Liga Liero
2019-09-20 02:57:56 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: OT: Bronie z Liero w Gusanos  (Przeczytany 4864 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« : 2006-11-09 07:13:43 »

Jakoś gópi ot o filozofowaniu i Jeracu i Weszu i asd stąd

Jerac to dupa, nie ma co gadać z nim na temat liero 2 gusanos, jak zwykle zrzędzi i filozofuje. Po pierwsze te wszystkie pierdółki można rozwiązać przy pomocy lua, tylko trzeba chcieć, a synchronizacja działa jak powinna, tylko jeracowi sie nie podobało że obiekty muszą czekać więc takowej synchronizacji nie dodał do gus pro.
« Zmienione: 2006-11-09 19:14:13 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #1 : 2006-11-09 10:00:19 »

To zrób pro, udowodnij mi że się myliłem. Możesz wykorzystać jako bazę ten kawałek który zrobiłem. Ale jak dla mnie użycie sync_posa to durny pomysł, bo już do końca znikną bezpośrednie akcje - bo używając go każdy obiekt ma chwilę "nieoznaczoności" gdy nie ma go nigdzie... i ani nie będzie można przywalić z SS bezpośrednio, w ogóle nie ma co myśleć o plantowaniu spajków - to co to za pro?

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2006-11-09 17:41:31 »

Ale rozmawialiśmy o możliwości synchronizacji a nie o tym jak ta synchronizacja wpłynie na grę, poza tym dobrze wiesz że ledwo co znajduje czas na skończenie g3, a ty mi tu jeszcze pro dorzucasz. I taka mała prośba, nie filozofuj i nie zrzędź w następnym poście Jerac, bo zawołam Gutha Wink

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #3 : 2006-11-09 17:51:29 »

No widzisz. Co bym nie powiedział - filozofuję, zrzędzę i pierdolę. Ale chociaż tyle, bo ty nawet nie filozofujesz Tongue
Cytuj z: Wesz
rozmawialiśmy o możliwości synchronizacji a nie o tym jak ta synchronizacja wpłynie na grę
- to wrzuć do g3 tryb 3D, co za różnica jak to wpłynie na gre.

Cytuj z: Wesz
Po pierwsze te wszystkie pierdółki można rozwiązać przy pomocy lua, tylko trzeba chcieć, (...)
Zarzucę paczką konkretów, powodzenia.
-Distribution działa przed distance offset. Zamień kolejność tych dwóch rzeczy, a będą dobrze działać spajki.
-Wyprowadź wzór na prawidłowo działające eksplozje (zasięgi i uszkodzenia). Skoro my z Chanibalem chcieliśmy i nie wyszło, a twierdisz że wystarczy chcieć - to pokaż nam jak się to robi, mistrzu.
-Skoro synchronizacja działa jak powinna, zrób dobrze działające po netó spajki. Znowu, ani mi ani Chanibalowi się to nie udało.

Tyle pamiętam, ale mam gdzieś pełną listę takich pierdółek. GL HF.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2006-11-09 19:08:14 »

bo używając go każdy obiekt ma chwilę "nieoznaczoności" gdy nie ma go nigdzie... i ani nie będzie można przywalić z SS bezpośrednio, w ogóle nie ma co myśleć o plantowaniu spajków - to co to za pro?

Eee, jak to nie? Po prostu trzebaby myśleć i działać z wyprzedzeniem, co jest dosyć powszechne w grach sieciowych i wolnych łączach, inna sprawa, że te takie hakowanie w rezultacie ping dziwnego kodu sieciowego mnoży x2, ale na łączach z nasa byłoby przyzwoicie.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #5 : 2006-11-09 19:18:03 »

Sprawdziłem, i jest to durne ale prawdziwe - obiekt faktycznie pojawia się tam gdzie ma być, ale dopiero po chwili... ale gra wcale nie przelicza gdzie był wcześniej Tongue

wormadrian
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #6 : 2006-12-01 15:59:02 »

Jak przenieść bronie z liero do gusanos Huh ? zielonego pojęcia nie mam pomurzcie
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #7 : 2006-12-01 17:23:56 »

Jest to na tyle trudne że bez gruntownej znajomości Liero i Gusanos (a konkretnie matematyki nimi rządzącej) jest to niewykonalne. Nie da się tak po prostu przenieść broni, trzeba je przepisać na nowo, a że Gusanos działa zupełnie inaczej niż Liero - trzeba się solidnie nabiedzić żeby wszystko działało choćby podobnie.

Fabio
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #8 : 2006-12-04 22:27:51 »

Sorry z gory ze sie wtrynie do tego tematu, nie posiadajac zbytnij wiedzy o tym wszystkim.
Wiec do rzeczy, czy istnieja jakies przeslanki co do transferu broni z Liero do Gusanos w wersji juz 1.0 ? Czy owa matematyka rzadzaca bronmi w Liero, bedzie w Gusanos 1.0 zaimplementowana, czy tez moze bedzie mozna zrobic bron z pierwowzoru w G, bez wiekszych problemow powiazanych z Distribution'ami, i innymi distance offset'ami ?

Wiem, ze na takie pytania pewnie za szybko, ale cos mnie tknelo Smiley

-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2006-12-04 22:39:34 »

Hm, jeśli chodzi ci o podobieństwo kodu broni z Lejro do Gusanos to nie. Problemy z distributionami to bardziej takie są, że się nie chcą synchronizować po netó za bardzo.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #10 : 2006-12-04 23:36:01 »

Narazie to możemy sobie co najwyżej pogdybać, niestety nic nie wiadomo odnośnie kodu sieciowego (bo to on był głównym problemem). No, może wiadomo że Basara nie chce już nic więcej na ten temat słyszeć, i że w 1.0 będzie lepszy Cheesy

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: