Liga Liero
2017-11-22 19:35:46 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Taktyki  (Przeczytany 16605 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Marcix
Szeregowy
*

Reputacja: -3

« Odpowiedz #15 : 2007-06-24 20:25:18 »

Taktyka uciekania ao łagodnie mówiąc "przemieszczanie się z dala od prawdopodobnego miejsca twojej śmierci"...

DARKNESS RULEZ!!!
publisher
Szeregowy
*

Reputacja: 3

Dr Lecter is watching you...

« Odpowiedz #16 : 2007-06-24 21:34:29 »

Ja wiem że tutaj każdy może się podzielić taktyką którą uprawia jednak po co? Chyba ciekawiej będzie jak pewne smaczki zostawi jako element zaskoczenia. Lepiej dla niego Tongue. Ten wątek można oczywiście ciągnąć ale potem będziecie żałować. (jeszcze znajdzie sie jakiś desperat taki jak ja Tongue który zapamięta jak kto lubi grać i wykorzysta w grze.) --> Chłopaki mają wakacje to może zagramy w Glizde szybciej niż myślimy? Smiley

-----

w tym poście powyżej chyba jest sens: jakaś ironia, sarkazm? (chyba mocno ukryta Tongue)

« Zmienione: 2007-06-24 21:40:55 przez publisher » Zapisane

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #17 : 2007-06-24 21:37:50 »

Van Hoover, ja też nie... (EDIT: I po co żeś usuwał? Teraz to nie ma sensu Cheesy)

publisher: Nie martw się. Jeśli wróg zna Twoją taktykę to bardzo dobrze, będzie się jej spodziewać i można zrobić coś dokladnie na odwrót. "Finta wewnątrz finty w fincie..." znasz to? Stare wygi trudno jest zbić nawet jeśli teoretycznie się wie co planują Cheesy

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #18 : 2007-06-24 21:42:53 »

Dla porządku zamieszczę raz jescze
* Van_Hoover nie rozumie sensu powyższego posta thinking
odnosił się oczywiście do tego
Taktyka uciekania ao łagodnie mówiąc "przemieszczanie się z dala od prawdopodobnego miejsca twojej śmierci"...
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2011-01-02 12:15:48 »

No to dupa :/

Yokotamaru
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #20 : 2014-07-29 21:04:00 »

Ja na przykład uwielbiam patrzeć jak oponent ginie w gęstym deszczu larpy. Wystarczy przelatywać szybko nad przeciwnikiem i w kierunku przeciwnym do kierunku lotu strzelić seryjką z rzeczonej broni. Przez super realistyczną fizykę pociski zwalniają i tworzą barierę nie do przejścia. Inną efektowną metodą wykorzystującą podobną zasadę jest wystrzeliwanie w spadku swobodnym mini-nukea pod kątem do góry w niedużej odległości od bunkra wrogiego robaczka. Jeżeli odpowiednio to wyczujemy to wrzucimy kumplowi jeden lub dwa prezenty z wybuchową zawartością  devilish
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: