Liga Liero
2019-07-19 15:36:30 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Slash'EM  (Przeczytany 1846 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
herself
Sierżant

Reputacja: 7

Rl photo :P

« : 2007-06-26 08:58:52 »

Zakłądam nowy temat, jako że topic o nethacku ma już sobie 5 lat, a ja nie chce bawić się w nekromancje  happy

Slash'EM to taka bardziej rozbudowana wersja nethacka, mająca większy dungeon, więcej klas postaci i zmienioną magie. Klawiszologia i gameplay jest generalnie bardzo podobny w obydwu grach, więc kto grał w nethacka się nie zgubi. Slash'EM oferuje też tryb graficzny 2d i 3d (po więcej odsyłam na strone projektu) przez co jest troche bardziej przyjazny dla nowych użytkowników  Wink

Są wersje zarówno dla windowsa jak i linuksa, gra więc kilka osób z #ligaliero (barnex, wypowiedz się o swoim elfim wizardzie  Cool)

Jeżeli ktoś chciałby zagrać, to kilka rad dla początkujących:
1. Wizard wampir mimo ze wydaje się bardzo cool to gra się nim bardzo trudno
2. Gdy jest się otrutym siada się na toalecie, modli do boga albo stara vomitować
3. Nigdy nie jeść mięsa koboldów (zazwyczaj trujące)
4. Nie kopać w zlewy, można znaleźć pierscień, ale zazwyczaj wychodzi black ooze który bardzo mocno klepie Tongue
5. Nie próbować okradać sklepów
6. Niezydentyfikowane przedmioty bardzo często mogą okazac się czymś bardzo fajnym (cursed ring of hunger) i przez status cursed nie można ich zdjąć

http://slashem.sourceforge.net/
Ściągać i miłej gry!  Cheesy
« Zmienione: 2007-06-26 10:40:52 przez herself » Zapisane
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2007-06-26 10:46:52 »

Są wersje zarówno dla windowsa jak i linuksa, gra więc kilka osób z #ligaliero (barnex, wypowiedz się o swoim elfim wizardzie  Cool)

O, czuję się wywołany do tablicy. Jako że wszyscy źli moderatorzy wczoraj wyjechali, czemu nie. Mój elfi wizard nadawał się w nethacku, gdzie elfy były chaotyczne, natomiast w slashema gram wampirzym/Drowim/Ludzkim-chaotycznym wizardem, ponieważ jestem z natury mroczny  :-)

Co do rady nr. 5, to sklepy bardzo dobrze okrada się z użyciem zwierzątka i smyczy (leash), albo magicznego gwizdka.
Co do rady 4, to pierścień można znaleźć też pijąc ze zlewu, a wtedy black ooze nie wychodzi. Za to wychodzi water elemental...

herself
Sierżant

Reputacja: 7

Rl photo :P

« Odpowiedz #2 : 2007-06-26 22:22:08 »

No ja właśnie zawsze gubie zwierzaka po 1szym poziomie podziemi ale widze będe musiał teraz grać uważniej Wink Wydaje mi się, że chyba charakter neutral ma fory u elementali, jak grałem kiedyś to mnie nie atakowały earth ele, też będe musiał to potestować Tongue
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: