Wróciłem!

Zaczęty przez Obelix, 2008-03-04 08:59:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Obelix

Tak więc, pewnie większości osób źle kojarzy się mój nick z czasów gdy tu spamowałem jako niedouczony n00b ale z tym już koniec.
Od teraz zapowiadam poprawę (i prace na 20 roxów  :/ ) jako normalny użytkownik.

SeaSoft

No, to się nazywa postawa. Witam Cię i daję roxa na zachętę :).

Van_Hoover

O, może forum nam trochę odżyje ;)

Robaq

No tak, ostatnio jest tu dość nudno i cicho, najnowszy (ważny) news ma już 3 miesiące  :-\. Ale forum LL nigdy nie zgibnie (no, może najwyżej z wuasnej broni...).
Liero przymiera głodem, deal with it

ambasador

Też się czasami przewinę niezauważony pomiędzy tematami...
It's this way because that's the only way we do it.

Wesz


herself

Xdd, ja tylko chciałbym przypomnieć, że kanał IRC żyje i ma się całkiem dobrze ;-p

barnex

Cytat: herself w 2008-04-12 12:01:44
Xdd, ja tylko chciałbym przypomnieć, że kanał IRC żyje i ma się całkiem dobrze ;-p

Jeżeli pominąć fakt, że zamieniliśmy Sea i Jeraca na Cmonsa i Rozpierda :P

Ale i tak nie grali w wesnoth, ani w SLASH'EMa, więc mała strata.
Uciekajmy do smolnetu

SeaSoft

No właśnie, to jest ten cały ból #ligaliero... Ciągle tylko wesnoth albo slash (nie obrażając tu nikogo, tam po prostu był dizel na maksa). Ja stale siedzę na IRCu, ale na kanale, na którym nie muszę słuchać "jak to komuś się nie chce zdawać matury, jak mu idzie dobrze rzomblowanie" ;). Nie wiem, jak jest teraz, ale jakoś nie chce mi się sprawdzać. Jednym słowem argument żyjącego kanału IRC mnie nie przekonuje, twierdzę, że społeczność przechodzi poważny kryzys.

BTW: Gratuluję nowych rekrutów :P.

To tyle, bo offtop się mały narodził...

Van_Hoover

Taa, #ligaliero żyje, www.liero.org.pl/forum umiera z przyczyn tego pierwszego. Hura?

Combaine

#ligaliero żyje jak robale na podgniłym trupie, całe to życie skupia się na zamulaniu i niegraniu w nic. Forum umiera z przyczyn naturalnych, nic się w naszym małym komiuniti nie dzieje ciekawego, więc nie ma o czym dyskutować, ot co.

Wesz

Well, ligaliero umiera, bo nic ciekawego się nie dzieje, żadnych apdejtów gusanos etc., więc nie ma o czym pisać.

@VH: Chciałbyś żeby barnex siedział 24h na dobę, i pisał co 10 minut posty o tym, że nic mu się nie chce, że nie umie nic do matury i że ma nadwagę. :>? Jeżeli tak, to z chęcią go poświecimy na rzecz forum. Ktoś wkońcu musi je uratować, a że barnex marnuje się na #ligaliero, to pewno ucieszy się, że będzie miał misję:f

barnex

Cytat: Wesz w 2008-04-14 04:34:33
@VH: Chciałbyś żeby barnex siedział 24h na dobę, i pisał co 10 minut posty o tym, że nic mu się nie chce, że nie umie nic do matury i że ma nadwagę. :>? Jeżeli tak, to z chęcią go poświecimy na rzecz forum. Ktoś wkońcu musi je uratować, a że barnex marnuje się na #ligaliero, to pewno ucieszy się, że będzie miał misję:f

Eee, a co miałbym niby robić MIĘDZY postami? :O

Może są jeszcze jakieś portale do uratowania?
Uciekajmy do smolnetu

Rozpierd

Szukałem w necie portali ale nie ma takiego nawet do pięt nie dorównuje Lidze.
LigaLiero umiera >:( trzeba działać! trzeba poodświerzać ligę liero!
Liero ma moc.

Van_Hoover

To barn dalej nie zdał matury? ;P