Liga Liero
2019-07-18 20:45:14 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy zagrałbyś w Gusanos 3 Arena na turnieju IGT#2
Tak
Nie
:ASDF?

Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mod na International Gusanos Tournament #2  (Przeczytany 17983 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #15 : 2007-05-05 18:16:16 »

Ja bym bardzo chętnie na konkursie Q3 pograł w Urban Terrora, cokolwiek to jest. Dlaczego? Bo ja Q3 nie lubię. Z Gusanos jest bardzo podobnie. Można grać w defaulta, ale default ssie. Inne mody? Jakie? Blasted jest fajny, ale nikt go nie zna. WH jest fajne, ale już było. Pro było by fajne gdyby było, poza tym za granicą pro jest średnio znane. LA? Jasne, może po prostu rzucimy kostką kto wygrał? Doom? Może. Nie lubię tego moda, ale innym się podoba, można by pomyśleć. Tym niemniej doom przystaje do G mniej więcej tak samo jak G3. Co tam dalej... niedokończone UT, patrz wyżej, dark arts w którym nie pomogło by całonocne studiowanie instrukcji, czy może dark w którym na monitorze widać co najwyżej pasek z życiem?

G3A jest dopieszczone. Ma bugi, ale wesz ponoć już prawie moda odwszawił. No i, co ważne, jeśli nie NAJważniejsze - Q3 jest znane, czasem nawet lubiane, i duża jest szansa że przynajmniej połowa graczy rozegra mecze.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Matt Yee
nowy
*

Reputacja: 1

« Odpowiedz #16 : 2007-05-06 07:55:37 »

Co komu przeszkadza że Blasted, pro, jest nieznane?
Mi chodzi o to że ściągając G3 ściąga się od razu cały silnik od początku itp, a nie dorzuca kolejny folder do G.

A default faktycznie ssie, jednak imo w założeniu miał ssać - gdyż nie ma być grywalny, ale za to ma pokazywać możliwości G.

[offtop]Urban Terror to TC Q3 tworzący CSa z trickjumpami etc[/offtop]
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2007-05-06 09:25:15 »

Asd, Jerac, jak tak napomknełeś o DarkArtsach, to sobie pomyślałem o Sorliero SmileyTongue

Matje: Potraktuj oddzielny silnik G3 jako oddzielną grę, jak np beu2666 albo ut2337, bo co ona ma w sobie z gusanos poza zjebanym pierwotnym netplejem i poza tym że zrobiły ją Wesze i Guthy?

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #18 : 2007-05-06 10:52:14 »

Matt Yee: A co komu przeszkadza, że będzie G3A, skoro jest oparty na engine G? Przecież w zasadzie sterowanie jest podobne...

Guth: Tak, a co ma wspólnego Gusanos z Liero, przecież Gusanos w ogóle ssie, bo "nie morzna riloud 0 ustawić" Smiley.
Fabio
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #19 : 2007-05-06 14:50:48 »

Dla mnie G3 pasuje do tego turnieju. Dlaczego ? Otoz jako jeden z nielicznych modow po prostu sie do tego nadaje. Jest dosc wywazone, praktycznie skonczone - i juz te dwie sprawy przechylaja szale ku G3. Wprawdzie WH, tez jest wywazone, jak i skonczone, ale jak panowie wspominali - to juz bylo. Trzeba czegos nowego. Wlasnie G3, ten powiew swiezosci jest w stanie zaoferowac.

A tak naprawde, to tylko w G3 jakos potrafie grac  Wink

-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!
Matt Yee
nowy
*

« Odpowiedz #20 : 2007-05-06 16:39:05 »

WH już było, gdzie, gdzie? Takie szare zajączki ( jak JA, chociażby ) mają dostęp do najfajniejszych rzeczy, kiedy wyjdzie rilejz a SALON się już tym znudził - vide pierwsza wersja G 0.9, następnego dnia po premierze już każdy się tym znudził.
Fabio
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #21 : 2007-05-06 17:04:42 »

Matt Yee, WH bylo modem na pierwszym turnieju, i w tym kontekscie rozpatruje, to owe bycie WH.

Dalszej czesci wypowiedzi zbytnio nie chwytam, z jednej strony piszesz o tym, ze mozesz miec wszystko co nowe do G, nastepnie dajesz przyklad o tym, jak szybko G 0.9 sie znudzilo.

-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!
Matt Yee
nowy
*

« Odpowiedz #22 : 2007-05-06 20:15:36 »

Eh, właściwie to mnie nie było na GTI#1*, a dla mnie prawie każdy mod jest vbernowością.

Jestem za głosem ChaniebnegoLa.

*Właściwie to nie wiem czyja wina, po trochu moja, po trochu nie, gdyż przyszedłem późno, a potem dostawałem na przemian odpowiedzi: "spierdalaj, jeszcze 5 minut temu był czas, teraz już nie" i "no, da się coś załatwić".
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 2007-05-06 21:25:00 »

Z punktu widzenia dzisiaj, był miesiąc zapisów pewnie. Trzeba wybrać między mało ważnyma mniej ważnym i nie jechać do babci na miesiąc.

Sea: Generalnie rzecz biorąc, to pie*dolisz.

Anyway jak widać na załączonym obrazku nie ma się za bardzo o co kłócić, tempo zbierania głosów jest podobnie ślimacze jak na IGT#1 i w dodatku mniej zgodnie nawet. pf.

SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #24 : 2007-05-07 11:02:02 »

Sea: Generalnie rzecz biorąc, to pie*dolisz.

O nie, teraz siedzę przed komputerem, a komputera do tego celu nie używam (bo nie wchodzę na syfiastą część Internetu) Wink.

Tak się zastanawiam, czy nie lepiej było zrobić ankiety z bardziej znanymi modami - to załatwiłoby kwestie niektórych sporów (jak nie chcesz się kłócić, to zagłosuj w ankiecie i daj se spokój z pisaniem)... Proponuję więc zamienić te ":ASDF?" na nazwy modów, które padły w tej dyskusji, co komu szkodzi...
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #25 : 2007-05-07 15:16:55 »

Ok, to jeszcze taką samą na comserze, na IRCu bo przecież tam też są ludzie którzy tu nie zaglądają...

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2007-05-07 15:49:29 »

Ale po co dawać inne mody, skoro nie działają po netu. Na przykład Doom, wielu osobom się podoba, ale sam autor zaznaczył że mod nie ma syncania, bo na razie nie podołał temu. DarkArts niby już ma pacha, ale jak miał bym w to grać to wolałbym defaulta. COG mod, pff, losowy kierunek lotu pocisków też się nie synca, Blasted, hmm, jak by przymrużyć oko to połowa powinna działać...i tak w nieskończoność...

SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #27 : 2007-05-07 21:32:21 »

Ok, to jeszcze taką samą na comserze, na IRCu bo przecież tam też są ludzie którzy tu nie zaglądają...

To po grzyba tu taki wątek tworzyć? Poza tym nie widzę problemu nakierowania ludzi na tę sondę. Zresztą róbcie jak chcecie.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2007-05-07 22:14:36 »

Nie widzisz problemu, bo nigdy nie próbowałeś dokonać niemożliwego, ot co. Faktem jest że więcej nas zagląda na komser, niż komsera na nas, w pewnym stopniu przeszkadza być może mało czytelny język. Inni po prostu z lenistwa, ale to dobra odsiewarka bo odpada od razu część w/o.

Mateusz92
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #29 : 2007-06-08 17:43:09 »

Ja bym sobie pograł czemu by nie?? Chociaż jeszcze zobaczę zależy czy mi się będzie chciało ale będzie, ponieważ wakacje tuż tuż. Będę miał wtedy dużo czasu!! Grin Wink
Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: