Liga Liero
2019-07-19 16:05:19 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2] 3 4 ... 6 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Strategie  (Przeczytany 25956 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

Reputacja: 41

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2002-06-09 16:39:53 »

Hmm... to zamiast zwyczajowego miesięcznego haraczu wyślij mi Patrys kopię Cool

Ja mam pewne nadzieje takie:

1. Sir-Tech Canada sprzedał licencję na Jagged Alliance firmie Strategy First, co MOŻE zaowocować zrobieniem JA3
2. Civilization 3 została tak strasznie zjechana w reviews (nic dziwnego), że Sid się wziął do roboty i robi patcha; m.in multiplayer (!) i tony nowych rzeczy tralalala

Jaras
Buc
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 18

« Odpowiedz #16 : 2002-06-16 23:25:34 »

aaaaaaaaargh - WARCRAFT 3 żądzi. jak RTSów nie lubię, tak W3 kocham. grafika, interfejs, klimat, BOHATEROWIE (!) i ścieżka ich ewolucji (czary,exp itp!!!), 3D. określił bym tą gierkę jako subtelne połączenie Warcraft z HoMM (z przewagą W oczywiście). szkoda tylko, że sprzęta niezłego trza. lecę grać, bo już za długa ta przerwa Grin.

| bj@liero.org.pl tak? Grin
V
« Zmienione: 2002-06-17 06:31:47 przez Jaras » Zapisane
Biernath_John
Southern Lord
Egzekutor
Marszałek
*

Reputacja: 41

I wear a human shield

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2002-06-17 00:47:08 »

No to od ciebie Jaras też będzie haracz w 'naturze' bo chciałem sobie właśnie skumać WIII Cool

herself
Sierżant

Reputacja: 7

Rl photo :P

« Odpowiedz #18 : 2002-06-18 20:24:46 »

Hehehe nic nie pobije Panzer General Smiley A tak [pozatym ma ktoś sprzedać Panzer General 2 lub 3 (i mieszka na pomorzu)]

Popieram, PG rulz

^
| Kto to napisał Huh Durbik ?

A kto?  Angry Grin
« Zmienione: 2002-07-30 08:16:22 przez Durbik » Zapisane
Denethor
Cowboy
Gwardia
Generał
*

« Odpowiedz #19 : 2002-06-18 20:29:50 »

Nieeeeeeeeeee zdobyłeś jush łorkrafta jak wypada muza w grze i czy jest ten stwór u orków który pożera wrogie jednostki???
Jaras
Buc
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 18

« Odpowiedz #20 : 2002-06-18 22:35:12 »

wszystko w W3 jest lepsze od poprzednich części. można się co prawda przyczepić do wymagań sprzętowych, ale 3D niesie ze sobą takie niebezpieczeństwo i trzeba się z tym liczyć (PIII 500, 128 RAM, GeForce DDR 32 - 640x480, detale na medium, światła włączone i deko tnie, ale nawet przy takich ustawieniach wygląda bosko). na dodatek jest chyba trochę łatwiejszy (do wyboru poziomy normal i hard i na normal łatwo jest) i sheroesowany (bohaterowie, subquesty - ale to już dla fanatyków W jest lipa. mi się to bardzo podoba). pewnie jeszcze ludzie coś powyciągają, ale mi już chyba nic więcej nie przeszkadza. muza jest git. dopracowany jest w najmniejszych detalach W3 (aha - jeszcze bym gadające mordy poprawił, ale to już sami zobaczycie). bohaterowie mogą nocić przy sobie 8 (rodzajów?) przedmiotów. przy awansowaniu na kolejny level wybieracie sobie jaki cza ma "awansować" (na każdy czar 3 lvl). gdy coś się dzieje, na miniaturze mapy pojawiają się celowniki w odpowiednim kolorze (czerwony - atakują cię, zielony - nowy budynek/jednostka). jeśli jakiś chłop akurat nic nie robi, pojawia się ikona, po kliknięciu której (F8) centrujesz ekran na nim. jest jeszcze jeden zwał - można zaznaczyć max 12 jednostek na raz (dla mnie to błogosławieństwo a nie zwał) - ale dzięki temu na środku pod ekranem głównym widoczne są miniatury jednostek zaznaczonych, PODZIELONE NA KLASY (w praktyce wygląda to tak - podczas walki standardowo zaznaczoną klasą jest najważniejszy bohater, czyli z lewej dostępne jego czary. tak więc klikasz uzdrowienie i celownikiem najeżdżasz na miniaturę rycerza, którego chcesz uzdrowić - NIE MUSISZ GO SZUKAĆ PO MAPIE!!!. następnie naciskasz TAB, co powoduje przeskoczenie na podrzędną klasę, czyli załóżmy kolejnego bohatera i dzięki temu summonujesz szybko wodnego golema. następnie znowu TAB i przeskakujesz na 7 rycerzy - bo to ta sama klasa - i od razu WSZYSTKIM włączasz ability defense - I WSZYSTKO BEZ WYŁĄCZANIA ZAZNACZENIA CAŁEJ GRUPY!!!). lektor w czasie gry pomaga, a nie przeszkadza. kampania jest jedna. taaaak, słownie 1. ale jak zrobiona. na początku zasuwasz orkiem, później jusz budujesz obóz, a po chyba 3 misjach przeskakujesz na ludzi i jest to ze sobą powiązane. po kilku misjach ludzi, książe/paladyn, którym kierowałeś przez ludzkie misje znajduje miecz nieumarłych i przechodzi powoli na ciemną stronę, po czym zaczynasz kierować rasą nieumarłych (czy też nekromantów - nie wiem, bo jeszcze nie doszedłem - kolo mi mówił). domyślam się, że pokonają nieumarłych ELFY i później będziesz mógł nimi kierować. ehhhh - dużo by jeszcze pisać, a ja nie mam zbytnio czasu, bo W3 czeka.

den: jest, ale chyba u nieumarłych/nekromantów, którzy nota bene obudowują kolcami kopalnie i żeby się do nich dostać, trzeba to najpierw rozpieprzyć. na dodatek tworzą tą kopułę kapłani jacyś, którzy automatycznie wyciągają z niej złoto i nie kursują do głównego gmachu. tak samo jest u elfów, ale tam TRZEBA najpierw kopalnię przystosować, a jako town hall jest wielkie drzewo, które może się PRZEMIESZCZAĆ I WALCZYĆ!!!.
« Zmienione: 2002-06-18 22:49:34 przez Durbik » Zapisane
Lechu
Gość
« Odpowiedz #21 : 2002-06-24 10:29:55 »

W3 chyba nie będzie/jest takim hitem jak 1 i 2.

Panzer General to gr stara jak świat... i uważałem ją za najbardziej debilna strategie w jaką grałem, ale to sie zmienia.

I tak najlepszą ze strategii jest StarCraft. W SC jest wszystko... i zapamiętam to na zawsze.....

|TO SIE ZMIENIA! JUŻ JEST MNIEJ DEBILNA!!! CZYTAJ UWAŻNIE!!!!
|
V
« Zmienione: 2002-06-24 10:49:19 przez Lechu » Zapisane
herself
Sierżant

Rl photo :P

« Odpowiedz #22 : 2002-06-24 10:45:32 »

^

|Czemu PG to debilna gra. Podaj jakiejś
|sensowne argumenty. Mi się tylko
|nie podoba to  
|ffaaaantassstyczne scrolowanie ekranu

Panzer General 2 na prezydenta ! Jupi !!!!
« Zmienione: 2002-06-26 19:19:16 przez [lospaceros] Wieshaq » Zapisane
viper1
Szeregowy
*

Reputacja: -15

Kocham Liero!

« Odpowiedz #23 : 2002-07-21 12:10:36 »

graliscie kiedys w starcrafta w multiplajera gra się najlepiej ,a gra jestswietna

viper to moje prawidłowe pseudo.
Durbik
Pomiot Sema
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 54

Tak go załatwimy, szabadaba.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2002-07-30 08:19:04 »

W III rulz. Nie mam się do czego przyczepić zupełnie. Nawet te 3d ryje, chociaż gorsze niż w SC trzy razy, nie są aż tak złe.

Odwiedź wiz8.prv.pl, pierwszy polski fansite o Wizardry 8.
Qbon
Kapral
**

Reputacja: -40

Benek! Gdzie mój haracz!?

« Odpowiedz #25 : 2002-09-16 08:56:00 »

A zapomnieliscie o jednym z lepszych RTS, a mianowicie RED ALERTEM!!! I on jest tu najlepszy razem ze starcraftem (lacznie z warcraftem 1 i 2 bo w 3 jeszcze nie gralem Sad)
De Talus
Kapral
**

Reputacja: -4

nieobecny do odwołania *

« Odpowiedz #26 : 2002-09-19 21:37:13 »

RA zaliczam do strategi typu wybuduj jak najwięcej, zaznacz wszystkie oddziały i rozwal wroga. Co do warcrafta III, już mi się to nudzi I, II, i ta III różnią się tylko odziałami, grafiką i takimi pierdołami. W ostatniej części dodali tylko filmy na enginie i rozwój bohatera.

A prawdziwy RTS (dla mnie) to MYTH:TFL i jego kontynuacja MYTH:Soulbither, za to 3 część jezt niezbyt udana.

* czasem się pojawie
Denethor
Cowboy
Gwardia
Generał
*

« Odpowiedz #27 : 2002-09-20 12:38:21 »

Jak się ukończy W3 na wysokim poziomie to można zopbaczyć filmik w którym widzimyu postacie z StarCrafta niby to ma tylko możliwości engine prezentować ale może jednak tak po cichaczu Blizzard wyda 2
Kampino
Generał

Reputacja: -17

« Odpowiedz #28 : 2002-09-20 17:01:32 »

Mi się tam Red Alert podobał - są tam misje na szpiega (ta z reaktorem w moskwie, czy w Command Post) i na OGNIA!!!!! np. 1,2,3... misja

A kto lubi Total Anihilation?

Wotl
Liero CCCP - v 1.03 z dnia 21.III
gg.2649465
[SS]Crusher
Sierżant

Reputacja: -19

Bowling for Life...idiotyzm

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 2002-09-21 08:15:34 »

W pożdzierniku w Waw-ie turniej W3

Ale Earth 2150- dlamnie rox!... szczególnie jak grasz w 15 osób w kafejce wtedy jest rozpierdalanie 3 teamy ja sam i kolegów rozwalam...Yeah!

Buck OFF!!!!
B4L
coza idiotyczne nicki, no jak bracia....
Strony: ««« 1 [2] 3 4 ... 6 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: