Liga Liero
2019-07-19 15:44:38 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy zagrałbyś w Gusanos 3 Arena na turnieju IGT#2
Tak
Nie
:ASDF?

Strony: 1 2 3 »»» [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mod na International Gusanos Tournament #2  (Przeczytany 17990 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« : 2007-04-25 16:14:23 »

Jako że w planach jest Internationa Gusanos Tournament #2 wypadało by wybrać mod do gry. Gusanos Team jak narazie proponuje Gusanos 3 Arena, dlatego że jest to jedna z szybszych i dynamiczniejszych platform duelowych, nadjących się na turniej. Jeżeli masz do zaproponowania inny mod, spełniający warunki, pochwal się nim w swoim poście. Mile widziane komentarze odnośnie swojego wyboru.
« Zmienione: 2007-04-25 16:19:48 przez Wesz » Zapisane

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2007-04-25 16:25:55 »

Zagłosowałem na swoją partię, bo nielogiczne byłoby głosowanie na ASDF:?, na które zagłosował Barneks.
Idd uważam granie na defie za ssanie, bo ma riloud0 i jest takie szybkie jak refleks Barneksa, który nie chce powiedzieć jak mu idą przygotowanie do matury, bo mu nie idą i się wstydzi.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
terminator
nowy
*

Reputacja: -2

« Odpowiedz #2 : 2007-04-25 17:14:53 »

ja tam  nie lubie G3A. bez obrazy ale mi jakos nie podszedl. to nawet nie przypomina gusanos wiec ten mod nie powinien byc na turnieju gusanos

mój gg to:8930317
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #3 : 2007-04-25 19:34:57 »

Faktycznie, default gdzie się ginie średnio raz na 3 sekudny jest lepszy...

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
kujon
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 12

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2007-04-25 19:51:34 »

g3a może był by i dobry ale jak dziś grałem po netó to było trochę problemów, nie dało się dołączyć do gry, nie widać modeli itp 

»»»»»»»»»
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2007-04-25 20:25:39 »

Terminator: twoje uzasadnienie jest z dupy wzięte za przeproszeniem, czy mod musi być podobny do defaulta żeby był fajny? rotfl Samo pojęcie mod zawiera w sobie modyfikowanie wszystkiego, a to że w g3a wszystko jest nowe/inne to znaczy że nie może być platformą na turniej? Nie liczy się grywalność, szybkość, wyważenie?  Na koniec postawie 3 (słownie: trzy) kropki: ...

kujon: rzeczywiście występują nieraz problemy, dlatego też przepisuje g3a od nowa, tak aby działało i było w 100% użyteczne.

SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #6 : 2007-04-26 15:12:16 »

Uważam, że G3A to dobry pomysł, mimo iż sam wczoraj robiłem hosting i były problemy (ustawienia mode na 1 nic nie dawały, gracze dalej się coś nie łączyli, tylko latali jako obserwatorzy). Okazuje się też, że w G3A jestem wcale niezły. W zwalonym nieco defaulcie zawsze szybko ginę, co jest poprzedzone krótką zwiechą gry, a następnie gradem larp/uzumak i ich latających odłamków zasięgiem obejmującym całą mapę  Shocked.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2007-04-26 15:28:52 »

W sumie to całkiem interesujące, gdyby basara zrobił defaultowo liero na riloud 0%, to też by wszyscy naparzali w defaulta, bo w sumie jakby się trochę uprzeć, to jest całkiem fajne, a w jakieś g3 to ja nie będę grać bo nie umiem i nie będę pierwszy pomurz. GL hopaki!@# jesteście najlepsi!23

Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #8 : 2007-04-26 19:10:01 »

Ja się dziwię wogóle, że wszystcy narzekają (ja też Tongue) na defaulta, a nikomu się jakoś nie pali, żeby zrobić Gusanos ProMode/ Gusanos 1.33. Czy to takie trudne odwzorować chociaż w 70% bronie z normalnego Liero, czy nikomu się nie chce? Z drugiej strony mógłby powstać jakiś mod, nie lierowy, nie default1337 ani zrzucanie jakiejś innej gry do Gusanos, tylko coś w stylu WH, który niestety odpada bo już był na IGT1... Ja bym był za stworzeniem jakiegoś odpowiednika TS z G0.8.

Liero przymiera głodem, deal with it
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #9 : 2007-04-26 19:22:37 »

Tak, to takie trudne.

S Y N C A N I E.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2007-04-26 19:54:05 »

TS miał taką w sobie magię, że aby zrobić z niego pro, trzeba by sukcesywnie zacząć z niego wywalać bronie, zaczynając od rpga, przez któregośtam glocka a kończąc pewnie na nożach, to taki wojskowy rozbudowany odpowiednik defa. 4fun choć był fajny.

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 2007-04-27 05:52:10 »

Z drugiej strony móg³by powstaæ jaki¶ mod, nie lierowy, nie default1337 ani zrzucanie jakiej¶ innej gry do Gusanos, tylko co¶ w stylu WH, który niestety odpada bo ju¿ by³ na IGT1...

Jak by nie patrzeæ WH jest zer¿niête z Warhammero 40k Wink

Co do lierowego moda, to ja zacz³êm ju¿ robiæ niezbêdne ficzery, Jeracowi jako¶ nie pali siê do roboty.
« Zmienione: 2007-04-27 19:58:48 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2007-05-04 18:23:10 »

W sumie to nie rozumiem czemu nie WH, nie sprawdził się, czy co?

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 2007-05-04 22:07:41 »

Po co grać w to samo, skoro jest w czym wybierać?

Matt Yee
nowy
*

Reputacja: 1

« Odpowiedz #14 : 2007-05-05 17:40:23 »

Jestem przeciwko G3A, gdyż czepiam się do pewnego szczegółu - nie jest 100% modem czy 100% TC, gdyż G3A stanowi zbyt bardzo odrębną całość. To tak jakby na konkursie Q3 grać w Tremulousa czy Urban Terror...
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #15 : 2007-05-05 18:16:16 »

Ja bym bardzo chętnie na konkursie Q3 pograł w Urban Terrora, cokolwiek to jest. Dlaczego? Bo ja Q3 nie lubię. Z Gusanos jest bardzo podobnie. Można grać w defaulta, ale default ssie. Inne mody? Jakie? Blasted jest fajny, ale nikt go nie zna. WH jest fajne, ale już było. Pro było by fajne gdyby było, poza tym za granicą pro jest średnio znane. LA? Jasne, może po prostu rzucimy kostką kto wygrał? Doom? Może. Nie lubię tego moda, ale innym się podoba, można by pomyśleć. Tym niemniej doom przystaje do G mniej więcej tak samo jak G3. Co tam dalej... niedokończone UT, patrz wyżej, dark arts w którym nie pomogło by całonocne studiowanie instrukcji, czy może dark w którym na monitorze widać co najwyżej pasek z życiem?

G3A jest dopieszczone. Ma bugi, ale wesz ponoć już prawie moda odwszawił. No i, co ważne, jeśli nie NAJważniejsze - Q3 jest znane, czasem nawet lubiane, i duża jest szansa że przynajmniej połowa graczy rozegra mecze.

Matt Yee
nowy
*

« Odpowiedz #16 : 2007-05-06 07:55:37 »

Co komu przeszkadza że Blasted, pro, jest nieznane?
Mi chodzi o to że ściągając G3 ściąga się od razu cały silnik od początku itp, a nie dorzuca kolejny folder do G.

A default faktycznie ssie, jednak imo w założeniu miał ssać - gdyż nie ma być grywalny, ale za to ma pokazywać możliwości G.

[offtop]Urban Terror to TC Q3 tworzący CSa z trickjumpami etc[/offtop]
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2007-05-06 09:25:15 »

Asd, Jerac, jak tak napomknełeś o DarkArtsach, to sobie pomyślałem o Sorliero SmileyTongue

Matje: Potraktuj oddzielny silnik G3 jako oddzielną grę, jak np beu2666 albo ut2337, bo co ona ma w sobie z gusanos poza zjebanym pierwotnym netplejem i poza tym że zrobiły ją Wesze i Guthy?

SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #18 : 2007-05-06 10:52:14 »

Matt Yee: A co komu przeszkadza, że będzie G3A, skoro jest oparty na engine G? Przecież w zasadzie sterowanie jest podobne...

Guth: Tak, a co ma wspólnego Gusanos z Liero, przecież Gusanos w ogóle ssie, bo "nie morzna riloud 0 ustawić" Smiley.
Fabio
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #19 : 2007-05-06 14:50:48 »

Dla mnie G3 pasuje do tego turnieju. Dlaczego ? Otoz jako jeden z nielicznych modow po prostu sie do tego nadaje. Jest dosc wywazone, praktycznie skonczone - i juz te dwie sprawy przechylaja szale ku G3. Wprawdzie WH, tez jest wywazone, jak i skonczone, ale jak panowie wspominali - to juz bylo. Trzeba czegos nowego. Wlasnie G3, ten powiew swiezosci jest w stanie zaoferowac.

A tak naprawde, to tylko w G3 jakos potrafie grac  Wink

-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!
Matt Yee
nowy
*

« Odpowiedz #20 : 2007-05-06 16:39:05 »

WH już było, gdzie, gdzie? Takie szare zajączki ( jak JA, chociażby ) mają dostęp do najfajniejszych rzeczy, kiedy wyjdzie rilejz a SALON się już tym znudził - vide pierwsza wersja G 0.9, następnego dnia po premierze już każdy się tym znudził.
Fabio
Szeregowy
*

« Odpowiedz #21 : 2007-05-06 17:04:42 »

Matt Yee, WH bylo modem na pierwszym turnieju, i w tym kontekscie rozpatruje, to owe bycie WH.

Dalszej czesci wypowiedzi zbytnio nie chwytam, z jednej strony piszesz o tym, ze mozesz miec wszystko co nowe do G, nastepnie dajesz przyklad o tym, jak szybko G 0.9 sie znudzilo.

-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!
Matt Yee
nowy
*

« Odpowiedz #22 : 2007-05-06 20:15:36 »

Eh, właściwie to mnie nie było na GTI#1*, a dla mnie prawie każdy mod jest vbernowością.

Jestem za głosem ChaniebnegoLa.

*Właściwie to nie wiem czyja wina, po trochu moja, po trochu nie, gdyż przyszedłem późno, a potem dostawałem na przemian odpowiedzi: "spierdalaj, jeszcze 5 minut temu był czas, teraz już nie" i "no, da się coś załatwić".
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 2007-05-06 21:25:00 »

Z punktu widzenia dzisiaj, był miesiąc zapisów pewnie. Trzeba wybrać między mało ważnyma mniej ważnym i nie jechać do babci na miesiąc.

Sea: Generalnie rzecz biorąc, to pie*dolisz.

Anyway jak widać na załączonym obrazku nie ma się za bardzo o co kłócić, tempo zbierania głosów jest podobnie ślimacze jak na IGT#1 i w dodatku mniej zgodnie nawet. pf.

SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #24 : 2007-05-07 11:02:02 »

Sea: Generalnie rzecz biorąc, to pie*dolisz.

O nie, teraz siedzę przed komputerem, a komputera do tego celu nie używam (bo nie wchodzę na syfiastą część Internetu) Wink.

Tak się zastanawiam, czy nie lepiej było zrobić ankiety z bardziej znanymi modami - to załatwiłoby kwestie niektórych sporów (jak nie chcesz się kłócić, to zagłosuj w ankiecie i daj se spokój z pisaniem)... Proponuję więc zamienić te ":ASDF?" na nazwy modów, które padły w tej dyskusji, co komu szkodzi...
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #25 : 2007-05-07 15:16:55 »

Ok, to jeszcze taką samą na comserze, na IRCu bo przecież tam też są ludzie którzy tu nie zaglądają...

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2007-05-07 15:49:29 »

Ale po co dawać inne mody, skoro nie działają po netu. Na przykład Doom, wielu osobom się podoba, ale sam autor zaznaczył że mod nie ma syncania, bo na razie nie podołał temu. DarkArts niby już ma pacha, ale jak miał bym w to grać to wolałbym defaulta. COG mod, pff, losowy kierunek lotu pocisków też się nie synca, Blasted, hmm, jak by przymrużyć oko to połowa powinna działać...i tak w nieskończoność...

SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #27 : 2007-05-07 21:32:21 »

Ok, to jeszcze taką samą na comserze, na IRCu bo przecież tam też są ludzie którzy tu nie zaglądają...

To po grzyba tu taki wątek tworzyć? Poza tym nie widzę problemu nakierowania ludzi na tę sondę. Zresztą róbcie jak chcecie.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2007-05-07 22:14:36 »

Nie widzisz problemu, bo nigdy nie próbowałeś dokonać niemożliwego, ot co. Faktem jest że więcej nas zagląda na komser, niż komsera na nas, w pewnym stopniu przeszkadza być może mało czytelny język. Inni po prostu z lenistwa, ale to dobra odsiewarka bo odpada od razu część w/o.

Mateusz92
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #29 : 2007-06-08 17:43:09 »

Ja bym sobie pograł czemu by nie?? Chociaż jeszcze zobaczę zależy czy mi się będzie chciało ale będzie, ponieważ wakacje tuż tuż. Będę miał wtedy dużo czasu!! Grin Wink
Zglinek18
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #30 : 2007-07-18 13:12:31 »

moim zdaniem G3A moze byc dobrym modem, ale jesli ktos sie niezgadza niech mi poda dobry inny mod co mial by byc zamiast niego...
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : 2007-07-18 14:54:12 »

Hm, lista osób która zadeklarowała się do gry w IGT#2 jest dosyć imponująca, jeżeli brać pod uwagę poprzedni turniej. Właściwie Gusanos Team zacznie poważniej rozważać organizację turnieju.

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 2007-07-19 21:09:21 »

No, może i dużo, jednak biorąc pod uwagę fakt, iż zbierały się one przez 3 miesiące... asd... Kolejny super szybki turniej w/o?

Robaq
Sierżant

« Odpowiedz #33 : 2007-07-29 12:53:24 »

Żeby jeszcze bardziej zmotywować organizatorów to powiem że też jestem chętny (na g3a też się zgadzam). Co do terminu to najlepiej chyba końcówka września bo studenci mają jeszcze wolne, a szkoła się na poważnie zaczyna dopiero w październiku.

publisher
Szeregowy
*

Dr Lecter is watching you...

« Odpowiedz #34 : 2007-08-01 10:19:08 »

Zdecydowanie zły termin robaQ. W końcówce września studenci załatwiają legitymacje studenckie, trwają zapisy, jest tydzień inauguracyjny, zapoznajemy się z topografią uczelni itd,itp. Lepszy będzie początek września (rok akademicki zaczyna się z końcem września/początkiem października). Zresztą w szkołach w początkach września masz lekcje organizacyjne i takie pierdołki tym podobne. Ze względu na powyższe proponuje początek września.

Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 2007-08-01 16:54:53 »

Początek września to przede wszystkim sesja poprawkowa. Pod koniec września nie dzieje się prawie nic, chyba że ktoś sobie załatwia warunek itp Wink. Z tego co pamiętam to dni integracyjnych miałem całe 2x po 2h.

May the Schwarz be with you!
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 2007-08-04 12:48:36 »

Asd, turniej bedzie tylko wtedy jak wszyscy ktorzy sie beda zapisywac przez ten miesiac caly wysla do siedziby glownej ligi liero oswiadczenie z podpisem opiekuna/mamy/taty/wlasnym,  ze w razie notorycznego oddawania w/o zloza na rece organizatorow posrednio badz bezposrednio 30 zl odszkodowania.

Robaq
Sierżant

« Odpowiedz #37 : 2007-08-04 13:33:19 »

Czyli zgłaszanie już rozpoczęte Huh Jak tak to powinieneś podać jednak termin bo ja np. wyjeżdżam pod koniec października...

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 2007-08-04 15:25:31 »

@robaQ: Zapisy nie są rozpoczęte, ta cała sonda to tylko małe przymiarki i testy. A Gutha źle odebrałeś, to była aluzja z jego strony. Cool

Strony: 1 2 3 »»» [Wszystkie]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: