Liga Liero
2019-06-27 07:38:00 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wywiad z Weszem - organizatorem i finalistą ITG#1  (Przeczytany 1741 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« : 2006-11-05 12:53:10 »

<Brain|afk> To na początek przedstaw się, powiedz ile masz lat, czemu zajmujesz się takim...i lierowymi sprawami itp...

<Wesz-da-Pink> Hmmm, to tak: mam 16.666 lat i w liero-świecie jestem bliżej znany jako wesz, jestem również redaktorem na oficjalnej polskiej stronie gusanos, a poza tym udzielam się na Forum Liggi Liero i Comserze itp. Wink

<Brain|afk> o, ciekawe, a dużo trenowałeś przed finałem IGT#1? Było w końcu dużo czasu na odnalezienie formy?:>

<Wesz-da-Pink> Żeby trenować, to trzeba mieć czas, a z reguły zawsze jestem zajęty, zresztą nie liczy się skill tylko zabawa, świetnym przykładem tego są liero biby u Gutha ale to juz inna bajka Wink

<Brain|afk> Jako jedyny zaliczyłeś wszystkie swoje zaplanowane mecze, co myślisz wiec, jako stara Teresa z Kalkuty, o pozostałych graczach, pseudograczach itp?:>

<Wesz-da-Pink> zapie*dole, szmaty, k*rwy dojade, das, ciecie... Poniosło mnie,  myślę że poza kilkoma prawdziwymi wyjadaczami, większość nie była za bardzo zainteresowana grą, zapisali się, bo zapisali, można się pochwalić w szkole, że się gra w międzynarodowym turnieju, robi wrażenie, no nie?DAL:

<Brain|afk> Jako jeden z organizatorów turnieju, mocno się zawiodłeś na liero społeczności?

<Wesz-da-Pink> Zależy, kogo brać pod uwagę mówiącc o liero społeczności, nasza społeczność to zaledwie garstka wybrańców na całym świecie

<Brain|afk> Powiedz nam, czy w związku z trochę nieoczekiwanym przebiegiem IGT#1, zamierzamy robić następny w przyszłości?:> Jakieś wnioski szczególne z IGT#1?:>

<Wesz-da-Pink> no na pewno, jak wiadomo, zacynie: "uczymy się na błędach", więc każdy następny turniej może być tylko lepszy. Nie można było wszystkiego przewidzieć, winić za zły przebieg możemy tylko graczy.

<Brain|afk> Święte słowa, pytałem się już co myślisz o finale i Twoim przeciwniku Jeracu? Co się stało, że finał trwał aż 3 tygodnie?Cheesy

<Wesz-da-Pink> asdsA:p, nie pytałeś się i z chęcią odpowiem na to pytanie;). Więc tak, tak szczerze to Jerac powinien przegrać juz 2 tygodnie temu, kiedy skończył się termin, ale nie chciałem wygrywać finału przez w/o, bo to taka kQpa nie finał, wolałem się uczciwie zmierzyć i sprawdzić. Jaki był wynik tej potyczki, wiadomo ;]

<Brain|afk> Teraz, kiedy już opadły emocje, co czujesz po przegapieniu szansy życia na posiadanie brązowej koszulki i elitarnego tytułu mistrza  IGT#1, o którym na świecie wie tylko garstka ludzi?

<Wesz-da-Pink> Czuje się dobrze wiedząc że przegrałem z lepszym od siebie, nic poza tym, good game ;] asd

<Brain|afk> Chciałeś posłać jakieś dobre rady w kierunku Jeraca? Typu: nie pierz koszulki bo się spierze napis itp.?:>

<Wesz-da-Pink> oho ho ho, rad dla Jeraca dużo, ale nie będę wszystkich wypisywał, nie mam tyle czasu, w poniedziałek do szkoły trzeba iść itp.Wink

<Brain|afk> 3 najważniejsze Cheesy

<Wesz-da-Pink> Nie filozofuj tyle, może nawet gdy wydaje Ci się że tego nie robisz, to i tak to robisz dA:! Nie stękaj jak stara babcia, masz dopiero 20-kilka lat, starosc nadejdzie pewnego dnia, nie martw się, wtedy będziesz mógł stękać aż do śmierci, no i poj więcej piwa Wink

<Brain|afk> Spodziewasz się jeszcze jakichś pytań?:>

<Wesz-da-Pink> Nie wiem, trudne pytanie :>

<Brain|afk> Kiedy sobie znajdziesz dziewczynę, ułożysz życie itp.?

<Wesz-da-Pink> Albo możemy już skończyć, dassssssssssssssssssssss ssssssdd

<Brain|afk> OK, kiedy release g3?

<Wesz-da-Pink> G3 uderza, jak z nieba grom, na ten syf czekał nie jeden ziom Shocked. Postaram się jak najszybciej, niestety niektóre osoby w teamie zawiodły Wink

<Brain|afk> Panuje teraz cisza wyborcza po turnieju, chwila wytchnienia dla zmęczonych organizatorów, i równie zmęczonych graczy, a kiedy nowy, bardziej poważny i rozbudzający scenę gusanos/liero turniej!?

<Wesz-da-Pink> Podejrzewam że trochę po realesie g3a, bo właśnie na tej platformie wraz z Gusanos Teamem mamy zamiar organizować IGT#2

<Brain|afk> inderdaad, no to kilka słów do publiczności, pozdrowionka i możesz iść

<Wesz-da-Pink> To tak, pozdrawiam jeraca :* [buźka za dobrą grę], Gutha, bo jest leniem za*ebanym, któremu niedługo naklepie Wink, pozdrawiam również Weszę - jesteś najlepszy, oraz całą Gwardie Ligi Liero

<Brain|afk> O, piękne pozdrowionka, danke za wywiad, good job, dobra praca! :DXd

<Wesz-da-Pink> :*
« Zmienione: 2006-11-05 13:17:48 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: