Liga Liero
2019-08-26 01:55:42 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kiedy M. w Gusanos?  (Przeczytany 13539 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Kubus
Szeregowy
*

Reputacja: -4

^To jakby co ja^

« : 2007-03-25 06:41:16 »

Kiedy będą najbliższe mistrzostwa w Gusanosie, najlepiej w okolicach Łodzi? Czy trzynastolatek (13-latek) mógłby się na takie mistrzostwa zapisać? A może potrzeba czegoś więcej niż talent w tego typu gierkach?  Huh

Kubus zakończył
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #1 : 2007-03-25 10:06:53 »

Mistrzostwa w gusanos, jeżeli by takowe ktoś popełnił byłyby z pewnością on-line, więc możesz sobie nawet w Kozich Górkach mieszkać i jeżeli masz neta nic by nie stało na przeszkodzie wzięcia udziału w tychże.
Co do samych mistrzostw nie spodziewałbym się ich zbyt szybko. Obecna wersja gusanos cierpi na desynce co przeszkadza w sprawiedliwym wyłonieniu tego najlepszego. Również ze znalezieniem odpowiedniego moda mogłyby być problemy, soł be patient.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #2 : 2007-03-25 10:16:29 »

Wesz coś tam przebąkiwał o turnieju w G3 - w czym chętnie pomogę, choćby jako host. Narazie jednak są drobne problemy techniczne...

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2007-03-25 12:36:30 »

So, jak się uda g3 względnie szybko naprawić, to i turniej szybko się zrobie. Dzisiaj pomęcze jeraca o przetestowanie. Btw, na czym jeszcze można grać turniej w gusanos jak nie na G3 ?. Default ssie, WH nadające się do turnieju, i jak najbardziej grywalne, odeszło w nie pamięć, poza tym graliśmy już turniej w wh.

Kubus
Szeregowy
*

^To jakby co ja^

« Odpowiedz #4 : 2007-03-26 14:39:06 »

Szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem g3. Bardziej wchodzą mi te robalowate niż quakeowate.  Ale jeżeli nie da się inaczej to poćwiczę g3. verysad
Napisana: 2007-03-25 13:59:52
Jakieś uwagi co do tego postu?

Kubus zakończył
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2007-03-26 14:57:01 »

Żadnych uwag, w sumie wszystko odnośnie tematu moda na turniej napisane jest w poprzednim moim poście, w tym wątku:
Btw, na czym jeszcze można grać turniej w gusanos jak nie na G3 ?. Default ssie, WH nadające się do turnieju, i jak najbardziej grywalne, odeszło w nie pamięć, poza tym graliśmy już turniej w wh.

Poza tym nie musisz ubiegać się o odpowiedź na swojego posta, jeżęli ktoś będzie miał na ten temat coś do powiedzenia, napewno odpowie.

Fabio
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #6 : 2007-03-26 20:36:42 »

Uwagi do postu ?

Tegoroczny post, wciaz jakos leci, moze brak imprezowania z kumplami troche boli, ale spokojnie da sie przezyc. Do konca postu, juz wcale nie tak daleko. Zobaczysz, jak szybko zleci.  Wink

Tak bardziej powaznie.
Granie turnieju na default w Gusanosa - mija sie z celem. Zbalansowanie broni praktycznie zerowe. W WH, jak juz wesz wspomnial, turniej sie odbyl. Natomiast G3, wydaje mi sie najlepszym wyborem na ten czas, oczywiscie po wczesniejszym zaaplikowaniu patcha, coby dzialanie gry po sieci poprawic. Bronie w G3, mozna powiedizec, ze sa wywazone, moze sa jeszcze jakies male rozterki, czy sg, nie jest za mocny itp. Lecz, te wszystkie mankamenty, mozna bardzo szybko wyeliminowac.

Ewentualnie, jak team basara&gliptic wyda Gusanosa 1.0, z idealnie dzialajacym kodem sieciowym gry, oraz z defaultowym modem, ktory bedzie posiadal swietnie zbalansowane bronie - zagramy na tym turniej.

-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2007-03-26 21:13:31 »

jak team basara&gliptic wyda Gusanosa 1.0, z idealnie dzialajacym kodem sieciowym gry
Jeśli...

A co do defaulta to nie można narzekać, aż tak źle wywżony nie jest.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2007-03-26 21:43:30 »

Ale szybko się nudzi, po 5 minutach gry, poprostu odechciewa się. Co do g1.0 to nie chce mi się aż tak długo czekać na turniej, g1.0 z tego co wiem pojawi się nie wcześniej niż za 8-10 miesiący, znając zapał basary i gliptica jeszcze później.

Kubus
Szeregowy
*

^To jakby co ja^

« Odpowiedz #9 : 2007-03-27 10:10:05 »

Ale turniej i tak proponowałbym żeby odbył się w robalowatym niż w quakeowatym G. Tylko jakiś świeży MOD, kilku chętnych i po sprawie. A tak poza tematem, za co te Suxy?

Kubus zakończył
kamil077
Gość
« Odpowiedz #10 : 2007-03-27 11:09:03 »

Za błędy ortograficzne, nieczytanie regulaminu etc.
Jak aż tam bardzo chcesz jakiś turniej to sam sobie zrób nie oficjalny turniej i masz Tongue.
Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #11 : 2007-03-27 11:10:36 »

Jaki mod masz na myśli mówiąc "robalowatym"  Huh
Jedyny jaki mi przychodzi na myśl to Gusanos ProMode, który jest jeszcze nie dokończony i wątpie że zostanie ukończony w czasie krótszym niż rok.  brood

Jeśli dostawałeś suxy od poważnych osób, to powinieneś dostać też od nich jakieś PMy z upomnieniem. Pewnie jak większość suxów - za pisanie bzdetów, błędy ortograficzne i inne takie.

Liero przymiera głodem, deal with it
Kubus
Szeregowy
*

^To jakby co ja^

« Odpowiedz #12 : 2007-03-27 12:15:02 »

Nie chodziło mi o robalowaty MOD tylko o robalowaty G. Np. 0.8.1, lub 0.9b,c. A co do swojego turnieju to owszem sprubuję jakiś wykombinować w G. 0.9c. Poprzeglądam gotowe MOD'y i może odbyć się choćby dziś, bądź jutro. Jeszcze się na ten temat odezwę.

Kubus zakończył
Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #13 : 2007-03-27 17:21:31 »

w00t?
Nie chodziło mi o robalowaty MOD tylko o robalowaty G.
inquisitive Samego gusanosa nie dotyczy to czy jest robalowaty czy nie dlatego bo może być modnięty nawet tak, że chodzisz szatanem zamiast robaka. Może chodzi ci o to że wolisz gusanos zwykłe od gusanos III arena, a g3a to tytuł MODA a nie zupełnie osobnej gry (chociaż nie potrzeba mieć gusanos aby go odpalic.

Liero przymiera głodem, deal with it
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2007-03-27 18:11:04 »

Eee, turniej?

Hm.

Shocked

Ok, turniej, a więc, zamiast ględzić, postawiłbyś Wesz sondę z zapytaniem o to czy jakiś chętny do grania w g3 się znajdzie. Przy okazji można by pocisnąć wkręta że za pierwsze miejsce przewidywana jest nagroda w postaci rocznego zapasu ołówków z ikea itp. Anyway z tego co zauważyłem to teoretycznie lierowcy nie chcą grać w g3 bo nie jest robalowe, a q'owcy wolą 3d, więc ASD!23 HF może Jerac wyda WM i będziem naparzać ranking jak w cl (albo szachach). SONDA!

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Strony: [1] 2 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: