Liga Liero
2019-08-19 19:56:56 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mini-cheat czy nie?  (Przeczytany 3936 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Heros Pudzian
nowy
*

Reputacja: 1

Heroes Clan... Nieugięci.. || www.herosclan.vgh.pl

Zobacz profil WWW
« : 2007-10-22 18:32:56 »

Witam  Wink mój pierwszy pościk, ale do rzeczy! Chciałem spytać, czy jest możliwość dorobienia np. celownika laserowego do innej broni niż machinegun, a jednocześnie, żebym mógł wchodzić na serwer!  (Taki laserek byłby widoczny tylko dla mnie  devilish ). I zaraz chce spytać czy byłby to cheat  Huh ,jeśli nie to proszę o odpowiedź czy mozna to zrobić, i jeśli tak to jak ? 

Pozdro  Wink

Heroes Clan... Nieugięci... || www.herosclan.vgh.pl - Masz dość odwagi żeby wstąpić w nasze szeregi?
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #1 : 2007-10-22 18:52:43 »

1: Można
2: Byłby

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2007-10-22 19:48:00 »

I po co ci to? Chcesz nadrobić swojego noskila durnym celownikiem? Daruj sobie...

kamil077
Gość
« Odpowiedz #3 : 2007-10-22 20:13:12 »

[ocenzurowano], wystarczy że wypakujesz i do głównego folderu z Gusanos. Jeśli w czasie gry wciśniesz spacje to włączy się celownik.

@Wesz: e tam, jaki to niby czit. Taki mały laserek Tongue. Niech przynajmniej zobaczy jak bardzo się namęczyłem przy robocie z nim Tongue. asdasdsdf

@Jerac: nie no... wyczuliście moje intencje. Chodzi o to że nie popieram czitów. To był zjechany common.lua by mu się odechciało czitować Tongue. Ciekaw byłbym jego reakcji, a tu dupa.
« Zmienione: 2007-10-23 10:29:53 przez kamil077 » Zapisane
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2007-10-22 20:31:32 »

Tak kamil, ucz dzieci czitować, może jeszcze aimbota wam napisać?

Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #5 : 2007-10-22 22:07:19 »

Suxik, kamil. Nie popieramy cziterstwa. Laserek dużo daje, szczególnie gdy nie ma podstawowej wady - nie widzi go przeciwnik.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Heros Pudzian
nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2007-10-23 14:10:34 »

Potrzebuje to do moda  Undecided Ale narazie nie chce ujawniać informacji o nim! Po prostu potrzebuje coś takiego.

I po co ci to? Chcesz nadrobić swojego noskila durnym celownikiem? Daruj sobie...

O ile pamiętam graliśmy razem tylko na promode , więc nie mów o moim skillu....  Evil

Heroes Clan... Nieugięci... || www.herosclan.vgh.pl - Masz dość odwagi żeby wstąpić w nasze szeregi?
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

« Odpowiedz #7 : 2007-10-23 16:15:42 »

Chciałem spytać, czy jest możliwość dorobienia np. celownika laserowego do innej broni niż machinegun, a jednocześnie, żebym mógł wchodzić na serwer!  (Taki laserek byłby widoczny tylko dla mnie  devilish )

Z Twojego pierwszego posta jasno wynika że nie chodzi o żadnego moda i teraz wkręcasz. Wesz natomiast zastosował przenośnię. M-e-t-a-f-o-r-ę, wiem, trudne słowo.

Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #8 : 2007-10-23 16:23:50 »

O ile pamiętam graliśmy razem tylko na promode , więc nie mów o moim skillu....  Evil
WTF?!
Uważasz, że do promode nie potrzebny jest skill?
I to "tylko"... Promode przewyższa defaulta dziesięć razy, tak samo G3A Angry

Liero przymiera głodem, deal with it
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2007-10-23 17:09:08 »

Tak offtopowo. Pudzian, czemu ukradliście opisy, screenshoty etc. z strony gusanos.robal.org? Nawet nigdzie nie raczyliście zaznaczyć że 80% materiałów na waszej stronie pochodzi z oficjalnego serwisu.

Heros Pudzian
nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2007-10-23 18:49:19 »

Tak offtopowo, już zaznaczyłem. Dziękuje za przypomnienie   brood , ale ja nadal czekam na odpowiedź...  inquisitive

kamil077
Gość
« Odpowiedz #11 : 2007-10-23 20:54:16 »

Jeżeli na serio potrzebne Ci to do moda, to dodaj do każdego pliku z rozszerzeniem .wpn 4 linijki:

Kod:
laser_sight {
range = 200
intensity = 0.3
}

Pudzian, i tak z tym nie zagrasz przez neta. A nawet jakbyś chciał, to nikt ci żadnego skryptu o takim działaniu nie napisze.
Heros Pudzian
nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2007-10-24 13:36:10 »

Dzięki  Wink

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: