Liga Liero
2019-08-19 20:12:39 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak ujrzelicie pierwszy raz liero?  (Przeczytany 6308 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Rozpierd
Kapral
**

Reputacja: 5

« : 2008-05-05 19:50:49 »

Jak ujrzeliście pierwszy raz liero?
Ciekawy temat jak i odpowiedź , a jak wiadomo to prawie każdy lierowiec pamięta pierwszą styczność z tą grą.

Ja zobaczyłem liero chyba rok temu, ponieważ mój brat cioteczny pseudo: "Neo" pokazał mi liero. Na mapie z piachu  Cheesy Smiley. Ale miałem radoche ze trzepnięcia z ss haah. Przyjechałem do domu i wpisałem liero do googlów. I wyskoczyła ta stronka ;d. Jak wiadomo byłem newbie. Nie wiedziałem o liero prawie nic. Przeczytałem większość waszych rad i się zarejestrowałem. Obecnie jeżdzę na rowerku ok 4 km żeby popykać w liero z 2h z"Neo". Smiley

Liero ma moc.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #1 : 2008-05-05 21:40:23 »

A co mi szkodzi. Pewnie i tak już to pisałem 77 razy... Liero spotkałem po raz pierwszy na informatyce w szkole i nie spodobało mi się rzechój. Byłem wtedy zaciekłym fanem wormsów i jakaś nawalanka mnie całkowicie nie rajcowała. Opierałem się dobry rok, aż zaczęliśmy z kumplem po cichu trenować (a on też całkiem antyliero), bo po prostu nie rozumieliśmy czym się klasa rajcuje i o czym właściwie gadają ;p

A potem odkryłem że liero = modding i wpadłem na amen.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2008-05-06 16:17:06 »

Ja ujrzałem Liero pierwszy raz, gdy sciągnąłem je sobie i uruchomiłem. A sciągnąłem z ciekawości, bo było w top 10 na www.klasyka.do.pl

May the Schwarz be with you!
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2008-05-06 17:39:06 »

A ja jak ujrzałem to byłem taki sam rzechoj jak ty eh.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Rozpierd
Kapral
**

« Odpowiedz #4 : 2008-05-06 18:11:20 »

Guth a jednak każdy się udoskonalał i udoskonala od nie bycia rzehojem Cheesy nawet ja. Chyba każdy TAK ZACZął.

Liero ma moc.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2008-05-06 18:15:36 »

No jest dla Ciebie nadzieja zią

Obelix
Sierżant

Reputacja: -15

I'm Back!

« Odpowiedz #6 : 2008-05-06 19:48:34 »

Na jakiejś dziwnej płytce a dziwnymi rzeczami znalazłem kupę gierek, a że rzechoj wtedy byłem no to zacząłem sobie te gierki przeglądać, no i wpadłem na Liero - jedyną perełkę w morzu Shitu.

resztę z g00glami itd możecie sobie dopowiedzieć bo chyba prawie każdy tak miał.
InOsAK
Szeregowy
*

Reputacja: 11

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2008-05-06 23:09:12 »

Około 5-6 lat temu starszy-pro-IT-brat-kolegi pokazał nam jaka to głupia gierka jest "jakieś nawalanie się robakami". Ja i kolega chyba nie załapaliśmy, że mamy ją omijać i graliśmy i graliśmy... z 3 lata temu odkryłem LL, pobrałem wtedy różne konwersje, grałem i grałem... no i tak do dzisiejszego dnia - "Nuda? Brak przyszłości? Nic się nie dzieje? Zagraj w Liero, a twoje życie się odmieni!"  Grin

Jestem gotowy pomóc w każdej sprawie! (...jeśli oczywiście Google padnie)
Gloin
Heroes Clan
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #8 : 2008-06-15 14:02:23 »

Ja to zobaczyłem po raz pierwszy Liero w szkole na świetlicy w wieku 9-10 lat. Koledzy nieźle wtedy w niego popierniczali. Więc od razu przyszło mi na myśl: "Ale fajne, zainstaluję sobie w domu i pogram". I tak grałem i grałem, nie mogłem się oderwać wtedy  Cheesy
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2008-06-16 10:05:57 »

A ja bodajże, hmmm.... w 3 klasie u kolegi z mojego bloku i z mojej klasy. Grał wtedy z moim 2gim kolegą z bloku, teraz najlepszym przyjacielem Smiley
Na początku nie spodobała mi się, ponieważ nie umiałem dobrze kopać strzelać i mnie pwnili Sad
Teraz się to zmieniło oczywiście  Cool

c0oba
Gwardia
Szeregowy
*

Reputacja: 2

l0

« Odpowiedz #10 : 2008-06-16 18:42:35 »

A ja nigdy nie miałem kolegi z bloku:< Do tego do tej pory nie nauczyłem się dobrze kopać. Chyba że chodzi ci o kopanie tyłków:>

I nie pamiętam swojego pierwszego razu:/ @Barnex: a ty pamiętasz?
Rozpierd
Kapral
**

« Odpowiedz #11 : 2008-06-16 19:36:41 »

Przyznam się , że mnie to zmusił ten "neo" do gry w liero. Ja chciałem uciec ale mi się nie udało Sad

Liero ma moc.
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2008-06-17 01:42:45 »

I nie pamiętam swojego pierwszego razu:/ @Barnex: a ty pamiętasz?
Jakieś starsze klasy zainstalowały u nas na informatyce i znaleźliśmy (podstępnie ukryte w katalogu z grami), ale kiedy Ty pierwszy raz grałeś to nie mam pojęcia. Podejrzewam, że albo Ci pokazałem, albo Jacuś Ci pokazał, albo zobaczyłeś, albo byłeś w innej grupie i Ci opowiedzieliśmy. Albo opowiedzieliśmy komuś, kto Ci opowiedział. Albo podsłuchałeś. Czyli hm, niezbyt pamiętam.

Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #13 : 2008-06-17 06:35:43 »

Lol, mi tam liero pokazali starsi kumple jak miałem nie wiem ile, 11 lat? Jeszcze koleś miał całą płytę razem z mnóstwem śmieci  do liero. Wtedy ta gra wydawała mi się ultra haxorska (ach, te edytory) i wiele wiele czasu zajęło mi obczajenie jak wystrzelić linę xD

Liero przymiera głodem, deal with it
kujon
Elite Clan
Kapral
*

Reputacja: 12

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2008-06-17 09:49:10 »

pierwsze moje spotkanie z liero odbyło się około 8 lat temu, dokładniej mówiąc liero leżało sobie u kumpla wśród innych dosowych gierów
i tak na potężnej maszynie tamych czasów blaszaku z procesorem 266Mhz upływały noce i dnie nawalając z kumplem w liero :>

»»»»»»»»»
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2008-06-17 10:38:43 »

To ja też się pochwalę. Około 6 lat temu, zauważłem na lekcji informatyki pancerniaka grającego w coś na wzór Quake 3 w 2d, była to konwersja Gutha - Quake 3 Liero. Od tamtego czasu narodziła się miłość (nie wiem czy do gutha, czy do liero Cool) i wciągneło mnie na stałe, aż po dziś dzień.

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2008-06-17 11:48:57 »

A ja nie mówiłem jak uźrzałem to powiem.

Otóż Liero objawiło mi się we śnie niczym Matka Boska Częstochowska. :<

SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #17 : 2008-06-17 12:36:48 »

To byłem ja.

Nauczyłem dżdżownice w terrarium podduszać się i tak powstało Liero irl. Wtedy pierwszy raz spotkałem się z tą grą. Była lepsza od komputerowego odpowiednika, bo nie wymagała skilla jak Liero 0%riloud (przecież trzeba było poruszać się robakiem, a to już pr0 skill). Gracz wygodnie siadał przed szybką i obserwował masakrę robali. Było to bardzo popularne w szkole, w każdej sali informatycznej, przy każdym kompie, stało terrarium z dżdżownicami.
« Zmienione: 2008-06-17 12:42:43 przez Sea » Zapisane
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: