Liga Liero
2019-05-24 00:46:10 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: No to się doczekaliśmy :> DIABLO III  (Przeczytany 6798 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
cmons
Gość
« : 2008-06-28 15:38:23 »

Jak w tytule, wreszcie blizzard uchylił rąbka tajemnicy hmm a może trochę więcej? oczywiście że tak :

-mnóstwo artwork'ów
-mnóstwo screen'ów
-filmik z gameplay'u jak i trailer
-mnóstwo informacji ( póki co w sprawie postaci wiadomo, że będą "barbarian" i "which doctor" )

www.blizzard.com

albo poszukać można też na www.gry-online.pl

Fanom tej gry nie muszę tłumaczyć jaka ona jest cudowna Smiley.

W bardzo dobrej jakości filmik polecam i to bardzo : http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1166;core.html czas trwania 20 minut
« Zmienione: 2008-07-01 16:54:09 przez cmons » Zapisane
Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2008-07-01 14:44:26 »

Mnie zatkało.
Wypuszczenie w jeden dzień tak potwornej ilości informacji po 8 latach absolutnego milczenia - ci goście wiedza jak ludzi zainteresować Tongue
Jako fan dwóch poprzednich części muszę przyznać, że w Diablo widać dwa trendy:
1. Trzeba coraz więcej myśleć (nie żeby tego myślenia było dużo, ale jest go coraz więcej Tongue)
2. W każdej kolejnej części jest więcej kolorów

O ile pierwszy nie koniecznie musi być zły (ja mam mieszane odczucia, niby im więcej myślenia i skilla tym gra daje większa satysfakcje, ale z drugiej strony nie po to grałem w Diablo żeby myśleć i robić jakiś skill) o tyle druga tendencja mało mi się podoba, Diablo coraz bardziej przypomina Warcrafta, a ta nowa klasa nawet kojarzy się trochę z WoWem jeśli chodzi o styl.

Jeśli chodzi natomiast o czysto techniczną stronę wizualną - jestem pod dużym wrażeniem. Animacje, fizyka (fizyka w Diablo, jak to w ogóle brzmi), efekty, wszystko wygląda niesamowicie - wiem, że w innych grach mogliśmy obserwować takie cuda od dawna, ale jednak nie mogę się powstrzymać żeby nie porównywać tej grafiki do Diablo 2, i nie muszę chyba mówić jak w tym porównaniu wypada.
Niesamowite jest to, że grafika mimo 3D ma ten unikatowy "izometryczny feel", może to paradoksalnie dlatego że widok jest zablokowany i kamery nie można obracać wokół postaci. Niby bezsensowne ograniczenie, a jednak pozwala zachować ten klimat hack'n'slasha z przed lat.

Ktoś stwierdził, że Bethesda powinna sie uczyć od Blizzarda jak robić dobre sequele kultowych gier, podpisuje sie pod tym zdaniem swoimi obiema rękami zakutymi w wampiryczne płytowe rękawice mrozu z miejscem na klejnot. Mimo że Diablo 2 nie dorasta do pięt Falloutowi 2 to jednak na Diablo 3 czekam z dużo większym zniecierpliwieniem niż na Falla 3.
Napisana: 2008-06-30 17:14:03
To tak odnośnie mojego narzekania na "kolorowość" nowego diablo:
http://zip.4chan.org/v/src/1214912699636.jpg

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
cmons
Gość
« Odpowiedz #2 : 2008-07-01 16:53:46 »

Dodałem w pierwszej wiadomości link do filmiku w bardzo dobrej jakości, kur.a mać jaka to będzie zaj.bista gierka ;]
dla leniwych : http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1166;core.html
RaQ
Team 17
nowy
*

Reputacja: 1

Gears Of War&Counter-strirke

« Odpowiedz #3 : 2008-09-05 22:27:48 »

no i jest git w diablo III sie bedzie grało chociarz 2 tesh niczego sobie (gram/łem nałogowo Cheesy)

Życie jest jak narkotyki, często daje kopa, albo zamula.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #4 : 2008-09-05 22:41:29 »

tesh? Boże, znowu inwazja pokemonkuffff?

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2008-09-06 11:41:42 »

A tak po za tym. Czemu RaQ dostał suxa? Wiem, że nie lubicie necropostingu, ale można by było dodać to "REPUTACJA (karma) - o co chodzi?". Powinniście to dodać do regaluminu jako następny punkt: "Nie życzymy sobie necropostingu" lub coś w tym stylu. Więcej ludzi by się nauczyło. Bo po co dawać suxa, za coś co jest legalne Smiley Może nie zgodne z kulturą forum, ale legalne Smiley
To tak jak by dostawać karę za minutę spóźnienia.

Phoenix
Elite Clan
Kapral
*

Reputacja: 3

if you wanna be dumb, you better be tough

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2008-09-06 11:55:13 »

Tutaj nie chodzilo raczej o odgrzebywanie tematu. Raczej o "tesh" co swoja mnie tez zadziwilo i to ze post raczej wiele do tematu nie wniosl ;> A gdyby spisywac w punktach rzeczy, ktore robic wolno i nie wolno, niedlugo powstalby kodeks prawny ligi liero.

Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2008-09-06 12:52:05 »

Reputacja to nie jest formalna nagroda czy kara - to raczej wypadkowa jak postrzegają cię ludzie na forum. Punkty można przyznać każdy z odpowiednim stażem, niezaleznie czy jest adminem czy nie.

May the Schwarz be with you!
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #8 : 2008-09-06 12:58:30 »

-to nie minuta spóźnienia tylko 3 lata;
-tesh - na forum obowiązuje język polski;
-absolutnie nic nie wniósł żaden z jego postów do tematu;

Jak dla mnie podstawa do ostrzeżenia słownego, suxa i drugiego suxa...

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
cmons
Gość
« Odpowiedz #9 : 2008-09-06 13:32:57 »

A jak dla mnie to robicie offtopic... a żebym i ja tego nie robił to dodam przynajmniej, że ostatnimi czasy pojawiły się nowe screenshot'y na oficjalnej stronie diablo III.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: