Liga Liero
2019-09-20 03:03:50 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Enemy Territory Quake Wars  (Przeczytany 2970 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« : 2007-09-25 17:07:16 »

Jako że nie udało mi się zapisać na betę ET:QW, na mojej twarzy pojawił się wielki banan na wieść że ID wypuściło demo oczywiście działające po netó.
Natychmiast zacząłem zciągać (polecam mirror yahoo games), chociaż mój stary piec nie spełnia wymagań... 3 godziny zciągania i z wielką niecierpliwością klikam podwójnie na ikonkę installera, instalacja trwała 10 minut, odpalam grę. Po wyświetleniu wiadomości że 16+ moim oczom ukazało się proste, ale dość ładne menu. Oczywiście przed grą ustawiam wszystko na minimum (argh! może da mi ktoś 3 stówy na procesor...). Wchodzę na pierwszy lepszy serwer z pięcioma plajerami i trwającym warmupem i czekam...
Otóż to, znowu przyjdzie nam czekać i to jakieś 7 minut (!) na załadowanie się mapy. Wreszcie, na moim wysłużonym medionie pojawia się widoczek na całą mapę, który zaciął mi kompa ma pół minuty, po czym ukazało się dobrze znane z W:ET limbo menu. Zbyt dużych zmian nie ma, nowością jest możliwość przeglądania swoich dokładnych statsów i osiągnięć. Wybieram drużynę stroggów, i co ja widzę? Inne klasy!1!1! Może od myślników:
-Agressor - To samo co Soldier GDF (ludzi)
-Technician - Medyk, nowością jest to że w apteczkach znajduje się też troche ammo, oraz możliwość zamieniania trupów ludzi w pojedyńczy spawn, miodzio
-Constructor - Nic nowego, inżynier
-Opressor - Field Ops stroggów, buduję i wzywa artylerię oraz laser orbitalny (!) nie może rzucać ammo packów
-Infiltrator - Cover ops jedyna nowa umiejętność to budowa radaru który niszczy pociski artyleryjskie wroga.
O grafice niewiele mogę powiedzieć, wszystko ustawiłem na najsłabsze, ogólna rozgrywka ciekawsza i bardziej dynamiczna od W:ET i wszystko fajniejsze.
Rzeczą która wprowadza największe zmiany to pojazdy, przydają się do ostrzału, szturmu, obrony, dosłownie wszystkiego. Moim zdaniem są zbyt dobre i za dużo ich, przez nie gra traci dużo z czystego skilla SMG z pierwszego ET, chociaż i tak skłoniła mnie do kupna nowego procesora. Zciągajcie, a nie pożałujecie (chyba że kupiłeś kompa przed 2003)  tutaj downlowad.

BTW: Powiem jeszcze że wyciągnąłem ok 25FPS, przy większej zadymie spada do gdzieś 5, a mam tak: P4 1.7GHz, GeForce FX 5500 i 512 DDR(1)...
« Zmienione: 2007-09-25 18:38:51 przez robaQ » Zapisane

Liero przymiera głodem, deal with it
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2007-09-25 19:27:04 »

zaciągam

ADIo
Kapral
**

Reputacja: 1

« Odpowiedz #2 : 2007-09-25 19:35:02 »

Też grałem. robaQ: masz niewiele lepszego kompa, ale z tego co mi napisałeś działa ci lepiej na pewno niż u mnie. Mi jest ciężko grać. To właśnie ta gra sprowokowała mnie do zupgradeowania kompa Wink , także w tym tygodniu kupię nową kartę, a może za pół roku procesor (piszę o tym, żeby nie było, że "sranie w banie").
I jeszcze wiadomość dla piratów/hax0rów: jak nie kupicie pełnej, to nie pogracie w pełną, bo musicie mieć unikalny cd-key Evil . I nic nie pomoże.
Robaq
Sierżant

« Odpowiedz #3 : 2007-09-25 19:43:42 »

Asd, szit. Nie dość, że muszę zabulić za procek nowy żeby jakoś normalnie mi to chodziło, to jeszcze muszę płacić wcale nie takie małe pieniądze za grę, i to w dodatku sieciową, co za zdziercy to ID  Evil

ADIo
Kapral
**

« Odpowiedz #4 : 2007-09-25 19:56:56 »

A co? Spodziewałeś się ceny zbliżonej do pierwszej części?Tongue A gdzie sprawdzałeś cenę? Np. w Empiku gra będzie kosztowała 100 zł. To chyba nie tak dużo jak na taką dobrą grę? Poza tym w Empiku są i tak najdroższe gry, więc np. w Media Markcie można by poszukać. Albo po prostu poczekać i kupić później.
Robaq
Sierżant

« Odpowiedz #5 : 2007-09-25 20:20:23 »

Może nie aż tak dużo jak na grę ale cholernie dużo jak na grę sieciową, w dodatku taką którą chce kupić ktoś kto umrzy jak jej nie zdobędzie i w dodatku musi wydać kasę na upgrade kompa i tak sobie go na to stać  Angry
Acha, i za 100 zł można kupić 1GB ramu...

ADIo
Kapral
**

« Odpowiedz #6 : 2007-09-25 20:24:56 »

No w sumie w moim przypadku, to żeby pograć muszę wydać ok. 400zł Wink, jednak upgrade kompa przełoży się na inne gry. Mimo wszystko wydatek duży. W końcu to id. Quake 4 na początku w Polsce koszt. chyba ok 270 zł 0_o.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: