz wśród friłerów i MMORPGów....

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #46 : 2005-04-17 17:20:35 »

True, true, ale czemu tak jest? To przez to, że teraz tylko grafika się liczy, czy co? Niby widziałem już sporo dobrych gier które poprostu nie pasują do nowoczesnej grafiki, ale to nie może być wszystko. Nie wiem czy poprostu się wypalił cały przemysł, a może to wydawnicy tak bardzo nalegają na developerów, że nie mają czasu zrobić gry dobrej, tylko wszystko poświęcają na grafikę? Kiedyś to było fajnie - poprostu jak gra była nudna to albo ją zrobili ciekawą i grywalną, albo jej nie wypuścili... czasy Apogee chyba nigdy nie powrócą.

No i oprócz tego mądrzenia się wcisnę też swoje na szybko podane top 5 z tego co sobie przypomniałem (kolejność dowolna):
  • Liero
  • Rise Of The Triad
  • Raptor: Call Of The Shadows
  • Chrono Trigger
  • Terminator: Future Shock, Skynet

I tak wogóle to komuś się zdarzyło na jakiejś w miare nowej grze po zobaczeniu planszy the end czy czegoś takiego włączyć new game, bo gra była taka dobra? (nie, nie liczę króciutkich gierek) Kiedyś tak przyciągająca gierka była standardem, a teraz? Zwykle grę przechodzi się pod koniec tylko po to, żeby ją mieć już za sobą, na dodatek zawsze ostatni poziom musi być jakoś wyjątkowo trudny, z głupimi utrudnieniami itp.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #47 : 2005-04-17 23:12:24 »

Mówiąc szczerze to jedną w miarę nową grą którą przeszedłem prawie 2 razy, jest KOTORa 2... Pomimo marnej w sumie grafiki, beznadziejnie małych lokacji i głupawego systemu walki miał całkiem niezłą fabułęl. Obie części NFSU też przeszedłem po 2 razy, i naprawdę podobało mi się.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Smoothguy
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 16

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #48 : 2005-04-18 07:24:00 »

Jakby nie patrzeć jedyne dobre gry zdarzają się teraz wśród friłerów i MMORPGów....

Neeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiii i! Tylko nie MMORPG! Niedawno stwierdziłem, po wypowiedzi jednego z moich kumpli, że MMORPGi ssą. Po pierwsze, z reguły się w nich nie gra, tylko patrzy na ekran i skiluje postać / deponuje kase (zależnie od rodzaju MMORPG), po drugie to cholernie uzależnia i odcina człowieka od rzeczywistości. I potem z takim kumplem, który gra w jakieś tam MU czy Tibię, ani nie pójdzie się na kosza, ani nawet nie pogada bo non stop jest afIM (away from Instant Message Tongue). Cholernie się zraziłem do tych gier i nikomu ich nie polecam. Znacznie lepiej pobiegać po balkonie a już na pewno pomedytować.

Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

Reputacja: 41

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 2005-04-19 06:49:08 »

Hm mi się lista gier trochę zmieniła przez te wszystkie lata.

Z hukiem z listy wylatuje tytuł 'civilization' - ta gra mimo całej swej niesamowitej kultowości SSIE, a sid mayer powinien popełnić samobójstwo po zrobieniu trzeciej części i niesamowitych dodatków.
Wylatuje starcraft, w którego nie potrafię grać i nie przynosi mi ani trochę satysfakcji

Top 5 powinien wyglądać teraz mniej więcej tak:

1. Jagged Alliance (cała seria)
2. XCOM & XCOM:TFTD
3. Master of Magic
4. Wizardry 7,8
5. Arcanum

poza podium gdzieś tam jest fallout 2 i jakieś inne...

ignac8
nowy
*

Reputacja: 0

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 2005-04-19 11:37:59 »

Ja tak nieumiem wymienić najlepszych gier ale wymienie te ktore sa fajne ( kolejność losowa ) :
Diablo 2 ( Pan Zniszczenia )
Heroes 3 ( Ostrze Armagedonu i Cień Śmierci )
Warcraft 3 ( Szukam Lodowy Tron )
Warcraft 2 ( Battelnet edycja i Mroczny Portal )
Twierdza ( Szukam Krucjata )
Liero ( 1.33 i promode Wurmz! to kupa )
Soldat ( 1.2.1 i SM 1.1 )
Operacja Pustynny Grom ( gram z tatą on lata ja namierzam jak w prawdziwym Apachu )
Madness ( jezus jako boss dziwne )
Little Fighter 2 ( 1.9 , 3.6 , X , Kate , PLF )
Wolfestain ( 3D i Returm To Castle )
Blood 1 ( nie jest aż taka krwawa )
Deus Ex ( Game of the year edition )
Harry Potter i ( Komnata Tajemnic , Więzień Azkabanu )
Monopol Tyccon ( luz gierka )
Quake ( II i III Arena )
Hower Ace ( luzik gierka )
Mugen ( 1 , 2 , mulenium edition - 3 )
Spacecraft ( mało map i głupie boty ale looz )
Rice of the Traid ( pomysłowa )
Generally ( edytor tras )
Tony Hawk Pro Skater 3 ( och gra to jest gra )
Age of Empire 2 ( The Conguers Expnians )
Afrix Dogfigher ( II wojna światowa )
niektóre gierki online ( niektóre )
Fifa 2003 ( piłka chociaż fanem nie jestem )
Dyna ( old but good )
The Sims ( 1 i 2 )
Rally Chempionsip ( fajne mój tata ubielwia )
Warm Up ( j.w. )
Angels vs. Devil ( premiera była jak to miałem )
GTA ( 2 , 3 , VC )
Warheads ( looz gierka )
Worms ( armagedon i 3D )
Lego racers 1 (lego ale looz )
DSJ 2 ( skoki rulez )
Metal Slug ( 1 , 2 , 3 , 4 )
Need for Speed ( 6 , 7 , 8 )

Angielskich ortów nie poprawiam, bo klawiatury szkoda
« Zmienione: 2005-04-19 13:20:19 przez Doman » Zapisane
[TV]Reddig
converted demon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 39

I'm hard-core now!!!

« Odpowiedz #51 : 2005-04-19 11:53:29 »

Bzdurą jest, że nie powstają dobre nie-mmorpgi i nie-freeware. Ostatnio całkiem nieźle bawiłem się przy Far Cry'u, Knight of the Old Republic mimo swojej liniowości i cukierkowości też z przyjemnością przeszedłem. W Painkillera sobie też czasami pogrywam - niby rewolucyjny nie jest, ale bardzo łatwo się do niego wraca, jest trudny, przyjemny, szybki i zupełnie bezpretensjonalny. No i ma kołkownicę. Half-Life 2 też był ładniutki, złego słowa nie dam powiedzieć (poza tym, że mi strasznie słabo chodził)

Inna sprawa, że zupełnie przestałem się interesować tym, co się na bierząco dzieje na rynku gier, przez co później kupuję takie porażki, jak Doom 3.

BJ: jesteś pewien, że cała seria JA? Nawet z PL wersją UB? Tongue
« Zmienione: 2005-04-19 11:55:23 przez Reddig » Zapisane

Smierc... nie ma na co czekac... i tak umrzemy. Bubbles jest  urocza, nie? Gwardia uber alles
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #52 : 2005-04-20 00:18:54 »

Blah już dawno kupuję/ściągam tylko gry polecane przez kumpli. AAaa i nie powiedziałem że nie ma złych MMORPGów czy freewarów - powiedziałem że wśród nich są dobre. Lineage 2 to dla mnie totalna porażka: Zero interaktywności ze światem, brzydka grafika (Might & Magic 7 miał ładniejszą), wygląda jakby ktoś za nią odpowiedzialny dostawał 100 dolców premii za ukończenie projektu przed czasem za każdy dzień mniej, i ciągłe PvP - przez co 10% ludzi na serwerach to podpakowane chamy na sterydach, które nic tylko kroją newbies (czitują!), i delevelują całą resztę, aby nie mieć równych sobie. Brrr.

A i zapomniałem w TOP 5 o mojej najukochańszej grze wszechczasów.... DUNE 2. Grałem w nią jeszcze w czasach Warcrafta 2.... a potem równolegle ze Starcraftem... :]

Sah
Gość
« Odpowiedz #53 : 2005-06-25 00:38:47 »

Nie kumam ludzi którzy stawiają Arcanum przed FO2. A. jest mniejsze, bardziej liniowe i... jeszcze raz mniejsze. Kurde, przecież tam jeden typ bandytów jest, kretyńskie random encountery z niedźwiedziami grizzli itd. (które potem minionsy rozszarpują sprawnie w 2s) Za mało w Arcanum czułem swobody i za mało czułem się takim odkrywcą jak w Falloucie, zbyt liniowo i zbyt mało.

Ktoś sprawnie wskazał Morrowinda - Morrowind ma mój generalny respect, mimo że go nie skończyłem (na razie). To naprawdę godne szacunku, że ktoś wprowadza w życie takie pomysły na grę w takich zpsiałych czasach.
tymolord
Kapral
**

Reputacja: -15

ZABIĆ!!!

« Odpowiedz #54 : 2006-10-20 18:46:13 »

Moje:
1.Heroes of might and magic III
2.Lord of the ring - two towers
3.Lord of the ring - return of the king
4.Liero
5.Fifa 2004

inne bardzo dobre: master of magic (staruszek), Fallouty, Fify,Gothiki,Abuse (stary, ale jary) EEP3, syberia bardzo dobra, disciples, capitalizm

Heyah tymolord!! !! !! !! !!
Firen
Szeregowy
*

Reputacja: -4

Gram w Liero przez mod N-game'a ;)

« Odpowiedz #55 : 2007-01-22 12:58:11 »

1. Blitzkrieg 2
2. Earth (wszystkie części Wink )
3. Worms (także wszystkie części Cheesy)
4. Splinter Cell Chaos Theory
5. Star Wars Rebublic Commando

Narazie jestem n00b Wink
snkkrk
nowy
*

Reputacja: -2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : 2009-06-15 11:14:50 »

1) quake 3 arena
2) Heroes of might and magic 3
3) warcraft 3
4) comand & conquer Tyberian sun
5) castelvania dracula (psx)

Te gry poprostu wymiatają. Klasyki na maxa

www.Arpegio.pl - Gry , stare gry , mp3 , teledyski , programy , humor , gry online

-=>stare gry<=-
Rozpierd
Kapral
**

Reputacja: 5

« Odpowiedz #57 : 2009-06-16 12:42:13 »

Ja mam swoją niepowtarzalną listę  Smiley

1. Liero
2. CS
3. n game
4. HoMM3
5. Red Faction
6. brak [więcej gier nie mam  Grin]

To raczej klasyki są. Różnego rodzaju niepowtarzalne gry , które nigdy nie zostaną przez kogoś zapomniane [przynajmniej mam taką nadzieje Wink]

Liero ma moc.
Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 2009-06-16 17:07:09 »

1. Fallout 2
2. Fallout 1
3. Soul Reaver 2 (nie umiem wyjaśnić co mnie w tej grze tak urzekło, ale mimo stuprocentowej liniowości rozgrywki przeszedłem trzy razy, to chyba ten jedyny na milion klimat)
4. Nox (bardzo niedoceniona gra imo)

Piątej gry nie potrafię wybrać, może Diablo 2, może Star Craft, może Jedi Academy (niezapomniane multi z kumplami), może może może.

Młody człowiek, młode gry Wink

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : 2009-06-16 17:14:06 »

1. Tribes Zemsta
2. Gusanos (Promode ;p )
3. Liero (bo nie ma multipleyera :< )