kody

Zaczęty przez zxspn, 2007-05-19 10:27:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zxspn

kto zna kody potrzebuje je plissss  <robal_bialy> <ogien>                                   <robal_zielony>  :D

SeaSoft

W konsoli (~) wpisz:

say "14mn00b" = dostajesz nieśmiertelność.

zxspn

a znasz więcej bo ja szukałem i nie mogłem ich nigdzie znaleźć
Napisana: 2007-05-19 13:02:52
ten kod nie działa   :'(

Robaq

LOL, kody do Gusanos NIE ISTNIEJĄ (i dobrze), Sea robi sobie jaja, to nie jest kod. Na gusanos.liero.org.pl jest też napisane wyraźnie że nie ma cheatów do G. Jeśli jesteś hakierem (debilem) możesz zrobić jakiegoś aimbota/speedhacka/inne_gufno ale wątpie by społeczność liero cie za to pokochała.
Liero przymiera głodem, deal with it

SeaSoft

Zxspn zaspamował mi GG usilnie twierdząc, że "są kody do Liero bo koledzy na kodach grają". Człowieku, żadna dobra gra nie ma kodów w multiplayerze! A zwykłe cheaty w singlu służą zwykle twórcom gry do debugowania.

ChanibaL

Na singlu to akurat często są też dla zabaw/lamienia przez zwykłych użytkowników
a co do chitów to jeden paskudny hack istnieje, ale nie zdradzę...
rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1

kamil077

Ja ostatnio (tak, przyznaje się), grałem na "kodach" w Gusanos, znudziła mi się normalna gra na defaulcie i sie bawiłem :P.
Chodzi mi o zerową grawitacje, przechodzenie przez ściany itp.

SeaSoft

Ale to nie są kody, tylko zrobiłeś własnego, hmm, "moda".

Robaq

Powiedziałbym raczej "skonfigurował sobie czitowego robala", to się ustawia w config.cfg normalnie tak jak byś zmieniał nick czy kolor.
Liero przymiera głodem, deal with it

Wesz

Właśnie, to jest jeden z problemów gusanos, kiedyś poruszyłem ten problem z Jeracem na ircu, wpadłem nawet na pomysł napisania odpowiednika punk bustera. Co prawda nie wszystkie czity dało by się wyeliminować, ale te na które wpadnie przeciętny noob, zostały by zlikwidowane.

SeaSoft

Czyli dozwolić jedynie te wpisy, które nie wpływają na rozgrywkę? Przydałoby się...

A tak naprawdę problemem nie byłoby bezpieczeństwo, gdyby byli sami porządni ludzie.

Robaq

Oo, mam pomysł. Programik, który uruchamiany na tym samym komputerze na którym postawiony jest serwer sprawdzałby cfga klienta i gdyby znalazł niechciany wpis, wywalałby delikwenta. Problem w tym, że klient musiałby mieć inny program który umożliwiałby "zaglądanie" serwera do folderu z grą klienta, czyli cziter mógłby poprostu go nie włączyć.  :-\
Liero przymiera głodem, deal with it

Wesz

To nic nie da, przecież nie musisz umieszczać tego w config.cfg, wystarczy że wpiszesz odpowiednie rzeczy podczas gry. Ale spokojnie, już rozpracowuje tą kwestię, jak tylko uda mi się uruchomić ponownie gusanos, wezmę się do roboty.

kujon

Całkiem nie dawno Deguix postawił server na którym podstawowe tkz cheaty nie działały więc tylko czekać aż będzie na comserze :)
»»»»»»»»»

Wesz

Nie chwaląc się wczoraj shakowałem punbustera dla gusanos, również eliminuje podstawowe czity, a mianowicie zmianę fizyki, tylko nie wiedzieć czemu czasem nie działa. Mam nadzieje że dzisiaj po południu uda mi się rozwiązać ten problem.