Liga Liero
2019-08-19 01:00:38 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rozpoczęcie turnieju  (Przeczytany 5701 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« : 2006-06-28 15:55:45 »

Zapisy zostało zakończone dnia 28 czerwca 2006 roku (dzisiaj), udział w turnieju zadeklarowały 26 osób, 17 osób z forum Ligi Liero i 9 osób z Comsera. Jak już było wczesniej wspomniane, była możliwość zmiany regulaminu, takie też zmiany zostały wprowadzone. Cały turniej rozgrywany będzie odrazu systemem pucharowym, bez grup eliminacyjnych, zmieniła się takża wersja moda jaka będzie obowiązywać podczas turnieju. W nowej wersji wprowadzono kilka zamian balansującyh a także skrypt, dzięki któremu można ustalić limit graczy na serwerze. Nowa wersja do pobrania poniżej:

WH v.0.35 Tou
UWAGA!!: Deguix zauważył jeden mały błąd, który jest wynikiem mojego nie dopatrzenia, zaleca się ścągnięcie paczki na nowo. Za utrudnienia przepraszamy  Wink

Pierwsze mecze zostaną rozgrene dnia 30 czerwca w godzinach od 10.00 do 14.00 oraz 1 lipca w godzinach od 18.00 do 22.00. Przypominam o obowiązku stawienia się na kanale #ligaliero, administratorzy udzielą wam dalszych informacji dotyczących waszego meczu. Zaleca się wszystkim uczestnikom przybycie na kanał pierwszego dnia, w celu otrzymania dokładniejszych informacji. W extremalnym przypadku, gdy komuś data naprawdę nie będzie pasować, prosze o jak najszybszy kontakt poprzez prywatną wiadomość na forum ligi liero ze mną. W miarę możliwości postaramy się przenieść mecz na inną godzinę/dzień. No i na koniec drabinka turniejowa, wszystkie miejsca zostały losowo ustawione:

Drabinka turniejowa (Narazie smierdzi i jest nieaktualna bo Wsz się nie postarał.
UWAGA! Nowa drabinka poniżej, ta u góry jest nieaktualna z przyczyn niewyjaśnionych

Drabinka turniejowa

Aktualną wersję drabinki znajdziecie zawsze pod tym samym adresem. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim powiedzenia i dobrej zabawy.

Na ciekawskich i nieciekawskich, niepamiętających i innych dociekliwych otworem stoi znany i lubiany już regulamin turnieju.

Dla szukających pomocy w konektnięciu na #ligaliero odsyłamy do l33t Barnexowego tutoriala.

Jako że panowie którzy urzędują na #ligaliero, nie bardzo interesują się progaimingiem i nie wiedzą dalczego drabninka ma lewą i prawą strone, a pytano mnie już o ty z 10 razy więc wytłumacze na szybko co,jak i dlaczego. Lewa strona drabinki to tzw. koszyk wygranych, każdy z graczy zaczyna własnie tam. Jeżeli któryś gracz przegra mecz w koszyku wygranych trafia do koszyka przegranych w takiej fazie turnieju w jakiej odpadł. Gracz znajdujący się już w koszyku przegranych ma dalej szanse dojść do finału i wygrać cały turniej. Gracz który w koszyku przegranych przegra mecz odpada całkowicie z turnieju. Myślę że każdy już kmini o co biega:>
« Zmienione: 2006-07-06 08:10:32 przez ChanibaL » Zapisane

kamil077
Gość
« Odpowiedz #1 : 2006-06-28 22:31:09 »

mam pytanie:
czy http://www.wsh.trzcianka.com.pl/gus.gif będzie aktualizowany, czy to tylko zeby pokazac drabinkę?
« Zmienione: 2006-07-03 10:10:07 przez Weszrick von Kewpa » Zapisane
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2006-06-29 14:31:44 »

No i na koniec drabinka turniejowa, wszystkie miejsca zostały losowo ustawione:

Drabinka turniejowa (Narazie smierdzi i jest nieaktualna bo Wsz się nie postarał.

Aktualną wersję drabinki znajdziecie zawsze pod tym samym adresem. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim powiedzenia i dobrej zabawy.

Kamil nie umiesz czytać?, skoro piszesz że zanajdziecie zawsze aktualną wersję to znaczy że będzie aktualizowana, zaznaczam że będzie nowa drabinka ponieważ guth zapomniał mi wspomnieć o następnych 4 osobach z comsera. O wyszystkim poinformuje edytując newsa.
Napisana: 2006.06.28 23:45:34
UWAGA!!11

Deguix zauważył jeden mały błąd, który jest wynikiem mojego nie dopatrzenia, zaleca się ścągnięcie paczki na nowo. Za utrudnienia przepraszamy Wink

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #3 : 2006-08-04 15:23:44 »

Mam pytanie: kiedy będą następne mecze i czy w ogóle komuś się chce kończyć ten turniej? Bo wszystko fajnie ale drabinka jak stanęła w miejscu tak się nie ruszyła od chyba dwóch tygodni i  nic nie wskazuje na to, żeby kiedykolwiek doszło do finału.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2006-08-04 16:40:49 »

O właśnie, roxik za przypomnienie, gadałem z Chanibalem na ten temat i miałem coś napisać ale wyleciało mi z głowy. Więc, jutro, ewentualnie w niedziele rozgrywamy następujące mecze:

Mecze Winner Bracket:
Smoothguy vs. WSh
Deguix vs. Greyshift

Mecze Loser Bracket:
Guth vs. Fishman
Jonny vs. Basara
BattleShorts vs. Arturgrobal (tu prawdopodobnie nie ma dwóch graczy :>)
Faktor4u vs. Combaine

Oczywiście jeżeli zjawią się inne pary i wyrażą chęć grania mecze również zostaną rozegrane. Jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, hostowie. Barnex wyjechał na wakację więc jednego hosta nie będzie. Dobrze by było gdyby Jerac, Guth i Chanibal poświęcili trochę czasu. Wszystko tak jak dotychczasz, czyli kanał #ligaliero, ta sama wersja WH, te same ustawienia serwera etc.

Drabinka
Skriny z rozegranych meczy

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #5 : 2006-08-04 18:39:13 »

Uno momento. A ja to co niby? Wyjechałem, NIC się nie ruszyło przez ten czas, więc mogę rozgrać równie dobrze ten mecz co to niby przegrałem.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2006-08-04 22:43:09 »

Jako, że ostatnio nie ma mnie specjalnie przy kompie, jeśli byłbym potrzebny jako host to prosiłbym o conajmniej wcześniejsze poinformowanie a zostawie kompa na dedyku z rconem.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Chollix
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 14

« Odpowiedz #7 : 2006-08-04 23:14:37 »

Uno momento. A ja to co niby? Wyjechałem, NIC się nie ruszyło przez ten czas, więc mogę rozgrać równie dobrze ten mecz co to niby przegrałem.
albo wesz pokornie zmienił drabinkę, albo twój "przegrany" mecz nie został w ogóle wpisany. tak czy inaczej z chęcią przegram z tobą po 21.VIII, bo wtedy wracam, a sądzę, że do tego czasu nie wiele się ruszy.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2006-08-05 00:05:17 »

Wesz pokornie nie zmienił drabinki, jeżeli mecze byłby rozgrywane i była by potrzeba rozegranie finału do chollix przeszedł by dalej. Ale że nic się nie działo to chollix nie miał prawa przejść.

lionbest
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #9 : 2006-09-24 13:04:44 »

Witam. Pragnę poinformować że mecz Chanibal : Deguix się dzisiaj nieodbędzie, ponieważ Krzysiek właśnie chodzi sobie po górach i spowrotem będzie jutro o 4 rano.Chanibal powiedział też że mecz może się odbyc jutro, albo może go oddać walkowerem (chociaż świeże powietrze mogło mu pomieszać w głowie, tego niewiem  thinking).
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2006-09-24 13:15:38 »

Dzięki za informację, myślę że w tym wypadku mogę pogadać z Deguixem. Decyzja należy do niego, jeżeli postanowi że mecz może zostać przełożony na jutro to wporządku, lecz jeżeli będzie chciał grać dzisiaj to prawdopodobnie przejdzie przez w/o.

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: