Liga Liero
2019-07-20 06:22:03 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odświeżenie zestawu map ligowych?  (Przeczytany 17488 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2007-07-16 23:39:03 »

Dobrze się gra.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
publisher
Szeregowy
*

Reputacja: 3

Dr Lecter is watching you...

« Odpowiedz #16 : 2007-07-17 12:00:10 »

Przetestowałem mapę dojo i stwierdzam, że nie nadaje się nawet do map dobrych. Larpa lub inna broń o podobnej charakterystyce przy jednoczesnym przebywaniu na górze gwarantuje zwycięstwo "bez walki". Moim skromnym zdaniem wywalić do "innych".

EDIT: może troszkę przesadziłem, że "bez walki" jednak rozgrywka jest monotonna i mało porywająca.
« Zmienione: 2007-07-17 12:06:39 przez publisher » Zapisane

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #17 : 2007-07-17 15:30:42 »

Jak przetestowałeś?

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
publisher
Szeregowy
*

« Odpowiedz #18 : 2007-07-17 15:47:17 »

Rozegrałem mecze. (oczywiście z żywą i dobrze grającą osobą)
Swoją drogą myślałeś że niby jak? Przy okazji pochwal się jak Ty testujesz mapy  Grin

ChanibaL
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 49

praktykujący psychopata

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2007-07-17 17:32:38 »

Przypominam, że wyuczone poruszanie się po dojo jest na tyle szybkie (chyba, że się nieszczęśliwie zespawnujesz na środku mapy), że jakimś cudem można by uniknąć śmierci od larpy, ewentualnie można się trzymać przy suficie, tam larpa niespecjalnie sięga.

Przyznam jednak, że przeciwko larpie grałem tam może max 2 razy, mój przeciwnik testowy nie posiada jej zwykle w zestawie.

A, przy okazji, taka taktyka z zasrywaniem larpą jest równie skuteczna i monotonna także na wielu innych mapach.

Tak czy inaczej, jak dojo się na mistrzowstwach nie sprawdzi to może i znikać do niższych kategorii, ale ja i tak w nią grać będę.

rzehójom mówimy stanowcze rzehój!!1
xmpp://ChanibaL@jabberpl.org
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 2007-07-17 18:44:44 »

Imo Dojo nie nadaje się do zestawu ligowego. Nie jest to typowa arenka, jest dobra, ale nie do tego typu rozgrywki. Imo dobra mapa to taka której budowa w pewnej części wpływa na przebieg rozgrywki.  Na dojo liczy się tylko aim, to tak jak by grano na wielkich turniejach quake 3 duele tylko na mapie 13dm17.

Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #21 : 2007-07-17 22:25:19 »

A, przy okazji, taka taktyka z zasrywaniem larpą jest równie skuteczna i monotonna także na wielu innych mapach.

Pff na innych mapach przynajmniej jest się gdzie schować przed tą larpą, na dojo raczej nie ma wielu możliwości. Ru też goła taka ale przyznam, że nie grałem jeszcze na niej i nie wiem jak wygląda na niej gra. W ogóle te wybory map jakieś takie stronnicze mi się wydają Shocked.
Napisana: 2007-07-17 22:35:05
Meandra nie widzę w ligowych
publisher
Szeregowy
*

« Odpowiedz #22 : 2007-07-17 23:30:25 »

Co do wypowiedzi mojego przedmówcy w sprawie mapy "dojo" pełna zgoda. Jednak mapa "meander" wydaje się nadawać. Ze stronniczością też można się zgodzić. Panowie (tutaj patos) ankieta/sonda wydaje się być może nie jedynym ale jednak najbardziej sprawiedliwym trybem podjęcia decyzji w tej sprawie. Chyba o to tutaj chodzi prawda?

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 2007-07-19 21:18:53 »

Dojo, asd, to niby była kiedyś mapa treningowa, skomplikowana specjalnie nie jest, ale na rozgrzewke na miszczostfa może i nawet mogłaby się nadawać. Z własnego doświadczenia mogę jednak powiedzieć tylko tyle, że np mapa deathruw jest niemalże równie uboga w budowie tylko trochę ciaśniejsza i bardziej krzywa, i gra się średnio fajnie, da się jednak niby jakoś bardziej nawet mininuke użyć itp.

Grać na turnieju można, ale raczej jeśli jeden z dwóch graczy (dawniej gejuf zakazanych przez Greja) by na niej nie chciał, to lepwiej wybrać coś bardziej finezyjnego.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
[VT].:nomind:.
Bystrooki Kloc
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 28

=]

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2007-07-23 14:24:17 »

A wspomniana juz vt_pride ? ( http://www.liero.org.pl/forum/index.php/topic,937.msg16066.html#msg16066 ) Co myslicie ?

.: [VT] no!mind :.    ::The High Council Of Steven,  Vermis Templari Liero Clan ::
Disco per Spiritum Sanctum: sum homeopate. Haec veritas est. Hihi crede et mendum in aeternitate viva zwei [ruf mich an!!]
Strony: ««« 1 [2]  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: