Liga Liero
2019-08-19 19:54:15 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SUPER MAPA!!!!  (Przeczytany 3664 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
LUCAS BANDAGE
nowy
*

Reputacja: -2

Streetball is my escape...

Zobacz profil WWW
« : 2007-07-31 19:55:44 »

Pewnie spytacie: DLACZEGO LUCASSS BANDAGE? - bo to moja pierwsza mapa i nie wiedziałem jak ją nazwac... JEst ok 3 razy większa od Blat Areny... Możecie ją sciągnąc klikając na ten link (trzeba wpisac kod z obrazka): http://www.upik.pl/index.php?id=4f010dcf3ba5a68f95262a8df7d34145652
Grałem na niej z 2 kolegami jeden z nich (Killer z Herosów) Powiedział, że w skali od 0 do 50 ocenia ją na 100.  :shock:  :-D  Drugi stwierdził, że jest lepsza od wszystkich map w Gusie razem wziętych... Te komenty mówią same za siebie, ale nic nie odda gry na tej mapie...
SCIĄGAJCIE I GRAJCIE!
Tutaj screen:
« Zmienione: 2007-08-01 11:55:11 przez LUCAS BANDAGE » Zapisane
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #1 : 2007-07-31 20:37:42 »

Etam, nic nie odda? Jak dla mnie klimaty czysto LieroXowe - wielka mapa, mnóstwo małych pomieszczeń, absolutnie zero optymalizacji pod kątem latania (ciasno, wąskie dziury, ciężko wcelować w nie). Pełno przeszkadzających schodków, nierówne podłoża - ble. A od strony graficznej... widze że podoba Ci się teksturowanie w photoshopie, fajnie. Ale gdyby to jeszcze miało jakiś wspólny mianownik?

Ale nie przejmuj się, bo moje pierwsze mapy do wurmz! wyglądały dość podobnie pod względem grywalności. Do takich rzeczy dochodzi się niestety z czasem.

[edit] O, dobrze że dałeś screena. Brakowało mi tego.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
LUCAS BANDAGE
nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2007-07-31 21:00:41 »

OK, następne mapy będą bardziej yy.. puste, żeby szło polatac na linie.  Ale tez nie przesadzaj... Właśnie chodziło mi o to, żeby było dużo bunkrów itd. Kazdy lubic cos innego. No i dzięki za radę... A no i zaktualizuj swoją wersję bo dodałem nową bez takiego buga... (Zmieniłem link w pierwszym poście)
« Zmienione: 2007-07-31 21:10:55 przez LUCAS BANDAGE » Zapisane
Devil
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #3 : 2007-07-31 21:28:19 »

Nie lubię sie czepiać, ale uznaj to jako radę xDD:
1.Mapa jak na początkującego jest o wiele za duża patrzyłem i ma ok. 800/800 Tongue
2.Jest zbyt ciasno - zrobiłeś tak dużą mapę, a tak małymi tunelikami z niepotrzebnymi krzywymi schodkami, ścianami itp. (wyobraź sobie, że zrespiłeś się na górze a wszyscy leją się na dole xd 5 min. ci zajmie zejście w dół)
3.Tło prawie w ogóle nie odróżnia się od ziemi (w sensie, że można się pomylić i wleźć w ścianę) - pasowało by przyciemnić miejsce po którym się chodzi, albo zrobić lightmap.
4.W configu źle napisałeś spawnpointy
5.Pasowałoby, żeby zamiast tracić czas na wielkość mapy, pobawić się i dodać różne bajery typu skocznie, teleporty przedmioty, które zabierają życie, paralx itp.

punkt 4,5 - zobacz na stronę elity mają fajny tutorial do robienia map i jeżeli spodoba ci się coś w jakiejś nowej mapie to zyrknij to configa i zobacz jak ten ktoś to zrobił a potem rób podobnie xDD

Kurde ale mam Gadane xDD
Ps. Ale jak na pierwszą nawet nie zła - czekam, aż pogramy

Pozdro for all..
LUCAS BANDAGE
nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2007-08-01 08:48:54 »

Co do spawpointów to już wszystko jest dobrze. Musisz jeszcze zaktualizować swoją wersję!!! Kliknij tutaj: http://www.upik.pl/index.php?id=a1110afa50942a8df529c92fdf7f69c9683  lub na link w pierwszym poście (też został zmieniony i można z niego pobrać najnowszą wersję)
A co do tych róznych obiektów itd to nie znam się jeszcze na tym. JESZCZE. POdaj proszę link do tego tourta z elite... Chętnie się zagłębię w tym temacie...
« Zmienione: 2007-08-01 09:01:42 przez LUCAS BANDAGE » Zapisane
Devil
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #5 : 2007-08-01 10:12:10 »

Tutaj znajdziesz tutorial 2 częściowy - http://www.gusanos.yoyo.pl/forum/index.php?board=9.0
A co do różnych tricków, przedmiotów itp. to radziłbym samodzielnie podpatrywać z innych mapek Tongue
LUCAS BANDAGE
nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2007-08-01 11:57:27 »

OK Dzieki. ALE UWAGA!!! NOWA WERSJA MAM NADZIEJĘ, ZE JUZ NIE BĘDĘ MUSIAŁ POPRAWIAĆ NOWE SPAWPOINTY!!! PROSZĘ POBRAĆ JESZCZE RAZ!!!
LINK DO NAJNOWSZEJ WERSJI JEST ZAMIESZCZONY W PIERWSZYM POŚCIE TEGO TEMATU (ZOSTAŁ JUZ ZAKTALIZOWANY) I TUTAJ: http://www.upik.pl/index.php?id=4f010dcf3ba5a68f95262a8df7d34145652

A tak "wpgle" to kiedy gramy? co?  Cheesy
« Zmienione: 2007-08-01 12:13:38 przez LUCAS BANDAGE » Zapisane
SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #7 : 2007-08-08 12:50:36 »

Fajnie. Mógłbyś, proszę Ciebie, nie krzyczeć? To forum a nie koncert rocka, tutaj pisze się spokojnie i rzeczowo.  Angry

Co do mapy, to idealnie nadawałaby się do LieroX. Ma dużo klimatów na raz. Chociaż nie, z klimatem jest OK, ale za dużo nierówności jest, jak na mój gust.
LUCAS BANDAGE
nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2007-08-14 21:58:35 »

Spoko, wezmę to pod uwagę. A co do krzyczenia to zrobiłęmto dlatego, że chciałem, żeby to rzucało sie w oczy. Aktualizacje to ważna sprawa...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: