Liga Liero
2019-08-19 20:08:19 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Treningi, czyli to co najwazniejsze!?+ PRZYSZŁOSC LIERO  (Przeczytany 10555 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
fishman
Gość
« Odpowiedz #15 : 2006-06-15 14:39:48 »

Ok stary.Rozumiem ale załuzmy ze kiedyś bedzie śmigać liero po netó a wtedy nie zaszkodzi ani nie zawadzi przetestować mojego pomysłu.

Potraktujcie to tak:jeżeli nie mozna zacząć od zera<mam na myśli śmiganie po sieci> to dlaczego my ludzie z aspiracjami mamy marnować czas i nie zacząc od kolejnego pozimu planowania zeby potem<jak liero bedzie śmigac po necie>juz mieć wszystko cacy.

Według mnie wprowadzenie gry on-line to kwestia czasu.

TAKI JEST  MOJ PUNKT WIDZENIA.Dlatego piszcie swoje pomysły z poczuciem, że predzej czy póżniej będą wprowadzone w życie...........Prosze myślcie o swoich i moich pomysłach w duchu zmian długoterminowych i mimo wszystko dość realistycznych....A co do wakacyjnego spotkania 4fun jestem za.... Grin
Terminator12
Gość
« Odpowiedz #16 : 2006-09-05 14:54:03 »

http://www.liero.org.pl/forum/index.php/topic,1370.0.html albo Liero Xtreme Shocked.Ja to tak widzę.Chyba xtreme ma net?
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2006-09-05 15:07:43 »

Czy ty nie rozumiesz że liero po necie nie będzię? A jeżeli by było to nie ty pierwszy wpadłeś na ten pomysł i nie jest to nic oryginalnego.

tymolord
Kapral
**

Reputacja: -15

ZABIĆ!!!

« Odpowiedz #18 : 2006-10-16 15:48:10 »

Nowe metody treningu? ja trenuje tak że mam 100% życia a komp 2000%. W liero M8 zmieniam inteligencje by był mądrzejszy.

Heyah tymolord!! !! !! !! !!
Marcix
Szeregowy
*

Reputacja: -3

« Odpowiedz #19 : 2007-06-21 18:37:00 »

Ja też w ramach treningu ustawiam życie kompa na 1000, unikam ataków wroga, biorę jakąś mocnoodrzutową broń, jeśli wróg jest za blisko, strzelam, wróg leci na koniec mapy, znowu unikam jego doomsdayów, lub czego innego i tak w kółko. Co do trenowania taktyk związanych z brońmi, to lubię wynajdywać nowe sposoby walki Larpą. A linjutsu mam opanowane, że mucha nie siada.

DARKNESS RULEZ!!!
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: