Liga Liero
2019-07-18 12:24:23 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: VI Oficjalne Mistrzostwa Ligi Liero  (Przeczytany 14509 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Krymzon
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 19

« Odpowiedz #15 : 2007-06-05 13:08:18 »

hem hem… Jeśliby wam pasowało, w połowie lipca chyba można by u mnie zrobić. Nic nie obiecuję, ale mam raczej wolny dom wówczas. 2km od Warszawy, 5 komputerów, co najmniej 2 CRT (ale 15"), projektor jeśli się dobrze ułoży. Trzeba by klawiatury skombinować, dużo klawiatur.

Nad ranem można by odpalić RedBalona……… albo polatać z mieczami świetlnymi

::Fundaçao Internacional Capoeira Artes das Gerais::
-----|Gwardia Liero|----- Wurmz! Support Team (ściągnij Wurmz!)
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2007-06-05 13:25:38 »

Gdyby to miała być kafeja to trzebaby wynająć całość, wtedy można by sobie robić harmider, przestawiac krzesła itp.

Krymzon, a da się do Ciebie dojechać jakimś transportem zbiorowym?

[edit]
Wycofuję pytanie, właśnie sprawdziłem w profilu, czyli jednak się da.
[/edit]

May the Schwarz be with you!
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #17 : 2007-06-05 14:45:56 »

irrytuyjq mnie dpowiedzi Van Hoovera ( jak się spotkamy  - skopię ci tyłek) -  tutaj - a w twoim profilu nie ma jasno napisane skqd jestes

Heh ale ja mimo najszczerszych chęci nie dam rady tym razem się pojawić (tzn jeszcze zależy gdzie i kiedy odbędzie się OMLL) a co do profilu to przyznaję się, mój błąd.. Kiedyś wypełniałem i zapomniałem zmienić. No a moje odpowiedzi takie a nie inne są bo nie widzę sensu przepisywania tego co już gdzieś jest napisane i wolę podać drogę do rozwiązania niż konkretne odpowiedzi..

Co do zorganizowania wszystkiego w kafejce to pomysł jak najbardziej słuszny. Czwarte mistrzostwa odbywały się w czymś takim i nie można było na nic narzekać oprócz słabej frekwencji graczy.
Co do map, podejrzewam, że obowiązywać będą wszystkie ligowe, czyli te http://www.liero.org.pl/forum/index.php?page=6,
ustawień gry nie sposób przewidzieć i pewnie nawet sam Grej będzie podejmował decyzję na ostatnią chwilę bo wszystko zależy od ilości sprzętu, czasu, ludzi, sposobu kwalifikacji itd. ale nastawiałbym się na ustawienia ligowe, czyli ładowanie 50%, 10 żyć, brak bonusów.
« Zmienione: 2007-06-05 15:09:54 przez Van_Hoover » Zapisane
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 2007-06-05 16:08:26 »

wracając do kafeji -
1. w kafejach mie bedize dzwieku

Zawsze można z wyprzedzeniem pomyśleć o jakimś bootowalnym lieroCD/DVD/Flash (Gdzie przez pomyśleć rozumiem: Kazać ChanibaLowi pomyśleć Tongue), dostosowanym tak, żeby na kafejkowych kompach (gdyby to miała być kafejka i gdyby było wiadomo która) dźwięk był. Lata minęły, od kiedy ostatnio byłem w kafejce internetowej i nie wiem nawet, gdzie w Warszawie jakaś jest, ale spodziewam się, że wszystkie kompy są w takiej kafejce do siebie podobne...

Gdzieś kiedyś były wypisane ligowe ustawienia, ligowe mapy (no te można dość łatwo znaleźć akurat) i inne ligowe ligowości. Szukałem tego i chyba zniknęło.

Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: