Liga Liero
2019-08-18 00:44:18 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gry JAVA  (Przeczytany 1596 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wujakrzysiu
Szeregowy
*

Reputacja: -12

Dla zasady łam zasady XD !!!! GTW !!!! TcSdWmSd ;P

« : 2007-12-10 22:11:14 »

Tego jeszcze tutaj nie ma, a możliwe że tego właśnie brakuje tz. gierek JAVA Grin. Jak powszechnie wiadomo każdy z nas posiada telefon (tak mi sie przynajmniej wydaje Wink) takie małe ewentualne duże coś z ekranikiem który służy do rozmów lub wysyłania wiadomości tekstowych tz. sms-óf lub jak kto woli esek  Wink ale o dziwo wasze komy mogą mieć coś tak dziwnego jak java (napewno dzieło szatana! devilish!) dzięki której możecie pograć sobie w fajne gierki devilish

oto jedna z fajnych stronek z gierkami http://siemensjava.pl/ znajdziecie tu gierki na wszystkie rozmiary wyświetlaczy (oczywiście chodzi o nowsze telefony Wink) i wszystko za free a nie płacisz 10 zł za grę która czasem może ci się jeszcze nie spodobać albo broń boże nie przyjść Evil

Mam nadzieje że choć w małym stopniu przyczyniłem się do zmniejszenia pamięci w waszych telefonach  devilish dla zainteresowanych mogę podać inne stronki z których zasysam tyle że ta wydaje mi się najlepsza  Grin
                                                                                                                              Pozdrawiam ..::WujeK::.. 

« Zmienione: 2008-01-10 22:55:07 przez wujakrzysiu » Zapisane

żyje bo zbieram na trumnę  devilish
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: