Liga Liero
2019-10-15 05:18:09 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprawy organizacyjne  (Przeczytany 14620 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Teodor
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #15 : 2008-07-01 18:50:46 »

Gizmo po prostu większośc niech się zacznie logować na ll i tyle, jak ja juz sie zalogowałem to git nawet Cheesy a ja chyba tez jestem jednym z załozycieli t17 co Tongue zróbmy ogólnoklanowe stowarzyszenie tych co grają najdłużej bo w tym momencie Elita to takie coś ale jakoś sie członkowie wykruszają jak wszędzie niemal
Teodor
Obelix
Sierżant

Reputacja: -15

I'm Back!

« Odpowiedz #16 : 2008-07-01 20:15:26 »

Dobrą formą reklamy byłyby jakieś takie Ligowe Treningi or sth, idea byłaby taka żeby postawić jakiś serwer i po prostu na nim grać, tyle że robić to co jakiś czas (chociażby w weekendy) i regularnie. No i pokazywać że Liga Liero to żyjąca społeczność a nie 666 Obelixów którzy piszą raz na jakiś czas bo mają mało czasu/trudności z wypowiadaniem się/sklerozę or sth. To podstawa, a kiedy nowi już będą to można rzeczywiście zacząć coś robić dla nich. W praktyce to ilu jest tu użytkowników których można uznać za totalnie zielonych? Takich co mają gdzieś jak się robi moda a bardziej woleli by wiedzieć jak się go odpala i jakie są (to tylko taki głupi przykład, ale mówi prawdę).

No i stos nowych inicjatyw, pomysłów, reklam, grania itd... tylko jest jeden problem - kto byłby w stanie się tego wszystkiego podjąć ?
Gizmo
Elite Clan
Szeregowy
*

Reputacja: 2

« Odpowiedz #17 : 2008-07-03 12:25:49 »

Hmm nie wiem kto sie tego podejmie, bo faktycznie sporo roboty będzie. Jeśli powstanie Liga Gusanos członkowie owej ligi mogliby tworzyć więcej turniejów, a jako nagrody będzie można dawać pendrive'y z rysunkiem robala i napisem Gusanos z jednej strony i adresem tego forum z drugiej strony pendrive'a. Ja jestem gotów wpłacić jakąś niewielką sumę, aby było na nagrody w takich turniejach.

Pzdr.
Gizmo
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 2008-07-03 12:43:38 »

Nie lepiej skupić się na jednym? Lud i tak mało gra, wystarczy że liga będzie się kulała.

barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2008-07-03 17:31:57 »

Hmm nie wiem kto sie tego podejmie, bo faktycznie sporo roboty będzie. Jeśli powstanie Liga Gusanos członkowie owej ligi mogliby tworzyć więcej turniejów, a jako nagrody będzie można dawać pendrive'y z rysunkiem robala i napisem Gusanos z jednej strony i adresem tego forum z drugiej strony pendrive'a. Ja jestem gotów wpłacić jakąś niewielką sumę, aby było na nagrody w takich turniejach.

Well, to kolejne nieporozumienie wynikające z nazwy. Polska Liga Gusanos w żadnym razie nie ma być gusanosowym odpowiednikiem Ligi Liero. To ma być system (i tylko system) rankingowy dla graczy gusanos - gusanosowy odpowiednik clanbase. Więc sama będzie jakby turniejem i to takim bez problemu walkowerów i bez końca ;-)

Wesz: jeżeli dalej się upierasz przy niezmienianiu nazwy, to chyba będzie trzeba to dodać do FAQ.

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 2008-08-11 18:52:44 »

Plix0rd przestań już narzekać.
Posted on: 2008-07-03 18:45:09
Coś tu chyba nie wypaliło. Niezłe te Wasze pure liero ever klany.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 2008-10-06 22:42:14 »

Ponieważ nie rozpoznaję większości graczy klanowych nawet z nicka, nie mam pojęcia czy ktoś faktycznie należy do tego klanu, do którego chciałby być zapisany. Ponieważ fora klanowe mają być niby tajne (chwilowo jedyną tajemnicą, którą ta tajność chroni, jest fakt, że nikt z tych for nie korzysta), a byle kto może mi napisać, że należy do von Kewpa klanu i tym samym dostać się do forum, proponuję nieco zmienić zasady. Od teraz ktoś kto już jest w klanie wysyła mi maila o nowej osobie, którą mam do tego klanu dopisać (najchętniej link do profilu). Oczywiście dotyczy to tylko już zarejestrowanych klanów.

Phoenix
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 3

if you wanna be dumb, you better be tough

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 2008-10-07 00:03:17 »

Fakt ze scena klanowa obumarla jak nigdy, co za tym idzie fora klanowe tez swieca pustkami. Proponuje jednak zostawic tylko jeden dzial, do ktorego kazdy ma dostep, w ktorym ludzie mogliby pisac o rekrutacji, klanach gusanosowych etc, bla bla. Nie widze wiekszego sensu w kontynuowaniu takich oddzielnych for.

Co do zmian: Ostatnio do szeregow elite-clanu, lub jak kto woli elity dolaczyli Gizmo (dawniej Team 17) i Wisnia (dawniej Likwid). Co do innych klanow nie mam pojecia coz sie w nich dzieje, najlepiej jakby pisali o nich sami przedstawiciele badz "liderzy".

PS reszta klanow i tak pozostaje przy swoich forach...

Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 2008-10-07 05:00:10 »

Co do zmian: Ostatnio do szeregow elite-clanu, lub jak kto woli elity dolaczyli Gizmo (dawniej Team 17) i Wisnia (dawniej Likwid). Co do innych klanow nie mam pojecia coz sie w nich dzieje, najlepiej jakby pisali o nich sami przedstawiciele badz "liderzy".

Well, ja mogę o nich napisać, bo i tak wszystkich zapisywałem, tylko wątpię, żeby ktoś chciał to czytać. Fakt, że mimo braku ruchu na klanowych forach, raz na jakiś czas kogoś gdzieś dopisuję, stąd zmiana zasad.

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2008-10-07 09:39:45 »

Co do innych klanow nie mam pojecia coz sie w nich dzieje, najlepiej jakby pisali o nich sami przedstawiciele badz "liderzy".
Skoro sami się nie poczuwają, nie ma co się za nich martwić. Przeglądaliśmy z Weszem ostatnio jakieś klanowe treści, słynny heroes clan (mają nowy layout ftw check tha fu<k out!1@), wypociny takie że głowa boli, ojojoj, a forum - większość postów na stanadardy ligi liero pewnie by nawet nie przeszła przez fazę moderacji, polecam gorąco temat o wymyślaniu historyjki z krukiem (chyba) w 'roli głównej', pure epic.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Pudzian3
Heroes Clan
Szeregowy
*

OmG! HaXor!1!!11

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 2008-10-26 12:14:08 »

Nasze wypociny - nasza sprawa. Nie każdy użytkownik ma ochotę na czytanie nudnej, złożonej z 40 wersów cegły, zatytułowanej "Jak otworzyć konsolę?". A co do historyjki, to jest ona traktowana z przymrużeniem oka. I jest u nas może i właśnie dlatego, że u was by nie przeszła. Jeżeli bardzo was to denerwuje, możecie tam nie wchodzić, możecie do nas nie wchodzić wcale, lub jeśli będzie większa liczba zniesmaczonych osób, jesteśmy w stanie usunąć lub ocenzurować ten topic.

Btw.
Wypociny, trudno. Nie każdy jest tak zdolny, żeby zrobić w pełni oskryptowaną stronę z milionem użytkowników i artykułami, o które będą się wszyscy bić. Ja nie należę do ludzi, którzy uważają ze strona klanowa to lista osób wchodzących w skład klanu, jakieś logo, na odczepnego skórka i nie wiadomo jak długi FAQ oraz wszędzie odnośniki do niego z dopiskiem - "szukaj sobie sam".
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2008-10-26 12:25:32 »

I jest u nas może i właśnie dlatego, że u was by nie przeszła.

AS:Df, gratuluję, Pańskie zdanie wygrało 24 godzinny pobyt w topicu na kanale #pordesign.

Ja nie należę do ludzi, którzy uważają ze strona klanowa to lista osób wchodzących w skład klanu, jakieś logo, na odczepnego skórka i nie wiadomo jak długi FAQ oraz wszędzie odnośniki do niego z dopiskiem - "szukaj sobie sam".

Chętnie się dowiem jak powinna wyglądać dobra strona klanowa.

Gloin
Heroes Clan
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #27 : 2008-10-26 12:35:28 »

Chętnie się dowiem jak powinna wyglądać dobra strona klanowa.

Przeczytaj se FAQ  brood

AS:Df, gratuluję, Pańskie zdanie wygrało 24 godzinny pobyt w topicu na kanale #pordesign.
wypociny takie że głowa boli, ojojoj

"A wasze forum jest takie albo owakie." Miło wam teraz? Piszemy u siebie to, co chcemy i nikt nam nie zabroni pisać "wypocin". Mamy swój styl. Nie zamierzamy upodabniać się do kogoś innego.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2008-10-26 13:31:46 »

Jeżeli brak podstaw ortografii, nadużywanie wulgaryzmów, kopiowanie treści z innych stron oraz niski poziom merytoryczny wypowiedzi uważasz za własny styl, to widać żeś buc.

Pudzian3
Heroes Clan
Szeregowy
*

OmG! HaXor!1!!11

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 2008-10-26 14:53:24 »

Jeżeli ktoś z naszego klanu pisze tak, a nie inaczej to mu to powiedz. Ja przestrzegam znaków interpunkcyjnych oraz ortografii. Wiem, że pijesz do tego ze treści u nas są z www.gusanos.liero.org.pl, niestety muszę Cię zmartwić, w wielu miejscach wyraźnie jest napisane skąd co pochodzi. Więc nie czepiaj się. W najbliższym dłuższym wolnym czasie postaram się usunąć wszystko co pochodzi z tej strony, oraz napisać własne artykuły. Wtedy nie będziesz miał powodów żeby ciągle pisać:
"Omfg, wtf zlodziej, omg omg".
Btw, sam żeś buc.

Btw2.
Wybacz Wesz, zadam ci takie jedno pytanie. Mam nadzieję, że się nie obrazisz. Czy ty odzywki o tych wulgaryzmach, plagiatach, ortografii i o czytaniu ze zrozumieniem masz już tak zakorzenione, że za każdym razem musisz to napisać?
« Zmienione: 2008-10-26 15:01:12 przez Pudzian3 » Zapisane
Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: