Liga Liero
2019-08-18 00:10:34 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprawy organizacyjne  (Przeczytany 14523 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« : 2008-06-17 12:33:18 »

Tak w ogóle, to mało Was coś się zgłasza. Wszyscy członkowie wiedzą o fuzji itp? Klanliderzy namawiają do przeniesienia? Jak nie to możecie tutaj się na nich skarżyć, że ich współczynnik zaangażowania jest niski i dzięki temu zgibnąć ich od wuasnej broni pomurz itp. Wink

Anyway proponowałbym, coby zawartość działów klanowych była dostępna dla zwykłych użyszkodników, bo na podstawie samej rekrutacji i ogłoszeń w działach klanowych to ciężko im będzie stwierdzić, czy klany są aktywne, mają fajnych członków itp. Pomijam już sam fakt, że będziecie mogli wprowadzać w błąd członków innych frakcji mówiąc "dzisiaj o 18 gramy na same rbrampage". Gdy skonfundowani wrogowie przyjdą na serwer aby Was zniszczyć, otoczycie ich pociskami big niuka niczym w tactical fushion i w ogóle Wink

To taka moja mała sugestia. Może niech każdy członek/member (do wyboru w razie jak ktoś ma złe skojarzenia) się tutaj ozwie, żeby pokazać, że w ogóle żyjecie czy coś i nie tylko przedstawiciele klanów są skłonni do merdża :<

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2008-06-17 13:05:02 »

To prawda. Połowa klanów stoi pusta, jak dotąd zapisało się 6 osób. Przypominam, że aby zostać zapisanym należy wysłać prywatną wiadomość do mnie. Najlepiej już w temacie podajcie nazwę klanu - oszczędza mi to sporo czytania ;-)

@guth: rozumiem, że wtedy tylko członkowie klanu mogliby pisać w swoim dziale?

kujon
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 12

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2008-06-17 13:28:54 »

a no stoją i czekają ale to tylko kwesta czasu :>
co do działów to ma trochę podzielone zdanie na ten temat, imho rozmowy na temat rekrutów powinny odbywac się za zamkniętymi drzwiami

»»»»»»»»»
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2008-06-17 13:36:01 »

No racja, rekrutacja za zamkniętymi drzwiami, właściwie nie wiem, o czym sie rozmawia w takich klanach?:p Jeśli tak to chyba nawet ok, bo o pierdołach klikacie na forum, o rekrutacji w międzyklanowym, a o sprawach klanowych w działach klanowych, rajt?;>

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Phoenix
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 3

if you wanna be dumb, you better be tough

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2008-06-17 15:21:31 »

Jest taki problem ze wraz ze zmniejszajacym sie gronem aktywnych graczy, zmniejszylo sie zainteresowanie klanami, a co za tym idzie i forami dyskusyjnymi. Po 3 wejsciach na serwery defaultowe niewiele moge powiedziec oprocz tego ze ze starych graczy nadal aktywnych jest bardzo niewielu. Klanliderzy wiedza o fuzji i mieli za zadanie przekazywac wiesci dalej. Poki co odzew jest marny, ale nie spodziewalem sie nawet ze bedzie inaczej ;>

Mozna zaczac stawiac serwery dedykowane z nazwa strony zeby zachecac nowych graczy do przylaczenie sie do spolecznosci, a przy okazji dowiedzieliby sie oni ze istnieje cos takiego jak scena klanowa.
« Zmienione: 2008-06-17 15:33:26 przez Phoenix » Zapisane

Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2008-06-17 16:33:07 »

To może liga zachęci do klikania na forum?;o

cmons
Gość
« Odpowiedz #6 : 2008-06-22 18:32:36 »

Póki co pusto na forum, czy idea zjednoczenia w ogóle wypali, myślę że będzie trudno ;P
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2008-06-22 19:44:21 »

Well, większość olała przenosiny. Fora klanowe stoją puste, cóż możemy więcej poradzić.

cmons
Gość
« Odpowiedz #8 : 2008-06-22 20:03:09 »

Możemy, możemy i to dość sporo. Serwer choćby nie do grania ale dla samej reklamy Np. o nazwie "REKLAMA-www.liero.org.pl" Ważne by było uświadomione w nazwie, że to tylko reklama aby typowy gracz się nie bulwersował Wink
Inna propozycja, częste odwiedziny na serwerach i promowanie LL nowicjuszą, ważne by na forum toczyły się tematy np. jakie taktyki używacie itp. gdyż początkujący gracz ma w du.. co to modowanie. Przydały by się też pomoce typu jak uruchomić modyfikacje gry i co to tak właściwie jest, napisane od szczegółu do szczegółu jak dla debila, jakieś screeny czy filmiki na youtube, rzecz jasna linki na forum (aby zachęcić już na starcie).
Newbie przekonał by się, że można milej spędzać czas przy tej grze niż grając na default'cie.
Jest wiele opcji.
kujon
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 12

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2008-06-22 20:48:54 »

każdy sposób promocji, reklamy, zachęcenia ludzi do aktywnych działań jest dobry pod warunkiem że jest trafiony, zachęcanie świeżaków samo w sobie jest dobrym pomysłem, ale wydaje mi się że trzeba zacząć od naprostowania osób trzecich defowych wyjadaczy bo to od nich zazwyczaj inne osoby zaczynają  swoją przygodę gusanos, wpajając im że default=manip+lapra a mody s0m zue, jesli komus zależy dowiedzieć się czegoś więcej to bez wątpienia w googlach wpiszę słowo "gusanos" a na pierwszym miejscu jest gusorg. Wydaje mi się że robienie większych przycisków nie ma sensu bo obsługa jest intuicyjna.
Wydaje mi się że najlepszym kopem będzie przyszła liga gusanos, ludzie będą mieli jakiś wyższy cel do grania na modach, poza tym każdy będzie chciał być najlepszy więc powinno się potoczyć  Cheesy

»»»»»»»»»
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2008-06-22 22:37:54 »

Dokładnie kujon. Wydaje mi się że liga jest wystarczającym motorem napędowym. Liga jest, działa już jak należy, brakuje kilku drobnych poprawek i usprawnień. Trzeba skręcić serwer;<

Phoenix
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 3

if you wanna be dumb, you better be tough

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 2008-06-23 11:01:54 »

Imo, samo to ze liga juz istenieje niewiele wprowadzi skoro nikt o niej nie wie, lub nie ma w niej nic interesujacego. Trzeba naokolo niej zrobic wiecej pompy, pochwalic sie planami, napisac chocby to w jaki sposob bedzie dzialac ( czy jakies teamowe turnieje, duele, czy mistrzostwa Ligi Gusanos ). Ostatnimi czasy rozmawialem z czescia ludzi i naklanialem do rejestrowania sie na LL, efekt tego jest taki ze ludzie mowia "ok" i nic poza tym. Wiec jaki jest powod ? Ludzie nie widza w niej nic ciekawego oprocz samego uczestnictwa w projekcie. Wiec trzeba zaplanowac system walk klanowych/teamowych etc. Jak juz powiedzial kujon na ircu dobra zacheta byloby podliczanie punktow za rozegrane walki, dzieki czemu powstalaby lista top graczy etc co zacheciloby ludzi do rywalizacji. Ale to juz temat na inna rozmowe.

Co do for, to LL jest chyba ze wszystkich najbardziej zywe... Fora klanowe juz dawno sie wypalily.

btw. Ludzie maja chyba jakis uraz do promoda bo rzadko komu sie podoba pomysl rozgrywanie meczy na pro. Chyba takie skrzywienie defaultowe, nvm.

Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2008-06-23 11:57:44 »

Jak juz powiedzial kujon na ircu dobra zacheta byloby podliczanie punktow za rozegrane walki, dzieki czemu powstalaby lista top graczy etc co zacheciloby ludzi do rywalizacji.

Po to chyba tworzymy Polską Ligę Gusanos? Well, promocją PLG (czyt. Polskiej Ligi Gusanos) zajmiemy się jak będą wszystkie elementy, a brakującym ogniwem na tą chwilę jest serwer, jak już prędzej wspominałem. Po co promować teraz ligę, skoro bez serwera jest bezużytczena.
« Zmienione: 2008-06-23 12:14:52 przez Wesz » Zapisane

cmons
Gość
« Odpowiedz #13 : 2008-06-23 12:25:48 »

Tak btw. strony, sam design nie zachęca. Niemal że jednolita kolorystyka a kolory mało żywe i z drugiej strony za bardzo lierowato tutaj powinno to być jakoś zbalansowane, ale to szczegół.
Pomysł z top listą jest bardzo dobry i w 100% go popieram, dany gracz miał by "po co żyć" w gusanos.
No i zgadzam się z tym, że ludzie nie mają powodu aby wchodzić na LL po poleceniu mu jej przez kogoś, potrzeba nam jakiegoś głównego atutu który w prosty sposób trafia do prostych ludzi.
Jeśli by nikomu się niechciało robić kursu typu "jak załadować do gry mod'a?" można zrobić paczkę z promode i ewentualnie kilkoma innymi mod'ami oczywiście w tym wypadku z launcher'em.
« Zmienione: 2008-06-23 14:04:12 przez cmons » Zapisane
Gizmo
Elite Clan
Szeregowy
*

Reputacja: 2

« Odpowiedz #14 : 2008-06-24 10:04:59 »

Witam,
co do reklamy to uważam,  że dobrym pomysłem jest server (najlepiej działający) z adresem stroy w nazwie o czym wspomniał już C'mons. Ponadto możnaby na innych forach w podpisach lub własnych stronach umieszczać jakiś animowany gif zachęcający do pobrania Gusanos. Może kilka osób kliknie, a część z nich bardziej zainteresuje się Gusanos... Mam nadzieję, że takie działania ożywią społeczność.

Co do fuzji to jako jeden z przedstawicieli klanu Team 17 zrobiłem ankietę dla członków naszego klanu czy zgadzają się na fuzję. 80% zgadza się, więc najprawdopodobniej wkrótce przystąpimy do Waszej strony i forum LL. Czekam jeszcze na głos DaRo, jednego z założycieli klanu, nie chciałbym podejmować bez niego tak ważnej decyzji.

Pzdr.
Gizmo
Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: