Liga Liero
2019-09-20 00:42:51 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wywiad z mistrzem IGT#1 - Jeracem  (Przeczytany 1562 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« : 2006-11-05 12:47:43 »

<Brain|afk> Co czujesz jako mistrz świata we własnego moda?

<Jerac> Cóż, starałem się jak mogłem

<Brain|afk> Czyli że czujesz się zawiedziony słabymi wynikami?

<Jerac> Wybrałem zestaw którym najłatwiej zrobić sobie krzywdę, mapę na której ciężko przewidzieć gdzie jest przeciwnik, nie grałem wieki... i to i tak nic nie dało XD. Ale Wesz trzymał się mocno, tak naprawdę, gdyby nie samobije, to gra w ostatnim meczu była by bardzo bardzo wyrównana.

<Brain|afk> Naprawdę? Czyli ze turniej tak właściwie, nic dla ciebie znaczył?! :>

<Jerac> Eee, skąd wyciągnął pan taki wniosek Tongue

<Brain|afk> Długo trenowałeś przed turniejem?

<Jerac> Nie, bo tylko bym sobie utrudnił, i mowie całkiem serio, wziąłbym to na poważnie i przerżnął z kretesem ;]

<Brain|afk> Co czułeś w decydującym momencie 3 meczu przy stanie 8:8 i trzech życiach do końca po obu stronach?

<Jerac> No to bolter w lapę ;]

<Brain|afk> A co myślisz o swoim przeciwniku, jest kompletnie niedołężny? ;]

<Jerac> Nie, po prostu gra inaczej i jest przez to przewidywalny, aczkolwiek ja też i nic na to nie potrafię poradzić

<Brain|afk> Podejrzewasz go więc o stosowanie aimbota?

<Jerac> tak, trafił mnie parę razy gdy nie byłem na to przygotowany XD. Było parę naprawdę ładnych akcji, np. taka gdzie (co prawda pewnie tylko na moim ekranie) zżarłem calutki granat, tak ze nie wypadły nawet odłamki. Idealne trafienie centralne z bomby rzucanej to całkiem spore osiągniecie :p

<Brain|afk> Będziesz próbował swoich sił w nadchodzącym turnieju g3?:>

<Jerac> Tak, chcę dla odmiany zwiedzić losers bracket Tongue

<Brain|afk> No właśnie, pamiętasz, kiedy ostatnio przegrałeś jakiś mecz?:>

<Jerac> kiedy to nie, ale pamiętam, że bylo to w WH i właśnie z Weszem, nawet 2x pod rząd ;], w epoce przebudzenia shotguna, od tego momentu mam w zestawie thunderfista ;]

<Brain|afk> Czyli że twoje zwycięstwo to fart?

<Jerac> Nie sądzę że fart, sporo meczu działo się tak jak ja chciałem

<Brain|afk> Co zamierzasz zrobić z nagrodą?

<Jerac> Oprawić w ramki?, muahah Tongue

<Brain|afk> Nie dziwie się, brązowa XL-ka nie bardzo by leżała na takim niskim grubasie jak ty Wink

<Jerac> Szczególnie że każda od L-ki wzwyż wisi na mnie bo jest za duża, właściwie L-ki też XD

<Brain|afk> Ehm, teraz, kiedy już opadły emocje, chciałbyś powiedzieć coś pocieszającego Weszowi?

<Jerac> Tak.

<Brain|afk> Go on ;p

<Jerac> W turnieju g3a zamienimy się rolami ;] W sumie tylko 2 osoby kiedykolwiek ze mną wygrały w wh, byli to Wesz i Chollix [a chollix czitowal] XD

<Brain|afk> Jakimi osiągnięciami możesz sie jeszcze pochwalić?:>

<Jerac> W dziedzinie lierowej? Moje główne osiągnięcie w liero to trafienie się własnym missilem 3x pod rząd, zdarza mi się mylić robaki, a że zawsze odpalam go w ruchu, nie mogę na szybko ustalić kto jest kto Tongue

<Brain|afk> Myślałem raczej o ogólnoświatowych imprezach, ale ok.

<Jerac> Muahah Tongue, jak przyjadę na litmita to zademonstruje

<Brain|afk> Co do zbliżającego się zjazdu gwardii 25-26, wybierasz się? I po co? wypić, czy wygrać statuetkę-kupę?

<Jerac> Mam nadzieje że się wybieram, ale boje się że mnie mogą na uniwerku upier*olic jakimś projektem alboco, ale bądźmy dobrej myśli. W liero 1.33 jestem cienki aż do bólu ;]  więc też bądzmy dobrej myśli Wink

<Brain|afk> Ale gramy w pro:)

<Jerac> No, to jestem tylko półcienki

<Brain|afk> No to może na zakończenie jakieś uwagi odnośnie turnieju, pozdrowienia dla organizatorów itp.

<Jerac>Miałbym uwagi, gdybym miał jakiś pomysł, jak to poprawić, nastepnym razem notorycznych w/o-istow bym odstrzeliwywał na miejscu, poza tym nie bardzo było do czego się przyczepić... prawie, SYSTEM WYBORU MAP JEST ZLY! Tongue

<Brain|afk> A co sądzisz, jako mistrz, o problemach natury gusanos, czyt. lagotwórczość, i co za tym idzie - przekładanie się lagów w grze?:>

<Jerac> No cóż, mamy do wyboru w zasadzie tylko 3 platformy - Wurmz!, Gusanos i LieroX - każde ma swoje wady i zalety, oczywiście mówimy o działaniu w sieci, ale do lagow Gusanos można się przyzwyczaić, nie jest to coś, przez co się nie da grać... no dobra nie będę ciągnąć tej ściemy, nie powiem co naprawdę o tym myślę XD

<Brain|afk> OK, to teraz pozrdowionka od stetryczałego dziada dla:

...

<Brain|afk> [jerac, teraz ty!]

<Jerac> Wiem XD, no dobra, nie będę wypisywał wszystkich, w każdym razie pozdrowienia dla duetu Pinkych, dla duetu BasaroGliptica, dla wszystkich w/o-istow, i dla wszystkich tych którzy trzymali się dzielnie mimo wybuchających jetpackow, wracających granatow itd. Jeszcze się spotkamy ;]

<Brain|afk> Dzięki za wywiad, do zobaczenia w następnym finale Wink

<Jerac> ;]
« Zmienione: 2006-11-05 13:24:15 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: