Liga Liero
2019-06-27 13:47:57 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [Mod]Halo v0.2b  (Przeczytany 3275 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« : 2006-09-27 17:23:34 »

Oto wersja beta mojego drugiego dopiero moda do gusanos (pierwszy był zbyt qpiasty żeby go dawać na forum LL). Jest on oparty na FPPie Halo na XBOXa(na PieCa też zresztą wyszedł). Najważniejsze rzeczy które w nim będą to SHIELD który jest drugim życiem i ładuje się automatycznie po 5 sekundach, 2 bronie w plecaku które można zamieniać na te które leżą na ziemi oraz rzucanie granatów na osobny przycisk. Oprócz tego zmienię trochę fizykę i dodam trochę innych pierdół.
 Na razie jest tylko 5 z 8 broni, logo w konsoli i w menu ale jak koniecznie chcesz przetestować to DOWNLOAD
 Wersja aktualna: HALO MOD 0.3

Lista rzeczy do zrobienia:
 -8 broni
 -fizyka
 -granaty
 -SHIELD
 -zbieranie broni z ziemi
 -skiny
 -power-upy
« Zmienione: 2006-10-01 13:02:51 przez robaQ » Zapisane

Liero przymiera głodem, deal with it
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2006-09-27 17:41:53 »

No jakoś dużo się nie napracowałeś, nic szczególnego nie widze. (Żeby nie było że każdego moda krytykuję, ale ja nic innego nie mogę powiedzieć na coś takiego, praktycznie brak nowej grafiki, lekko pozmieniane cyferki etc...) Brak śladu po zbroi, hmm, no i ukradziony cały główny skrypy doom.lua, czyli jak już wspomniałem nic specjalnego.

Robaq
Sierżant

« Odpowiedz #2 : 2006-09-27 17:52:16 »

Najważniejsze rzeczy które w nim będą to SHIELD

Zbroja nie została jeszcze zrobiona z powodu nieznajomości LUA (ech...) a zamierzam ją zrobić pod koniec.
Oto wersja beta

Na razie jest tylko 5 z 8 broni, logo w konsoli i w menu ale jak koniecznie chcesz przetestować to DOWNLOAD

Wyraźnie napisałem że w aktualnie w modzie jest tylko to.
ukradziony cały główny skrypy doom.lua

ups... On tam tak w zasadzie nic nie robi tylko zaponiałem go z tamtąd usunąć.

Fabio
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #3 : 2006-09-27 18:06:26 »

Jako ze zawsze Halo zafascynowany bylem (choc nigdy nie gralem Wink) z checia sciagnolem tego moda.
Szybka akcja rozpakowanie archiwum do folderu z gusanosem, wpisanie w konsoli game halo, nastepnie map wtf i zaczynamy.
Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to zmieniona grafika w konsoli. Co prawda nie jest to moze najwazniejsza czesc moda jako calosci ale mimo wszystko jak dla mnie to owa grafika wyglada troche jakby zrobiona byla w.... paincie i to bez zbytniego wysilania, zaznaczam to moje odczucie. Chociaz marudzic na grafike w grze liero podobnej to trzeba chyba byc mna Smiley. Jedziemy dalej wybieramy bronie, i tu wlasnie sie na chwile zatrzymam na krotka chwile. Bronie bez rewelacji kolego, za malo pracy temu poswieciles, rzeklbym ze na odwal sie giwery zrobione.
Nastepna rzecza jaka przykula moja uwage to grawitacja i lina, a wlasciwie niezmieniona grawitacja i lina. Przydalo by sie i nad tym popracowac.

Oglnie powiedziawszy to mod jak wspomnial Wsh bez rewelacji. Ale mam nadzieje ze poki co bez rewelacji i ze nastepne wydanie bedzie juz lepsze Smiley

pozdro

-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!
kamil077
Gość
« Odpowiedz #4 : 2006-09-27 18:06:48 »

Jak się zato zajmiesz (porządnie) to może być fajny mod, zrobi się nowy HUD itp. tylko ładniejsze bronie a zrob bo bez rewelacji aktualnie jest (efekt wystrzału, grafika), a tak w ogóle to gdzie są eksploaje dla Shotguna i ARifla?

PS. to wersja BETA więc tak bardzo nie nazekajcie...
Robaq
Sierżant

« Odpowiedz #5 : 2006-10-01 13:05:35 »

A wiec nowa wersja. Są juz wszystkie bronie (nie licząc granatów, ale to inna śpiewka), i zmieniłem fizykę na halopodobną.
W pierwszym poście jest lista rzeczy które już zrobiłem i które muszę zrobić.
Oto download: HALO MOD 0.3

P.S. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zrobić skrypt w którym obiekt po dotknięciu robaka spowalnia go na chwilę? (Chodzi mi o to że robak nie tylko chodzi wolniej ale też strzela celuje i skacze w wolniejszym tempie.)

kamil077
Gość
« Odpowiedz #6 : 2006-10-01 14:05:42 »

Gorsze od poprzedniego! snajpa jest ochydna! daj jej zamiast dużej szybkości strzału w obj. np. "repeat = 20"
Sparki dla wybuchu broni są zbyt wolne i za długie !
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2006-10-01 16:03:41 »

-SHIELD
 -zbieranie broni z ziemi
 -skiny
 -power-upy

Wszystkie te rzeczy są już zrobione i gotowe w g3a (nie licząc jeszcze powerupów, które muszę zrobić) Więc mogę ci wytłumaczyć co i jak, ale nie będe robił niczego za ciebie. Dorwać mnie najlepiej na kanale irc #ligaliero

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: