Liga Liero
2019-08-24 15:06:42 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Friendly meczyk (Liero_) okolice wawy.  (Przeczytany 13008 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
void
Szeregowy
*

Reputacja: 9

Nobody expects the spanish inquisition!

« : 2006-05-27 20:15:38 »

Witam,
jednocześnie zapraszam na meczyk na zasadach Liero_
okolice Warszawy, bardziej te wschodnie i Warszawa. Ustawianie meczyku na prv albo GG badź inaczej.

Jak?
Domowo albo laptopik.
Jak sprzęt 2300+ można nawet nagrać meczyk DOSbox-em.
Można grać na dwa sposoby: singjelek na jednej klawiaturze, dułbelek na drugiej klawiaturze podłączonej np. USB
dzięki dułbełkowi można grać bez problemów z blokowaniem klawiszy. Szczególnie uciążliwe w graniu flejmerem.

Co to Liero_ ?
To mój chory wymysł. Spodoba się, być może, jedynie miłośnikom klasycznej rozgrywki.

Zasady:
Na początku rozgrywki dostępne są jedynie: Booby Trap, Dart, Fan, Grenade, Handgun, Mine, Shotgun, Uzi, Winchester
Zbanowane są: Bouncy Larpa, Bouncy Mine, Greenball, RB Rampage, Flamer*
Reszta broni jako bonus
Czas przeładowania 100%
Minimapa wyłączona
Nazwy na bonusach wyłączone
Ilość bonusów 75
Mapa zawsze random
Życia: 50 na longplay, 30 short, 13 quick. (zalecam 50, gra sie długo ale najmilej)
Gramy do końca żyć. Wygrywa ten kto przeżył. Jeśli oba robale zgineły decyduje liczba fragów. Inaczej remis.
Zapmoniałbym dodać, że nie wybieramy broni. Losowanko jest, czyli random, fire i w dowolnym momencie strzałka do góry.
* nie dotyczy rozgrywki w trybie dual.

Zapraszam i czekam na propozycje.
« Zmienione: 2006-05-28 07:23:01 przez void » Zapisane

byłem taki spokojny nie bałem się już dnia ni nocy nie bałem się krzyczeć, tylko bałem się otworzyć oczy
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #1 : 2006-05-27 20:31:18 »

Co prawda na 100% się NIE zjawię, to jednak zastanawia mnie jedna rzecz: Co złego jest w Bouncy Larpie i Bouncy Mine żeby je banować? Czemu, jeśli jest dostępny dirtball, nie jest dostępny greenball? Czemu mapa random, w połączeniu z 50 życiami to mogą być godzinne mecze...

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
void
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : 2006-05-27 20:37:01 »

Co prawda na 100% się NIE zjawię, to jednak zastanawia mnie jedna rzecz: Co złego jest w Bouncy Larpie i Bouncy Mine żeby je banować? Czemu, jeśli jest dostępny dirtball, nie jest dostępny greenball? Czemu mapa random, w połączeniu z 50 życiami to mogą być godzinne mecze...
Po wielogodzinnych doświadczeniach wyszedł wniosek bana na te bronie. Dirt jako element taktyczny pod koniec kiedy juz mapy nie ma prawie. Nie ma nazw na bonusach wiec nie wiadomo kiedy wpadnie. Greenball za mało kryje Tongue Tak mecz trwa ok godzinę. Gra się raz. Cheesy max 2 razy. To wynika z tego, że spotkania zwykle są 1vs1. O spłeczność liero cięzko.

byłem taki spokojny nie bałem się już dnia ni nocy nie bałem się krzyczeć, tylko bałem się otworzyć oczy
Aceb
Kapral
**

Reputacja: -10

« Odpowiedz #3 : 2006-05-27 20:47:51 »

Ale mnie też tu jedno dziwi flamer to dobra broń na bliskie kontakty i nie jest taka zła więc dlaczego ma bana?I RB Rampage to też dobra broń jeżeli masz mało życia ale tą broń to akurat rozumiem.ALE flamer?
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2006-05-27 20:55:47 »

Aceb: Bo pewnie gra flamerem na jednej klawiaturze przy bliskim kontakcie zablokuje obu graczy na chwilę itp., a flamer właśnie jest najbardziej zwiechorodny.

Sama propozycja brzmi tak bardzo... Lierowo Wink, pewnie z Weszkiem pretestujemy kiedyś na jakimś lanparty jak będziemy pamiętać itp.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
void
Szeregowy
*

« Odpowiedz #5 : 2006-05-27 21:34:38 »

Sama propozycja brzmi tak bardzo... Lierowo Wink, pewnie z Weszkiem pretestujemy kiedyś na jakimś lanparty jak będziemy pamiętać itp.
Ha, gra się przednio. Jest jeszcze opcja (dla prawdziwych hardkorowców!!!) z książką. Polega ona na postawieniu pionowo ksiązki tak, żeby nie widzieć ekranu przeciwnika. Potrzebna jest duża książka. Niezłe urozmaicenie dla maniaków. Jednak małe podglądanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło jak widać więc wszystko na własną odpowiedzialność.

Jak ktoś jest chętny na meczyka w okolicy to nawet się można na mieście umówić w Wawie i pyknąć na laptopku. Pozdrawiam.

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2006-05-27 21:40:38 »

void, a nie grało by się przyjemniej na reloadzie 50% ?

void
Szeregowy
*

« Odpowiedz #7 : 2006-05-27 21:58:18 »

void, a nie grało by się przyjemniej na reloadzie 50% ?
Z reloadem 50% niektórymi broniami można wręcz 'zasrać' planszę i nie ma zabawy.

Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2006-05-27 22:16:01 »

Ja będę miał czas raczej dopiero po sesji. Myslę, że w lipcu uda się jakiś większy zlot urządzić.

May the Schwarz be with you!
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2006-05-28 19:05:28 »

Jedno mnie niepokoi: zwykle gram ze znajomymi na losowanych broniach, bo mało kto gra, i rzadko, i nikomu nie chce się wybierać itd. Często bronie wylosują się tak beznadziejnie (nie tylko beznadziejne bronie, wystarczy beznadziejna kolejność), lub tak nierówno, że przerywamy mecze już po drugim/trzecim życiu. Zwykle koło dziesiątego życia mam już dość swojego zestawu...

No więc ad rem: 50 żyć z losowanymi brońmi ?!?! Nawet trzydzieści wydaje mi się dużo za dużo. IMO, grając na losowanych broniach lepiej zagrać więcej mniejszych partii (choć za krótkie też nie są dobre, bo trzeba mieć czas, żeby oswoić się z wylosowanym zestawem).

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #10 : 2006-05-28 19:31:50 »

Ale to liero 1.33, 75 bonus crates - zatem od diabła broni się wala po mapie.

W Pro natomiast zawsze gram na random, bo jest zwyczajnie ciekawiej. Każdy mecz na 5 żyć - to naprawde starcza żeby coś ciekawego wymyślić. W ten sposób odkryłem Bazookę, dartguna, ba, nawet Acid Gun się przydaje (jest lepszy od Flametrhowera!). No i w pro rzadko się zdarza zestaw którym się po prostu nie da grać Grin

(Mój ostatni taki: Flamethrower, chiquita bomb, big nuke, fan, i do tego jedna jedyna broń: Booby Trap)

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 2006-05-28 20:41:41 »

Ale to liero 1.33, 75 bonus crates - zatem od diabła broni się wala po mapie.

Prawda. Nie pamiętam nawet, kiedy ostatnio grałem w 1.33. (A żeby post nie był taki krótki, powiem, że Booby Trap pwnuje, oraz użyje emotikonki, na którą od dawna mam ochotę, ale jakoś nie widziałem dla niej sensownego miejsca w postach: 

O, jak fajnie)

Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2006-05-29 14:45:02 »

A co na to Edż i inni wawiacy?
Bo ja ciągle czekam na jakąś większą ustawkę w stylu mistrzostw. Możnaby przy okazji coś zapuścić na tym Liero_, przy którym ślimak (czyli 1.33 na ustawieniach ligowych wg promodowców) wydaje się być rączym niczym pegaz

Chollix
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 14

« Odpowiedz #13 : 2006-05-29 16:45:36 »

Ja z największą chęcią. Mogę wtedy, kiedy wam będzie pasowało.
Jedyny problem to ten, że moje umiejętności w lejro są już prawie równe zero, ale to chyba w niczym nie przeszkadza. Smiley
void
Szeregowy
*

« Odpowiedz #14 : 2006-05-29 18:12:33 »

No to chop siup! Ktoś ma lokal czy lokalnie gdzieś na mieście?   
Ja mogę przynieść laptopa i klawiaturę dodatkową.

Pozdrawiam.

faktor4u
Gość
« Odpowiedz #15 : 2006-05-30 11:15:44 »

Od niedawna jestem warszawiakiem, więc byłbym chętny na jakieś małe lierowe spotkanko. Jeśli przypadkiem byłoby organizowane jakieś mistrzostwo to też chętnie bym się pojawił. Chwilowo spotkanie w moim mieszkaniu nie jest za specjalnie możliwe, ponieważ mam współlokatora chorego na ospę Smiley O 18 kończę pracę, więc po tej godzinie jestem względnie wolny. Uwzględnijcie, że Wawę znam jeszcze raczej kiepsko Smiley Preferowalbym głównie rejony śródomieścia, centrum i wolumenu.
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2006-05-30 14:28:52 »

buuuuhuuuu!! kolejny warszawiak! buuuu!!  inquisitive Wink
Powodzenia w Stolicy faktor4u i niech Ci asfalt lekkim będzie Wink ( pozdrowienia znad morza, gdzie winko na plazy leje się leniwie w słońcu, a dziewczyny w bikini wesoło graja w siatkówke na piasku  happy Roll Eyes )

ad rem: Zasady rozgrywki wydaja sie ciekawe (reload 100 good thing), zupelnie tylko nie rozumiem banu dla BLarpy ktora jest w moim (i wielu Vermis Templarów) podstawowym weapon set'cie. No i mapa: random.. say w00t?  stunned
Jesli zagrasz z kims na takich ustawieniach to koniecznie zdajcie relacje!

Przy okazji wiekszego lieromeetu chetnie sie w Wawie pojawie (niestety nie przez najblizsze 3 tygodnie - sesja Sad )

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
[VT] EdgeCrusher
Rider in the Storm
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 11

The Road, The Wind, The Spirit of MACHINE!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2006-05-30 15:58:15 »

No pomysl gry z bonusami i na randomowej mapie juz troszeczke mnie odstrasza....A moze by tak po bozemu? Na mapie jakiej? Z Bronia (Bronisława) ktora grac moze kazdy, tak jak lubi? No i na koniec jeszcze.....Pooo seeesjiiii Smiley

EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven
Aceb
Kapral
**

« Odpowiedz #18 : 2006-05-30 16:03:09 »

Może  zamiast mapy random zrobić by jakąś dużą dobrą mape? Bo random jest troche nudzący że tak powiem.
« Zmienione: 2006-05-30 17:26:00 przez Greybrow » Zapisane
Doman
Gwardia
Generał
*

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2006-05-30 16:52:14 »

Przez co rozumiesz "dużą"?

Aceb
Kapral
**

« Odpowiedz #20 : 2006-05-30 17:46:27 »

No taką gdzie naprzykład można na dużą odległość się atakować albo poprostu uciec na koniec mapy na czas przeladowania.
Doman
Gwardia
Generał
*

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 2006-05-30 19:36:40 »

Map spełniających Twoje postulaty jest na stronie wiele: zarówno obszernych i otwartych jak Deathruw, czy Cathode, jak i takich, gdzie mozna się na chwilę przyczaić i zregenerować (Shayss)
« Zmienione: 2006-05-30 22:19:55 przez Greybrow » Zapisane

Aceb
Kapral
**

« Odpowiedz #22 : 2006-05-30 20:19:55 »

Zbanowane są: Bouncy Larpa, Bouncy Mine, Greenball, RB Rampage, Flamer*

Jeszcze raz chciałem to tego wrócić bo mnie gryzło strasznie.Bouncy Larpa i Bouncy mine,RB Rampage oraz Flamer tak ,ale z greenballem napewno bym sie nie zgodził zagrać z 2 powodów.Chodzi mi oto że bez tej broni nie zagrał bym.(Nie umiałem inaczej tamtego napisać)
  .Green ball jest dobry na bronie typu big nuke.
  .Jest dobry jako osłona jeżeli sie umiesz tego używać.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #23 : 2006-05-30 20:55:49 »

Najlepszą obroną na BigNuka jest... po prostu ucieczka. A jeśli rozbryźnie się w powietrzu, to nawet jak nie zdążysz zabierze ok.20 życia (chyba że stoisz na podłodze, ale przecież można skakać). Zanim się zbierzesz tym greenbalem do obrony, to BN faktycznie zdąży wybuchnąć.

A kiedy się przydaje GreenBall? Rzadko, ale czasem bardzo. Jeśli grasz z jakimś masterem Zimmów czy Larp, jest to idealna metoda na rozbicie jego długofalowych taktyk. Nie będzie mógł przewidzieć, gdzie są zimmy, bo przecież nagle im mogło coś zielonego zas*ać drogę.

Ponownie zadaję pytanię o BLarpę: Dlaczego jest niedostępna, skoro jest dostępna zarówno zwykła Larpa jak i Zimm?

Aceb
Kapral
**

« Odpowiedz #24 : 2006-05-30 21:02:04 »

No Jerac może mu chodzi o to że to sie odbija jak zimm i te kropki za tym spadają.Ale z drugiej strony troche racji w tym jest.
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 2006-05-30 22:22:10 »

zasady w Liero_ są jakie są. Tak samo ustawienia ligowe, promodowe, vermistemplarowe, a nawet 0%reload są jakie są.
Jak sobie kto chce, niech wymyśla do woli.

Chollix
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 14

« Odpowiedz #26 : 2006-06-02 06:53:32 »

Hm, ja lokalu raczej nie zapewnie, ale zasugeruję może kawiarnekę na Pięknej (tam, gdzie ostatnio było spotkanie w Warszawie - www.piekna.pl). A termin? Może jakoś w tygodniu wieczorem?
Doman
Gwardia
Generał
*

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 2006-06-02 08:31:43 »

Z lokalem mam tak samo - nadaje się conajwyżej na 2-3 osobową konfrontację. Być może będę mógł kogoś przenocować, ale to jeszcze nic pewnego. Co do terminu - ja bym był raczej za weekendowym popołudniem. Można wcześniej zacząć (w tyg. niekórzy mają pracę itd...) no i dla przyjezdnych zdecydowanie wygodniej. Można to zorganizować tak jak poprzednio, czyli zaczynamy wczesnym popołudniem, kończymy późnym wieczorem, albo tak jak na mistrzostwach, czyli przez noc do rana.

Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: