Liga Liero
2019-05-22 00:27:35 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: VI Oficjalne Mistrzostwa Ligi Liero  (Przeczytany 14233 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
ingadereg
nowy
*

Reputacja: 7

« : 2007-04-11 23:51:06 »

no właśnie . czas pomyś;eć o terminie i miejscu. ja ze swej strony mogę zorganizować trochę sprętu komputerowego, a jeśli Mistrzostwa odbędą się na moim terenie (wielkopolska) - mam do dyspozycji 5 zestawów komputerowych.
Jeśli mogę zasugerować termin - optuję za czasem wakacyjnym.
Może by zrobić obozowisko namiotowe.. ? Smiley

zachęcam do dyskusji
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #1 : 2007-04-12 02:33:50 »

Proponuję zajrzeć tutaj: http://www.liero.org.pl/forum/index.php/topic,2071.0.html i tutaj http://comser.robal.org/wiki/index.php?title=Hyperm33t_2007.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2007-04-12 06:01:58 »

Inga: wszyscy fajni są z Wielkopolski, nawet Wesz i Guth Wink Ja jestem jak najbardziej za wielkopolską.

Van, czy tam jest po co zaglądać? Wydawało mi się że hyperm33t i OMLL to dwie inne imprezy, i organizowane są osobno. Czyż nie mam racji? Cheesy

Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2007-04-12 07:20:44 »

Masz. Trzebaby tylko dopasować terminy tak, żeby obie imprezy nie wypadały zbyt blisko siebie.

May the Schwarz be with you!
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

« Odpowiedz #4 : 2007-04-12 15:24:29 »

Van, czy tam jest po co zaglądać?

Ano jest. IMHO hyperm33t to nie byle co a poza tym rozegrane mają być na nim mistrzostwa w liero jeśli się dobrze orientuję i to nie byle jakie, bo świata mistrzostwa czy jakoś tak Tongue. Anyway daleko mi wszędzie i marudzę.
* Van_Hoover marudzi
ingadereg
nowy
*

« Odpowiedz #5 : 2007-06-02 02:09:00 »

cos temat mistrzostw w hypermarkecie usechł. cic nie słychać, nic nie iwdać , ludzie swoje hasła pozapominali, aktywność foryum zerowa - ojojoj niedobrze.

czy jest z nami ierownik !!?

moze by chociarez datę i miejsce sztywno określić !!?

domagam się wyjaśnień, polemiki życia ! co jest !

do ataku -

swoją drogą średnio podoba mi sie pomysł tyrnireju w markecie. wydaje mi sie to kiepskim pomysłem - moze sie myle - ale czy tam będize jakaś atmosfera ?jakiś dzwięk ?

osobiście optuję za jakimś miejscemo miłych okolicznościach przyrody - nad morzem - w górach - nad jeziorem - w jakimś  domku czy pensjonacie - może być na polu namiotowym --  ale w markecie... hała

proszę o polemikę
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2007-06-02 11:07:49 »

Mnie wielkopolska odpowiada, i to nawet bardzo. Inga, gdzie dokładnie mieszkasz? Wakacje są chyba najstosowniejszym terminem. Nie wiem jak tam hyp33rm33t jest organizowany, ale ja bym był za początkiem wakacji.

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

« Odpowiedz #7 : 2007-06-02 13:54:07 »

:ASD Inga a kto mówi, że mistrzostwa będą rozgrywane w markecie? Hyperm33t rozszyfrowałaś jako market thinking?
ingadereg
nowy
*

« Odpowiedz #8 : 2007-06-04 14:42:38 »

Hyperm33t - z niczym innym jak kafejq w markecie mi sie nie kojarzy. nie znalazlem tez opisu tego miejsca.

dokladnie jestem z miejscowosci Konin 100 km na zachod od poznania.
nie upieram sie jednak przy koninie jako miejscu, choc mam tu dobre warunki na turniej. i mozna łatwo dojechac pociqgiem..

mam tez dobre warunki u mojego kuzyna w Ostrowie wlkp. mozna tez wynajqc jakis domek nad jeziorkiem np mikorzyn albo Skorzęcin ( tam jest b. fajnie, klimat jak nad morzem)

mam sporo sprzetu komputerowego, potrzeba tylko dobrej woli uczestnikow. moze sobota - niedziela 30 czerwca i 1 lipca 2007 ?

kto chetny niechaj zamejluje do mnie na banalna(malpa)interia.pl i wpisze sie tutaj.

Napisana: 2007-06-03 13:01:57
Van_Hoover wrote for me

Wysłana wiadomość brzmi:

Witam,
Piszę tutaj bo nie chcę robić offtopa na temacie hyperm33towym i śpieszę z pomocą starając się pomóc rozszyfrować ten
neologizm Wink
Soł hyperm33t jest to nic innego jak międzynarodowe spotkanie ludzi grających w liero. Hyper, że taki wielki,
międzynarodowy; m33t (napisany hackscriptem) co po rozszyfrowaniu daje angielskie słowo meet oznaczające spotkanie. Mam
nadzieję, że teraz jest wszystko jasne Grin.
Pozdrawiam jedyną przedstawicielkę płci pięknej,
Van_Hoover.

---------------------------------

bardzo dziękuję za odpowiedź, aczkolwiek nie uważam że  wyjaśnienie  terminu hyperm33t nie jest off topic

w każdym razie nie doszukałam się bliższych informacji na temat "hyperm33t" i nie wiem :
1.gdzie
2. kiedy
3. czy rozgrywki bedq się rozgrywać w liero 1.33 czy w liero pro
4. jeśli liero pro to mode1 ? mode2 3?4?

z uwagi na to  ze jestem stosunkowo nowa nie wiem jak odbywa się tu dyskusja, ale patrząc na dyskusję na forum ligi liero - wszyscy siedzą w Anglii albo cos Sad(
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

« Odpowiedz #9 : 2007-06-04 21:40:47 »

1. Tu
2. Wtedy
3. Wersja liero
4. Nie dotyczy.

Dyskutujemy tutaj jak widać po polsku, w profilach każdego forumowicza zazwyczaj jest napisane miasto pochodzenia.
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2007-06-05 00:28:38 »

Ale halo! haaalo! Wesz dobrze napisal - Hyperm33t != VIOMLL! Hyperm33t to mistrzostwa świata, rite? No bo ja aktualnie jestem mistrzem świata, ale wicemistrzem Ligi Liero (obey my fist lesser ones, obey! mwuaaahahahaaha!!! Wink. MSPANC :]

Hyperm33t jest ustalony juz dawno, natomiast jak zauwazyla Inga - o VIOMLL nic nie slychac. Proponuje jednak termin pozniejszy niz poczatek czerwca. Koniec wakacji? Po wakacjach? Bliżej centrum Polski moze jednak?

Inga: wpadaj z chlopakami na Hyperm33t koniecznie!

btw: Inga - o polemikę sie nie prosi, tylko się ją prowokuje :].
Uważam ze Hyperm33t jest znacznie lepszą imprezą niż OMLL, przynajmniej do tej pory tak było. Co Wy na to?      ... ;>
« Zmienione: 2007-06-05 00:33:47 przez [VT].:nomind:. » Zapisane

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 2007-06-05 06:05:29 »

Pojęcia hyperm33t i OMLL proponuję dodać do leksykonu ligi liero. Bo nie dziwie się indze, też ciężko było by mi rozszyfrować hyperm33t, gdybym był nowy. Wink

ingadereg
nowy
*

« Odpowiedz #12 : 2007-06-05 09:04:03 »

Cieszy mnie że chociarz ten kawałeczek forum zaczqł się ruszać.

irrytuyjq mnie dpowiedzi Van Hoovera ( jak się spotkamy  - skopię ci tyłek) -  tutaj - a w twoim profilu nie ma jasno napisane skqd jestes

lubię jasne sytuacje i jasne odpowiedzi. lubię wiedzieć kiedy mam się szykowac bo nie mam wakacji przez 2 miechy jak wy, tylko obowiqzki pracownicze

mimo wszystko Van Hoverze jestes najlepiej zorientowanym tutaj człowiekiem (albo robisz takie wrażenie) ale nie chcesz sie wylewnie dzielić tq wiedzą Smiley

mam kolejne pytania :

1. jaki czas ładownia - ( standard 50 %) ?
2. jaki tryb gry
3. jakie plansze
4. KIEDY
5. gdzie jest to "TU" - najlepiej zgodnie z sugestiq przedmówcy byłoby umiescić szcegłowe informacje gdzieś, gdzie inni gracze liero mogli by czerpać info bez konieczności dopytywania sie itp.

6. jaki tam bedzie sprzet ?

pisze to, albowiem ostatnie spotaknie we wrocławiu - tzw V mistrzostwa były średnio zorganizowane technicznie.

otórz
1.dopiero na miejscu okazało sie w jakq planszę gramy
2. 75% komputerów było bez dźwięku
3. 50% komputerów miało tylko jedną klawiaturę
4. grający nie zawsze mieli wygodne miejsce do walki
5. najczęściej miejsce było niewygodne, i od czasu do czasu graczom przeszkadzał pijany Parys

Mimo że Greybrow starał sie - i chwała mu - mistrzostwa były słabe

Mistrzostwa w Bruxseli - to też chała - mały monitorek - trudne warunki, mało gości międzynarodowych -

chciałabym, móc godnie rozgrywac swoje walki, słyszeć wystrzały, wiedziecć na co się przygotować (tryb gry, wersje, plansze itp)

Zorganizujmy na robala coś profesjonalnie. ! Ze swojej strony Gotowa jestem pomóc.

przełączam się na odbiór.

Doman
Gwardia
Generał
*

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 2007-06-05 09:44:48 »

Oficjalnym organizatorem jest Greybrow, jego należałoby pytać.

Najwygodniej byłoby zrobić coś takiego w kafejce internetowej. Raz, że rozwiązanie praktykowane i sprawdzone, dwa że nie trzeba się martwić o sprzęt, miejsce do siedzenia i że coś nagle wypadnie. Z minusów, w kafejkach na 99% mają system na którym Liero nie ruszy z dźwiękiem, pewnie też będą się krzywo patrzeć na wnoszenie własnych komputerów. Na rozgrywki w pokoju hotelowym to nas raczej za dużo będzie. Może Grey chowa jakąś niespodziankę w zanadrzu.

ingadereg
nowy
*

« Odpowiedz #14 : 2007-06-05 11:07:17 »

Grey - zostałeś wywołany do odpowiedzi ! Smiley

pokornie prosimy o garść szczegółów technicznych.

prosimy o przedstawienie map  na których winniśmy czynić treningi. pozatym ilość żyć ma znaczenie.

wracając do kafeji -
1. w kafejach mie bedize dzwieku
2. w kafejach najczesciej na 1 stanowisko jest 1 krzesło
3. w kafei mogą krzywo patrzeć na zamieszanie i rozgardiasz który wywołą tłumik w wymiarze około 30-40 uczestników.

ja po raz n-ty powtarzam że mam do dyspozycji sporo sprzętu ( znalazło by się 5 profesjonalnych jednostek do liero, ale do Warszawy mogę przywieźć najwyżej 1 gora 2 szt.

wolałabym też ekrany CRT, mają one tą przewagę nad LCD, że koiiedy patrzymy na nie z boku - obraz jest słaby.. ale to szczegół

dyskutujmy, i sprawmy, żeby akcja HYPER budziła przyjemne wsspomnienia i aby można było liczyć na komfoprtowe no może przesadzam GODNE i równe warunki do grania.
Krymzon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 19

« Odpowiedz #15 : 2007-06-05 13:08:18 »

hem hem… Jeśliby wam pasowało, w połowie lipca chyba można by u mnie zrobić. Nic nie obiecuję, ale mam raczej wolny dom wówczas. 2km od Warszawy, 5 komputerów, co najmniej 2 CRT (ale 15"), projektor jeśli się dobrze ułoży. Trzeba by klawiatury skombinować, dużo klawiatur.

Nad ranem można by odpalić RedBalona……… albo polatać z mieczami świetlnymi

::Fundaçao Internacional Capoeira Artes das Gerais::
-----|Gwardia Liero|----- Wurmz! Support Team (ściągnij Wurmz!)
Doman
Gwardia
Generał
*

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2007-06-05 13:25:38 »

Gdyby to miała być kafeja to trzebaby wynająć całość, wtedy można by sobie robić harmider, przestawiac krzesła itp.

Krymzon, a da się do Ciebie dojechać jakimś transportem zbiorowym?

[edit]
Wycofuję pytanie, właśnie sprawdziłem w profilu, czyli jednak się da.
[/edit]

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

« Odpowiedz #17 : 2007-06-05 14:45:56 »

irrytuyjq mnie dpowiedzi Van Hoovera ( jak się spotkamy  - skopię ci tyłek) -  tutaj - a w twoim profilu nie ma jasno napisane skqd jestes

Heh ale ja mimo najszczerszych chęci nie dam rady tym razem się pojawić (tzn jeszcze zależy gdzie i kiedy odbędzie się OMLL) a co do profilu to przyznaję się, mój błąd.. Kiedyś wypełniałem i zapomniałem zmienić. No a moje odpowiedzi takie a nie inne są bo nie widzę sensu przepisywania tego co już gdzieś jest napisane i wolę podać drogę do rozwiązania niż konkretne odpowiedzi..

Co do zorganizowania wszystkiego w kafejce to pomysł jak najbardziej słuszny. Czwarte mistrzostwa odbywały się w czymś takim i nie można było na nic narzekać oprócz słabej frekwencji graczy.
Co do map, podejrzewam, że obowiązywać będą wszystkie ligowe, czyli te http://www.liero.org.pl/forum/index.php?page=6,
ustawień gry nie sposób przewidzieć i pewnie nawet sam Grej będzie podejmował decyzję na ostatnią chwilę bo wszystko zależy od ilości sprzętu, czasu, ludzi, sposobu kwalifikacji itd. ale nastawiałbym się na ustawienia ligowe, czyli ładowanie 50%, 10 żyć, brak bonusów.
« Zmienione: 2007-06-05 15:09:54 przez Van_Hoover » Zapisane
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 2007-06-05 16:08:26 »

wracając do kafeji -
1. w kafejach mie bedize dzwieku

Zawsze można z wyprzedzeniem pomyśleć o jakimś bootowalnym lieroCD/DVD/Flash (Gdzie przez pomyśleć rozumiem: Kazać ChanibaLowi pomyśleć Tongue), dostosowanym tak, żeby na kafejkowych kompach (gdyby to miała być kafejka i gdyby było wiadomo która) dźwięk był. Lata minęły, od kiedy ostatnio byłem w kafejce internetowej i nie wiem nawet, gdzie w Warszawie jakaś jest, ale spodziewam się, że wszystkie kompy są w takiej kafejce do siebie podobne...

Gdzieś kiedyś były wypisane ligowe ustawienia, ligowe mapy (no te można dość łatwo znaleźć akurat) i inne ligowe ligowości. Szukałem tego i chyba zniknęło.

Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: