Uwagiem! Mamy nowego mistrza!

Zaczęty przez Greybrow, 2006-11-26 01:11:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barnex

Cytat: [VT] Patrys w 2006-11-26 20:38:31
To chyba każdy wie, czy ma na sobie koszulkę, right? ;)
RIGHT! ;)
Anyway, możliwe są sytuacje bardziej skomplikowane - np. możliwe, że została jeszcze jakaś, której jeszcze nie znalazłeś, lub brakuje dwóch bo ktoś wziął nie swoją ze sobą do domu. Założenie, że pierwszy zgłoszony bez koszulki będzie pasował do tej koszulki może się okazać błędne. Right?
Uciekajmy do smolnetu

Doman

Cytat: [VT] Patrys w 2006-11-26 20:38:31
To chyba każdy wie, czy ma na sobie koszulkę, right? ;)

Ja na ten przykład mam i nawet rozmiar mi się zgadza.
May the Schwarz be with you!

[VT] Patrys

Cytat: barnex w 2006-11-26 20:43:45
Anyway, możliwe są sytuacje bardziej skomplikowane - np. możliwe, że została jeszcze jakaś, której jeszcze nie znalazłeś, lub brakuje dwóch bo ktoś wziął nie swoją ze sobą do domu. Założenie, że pierwszy zgłoszony bez koszulki będzie pasował do tej koszulki może się okazać błędne. Right?

Nie chcę wiedzieć, co będzie, jak zacznę znajdować bieliznę. W sensie, że right? ;)
Patrys
The High Council of Seven
Vermis Templari

barnex

Cytat: [VT] Patrys w 2006-11-26 20:57:18
Nie chcę wiedzieć, co będzie, jak zacznę znajdować bieliznę. W sensie, że right? ;)

Right !
W ogóle to mam nadzieję, że na następnych mistrzostwach będę miał okazje spwnować Cie ballem trzeź^H^H^H^H^Hbardziej trzeźwego niż na tych. A żeby nie było całkiem OFF-topicowo względem ubraniowego subtopiku, to i w kompletnym stroju ;)

A na razie to z mojej strony dobranoc. I nie robię już więcej1 czatu z forum, right?  (:


1 - dziś.
Uciekajmy do smolnetu

[VT] EdgeCrusher

2006-11-27 13:08:02 #19 Ostatnia edycja: 2006-11-27 13:57:45 by Greybrow
Ja musze skrytykować organizacje - jej prawie brak w zasadzie. Mistrzostaw mialy sie zaczac o 15, a zaczely sie.....po 18 jakos, przez co np Yez musial juz zdupcac.

Patrys: Deska byla urwana bardzo wczesnie - jeszcze na etapie sprzed pizzy. Tyle ze odkrycie tego moglo Ci troszeczke zajac.

Co do cytatu - przywiaz mnie do karimaty i mow mi brudne slowa po niemiecku.

Ogolnie bylo bardzo przyzwoicie :] Miejmy nadzieje na jakis replay w przyszlosci :)

Pozdrawiam nie mniej, right? :)
EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven

Greybrow

Takie życie. Przypadki losowe itp.
Moja wina, że nie przewidziałem, że dojadę tak późno.

A to, że niesamowity Yez musiał jechać do domu, to jego sprawa nie moja.
Sugeruję Wiraqczy walkę o tytuł mistrza z Yezem z ew. honorowym przekazaniem koszulki mistrza :)

[VT] Yez

2006-11-27 15:09:30 #21 Ostatnia edycja: 2006-11-27 15:49:24 by [VT] Yez
Wazne ze sie wogole zaczelo  ;)
Nastepnym razem postaram sie dluzej zostac i dojsc do finalow ;D

Beda dostepne jakies tabelki, wyniki kto jak gral, ile zyc itp?

edit:  ech... 18 sec za wczesnie napisalem posta i nie zauwazylem ze juz sa tabelki :)
Achtung, achtung Herman! Vier! Drei! Zwei! Eins! Null! Feuer!!!

[VT].:nomind:.

Dojechalem, wytrzeźwialem, odżylem.

Gratsy i respecta Wiraqcza za skilla. Przed nastepnymi mistrzostwami bede sie musial zastanowic czy przez Ciebie nie ograniczyc troche picia podczas gry! ;)

Muchos gracias Patrys za hosting tak licznej zbieraniny dziwnych ludzi ;) i pozdrow Sit0 przy okazji, bez niego utknelibysmy pewnie gdzies pod monopolem o 4 w nocy z Edgem i Shivą!

Pozdrowka dla wszystkich uczestniczek i uczestników. Do zobaczenia nastepnym razem.


PS.. 'niesamowity Yez'.. hmm good that.
PPS. Jeśli kuszulka jest XL i taka jakby zielono-oliwkowa z jakims czarnym napisaem to chyba moja :)
.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]

Wei-Zhi-Hui

/ulv

[VT] EdgeCrusher

EdgeCrusher Proud Member of The Vermis Templari, Memeber of the High Council Of Seven