Liga Liero
2019-05-22 00:23:33 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mistrzostwa Gusanos  (Przeczytany 23534 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 2008-07-03 12:23:05 »

To może niech ktoś poda sensowny argument przeciw? Ja będę skromny, i powiem że promode nie ma wad:)

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : 2008-07-03 14:23:11 »

Możemy pograć w dieselpunka Netsu'a  Evil

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 2008-07-03 14:34:25 »

:S
Difold jezt nejleprzy!111111!!!!!!
Gpor zuksi! lEJZER de bEsT!1!1!
Taki joke Tongue

Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 2008-07-03 14:43:27 »

Poza tym, że nagle może się okazać, że połowa istotnych rzeczy nie synca, tym, że bronie są niewyważone, tym, że moje skrypty są kompletnie nieoptymalne i pomieszane i tym, że większość osób będzie marudzić, że nie ma liny i nie jest "tradycyjnie", Jumpy nadaje się idealnie Wink

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
kujon
Elite Clan
Kapral
*

Reputacja: 12

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 2008-07-03 16:09:37 »

Omg, defoult jest taki se, ma mało broni, a gdy jesteś już pro to używasz tylko raila
default nie jest zuy on jest zuy do potęgi, to że ma mało broni do niczego się nie sprowadza, choćby i nawet było ich tylko 5, najważniejsze jest to żeby były one wyważone, a w defaulcie raczej takich nie znajdziesz, poza tym to def nie wymaga dużych umiejętności żeby być "pro" lamy biorą manip i fruuu jak kosiara 20 osb na raz, ale to tak btw bo maly offtop robie.
Co do moda na przyszły igt3 to jak na razie nie ma nic innego niż promode, no chyba że chcemy być zmieleni przez jeraca na wh :>

»»»»»»»»»
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 2008-07-03 16:36:42 »

plej mor promołd!

Polski_Deutschlander
Szeregowy
*

Reputacja: -1

I tyle wam powiem!

« Odpowiedz #21 : 2008-07-03 17:33:21 »

Co do moda na przysz³y igt3 to jak na razie nie ma nic innego ni¿ promode,

plej mor promo³d!

co w tym pro widzicie? tak  to dobrze chodzi na gusie i wogole? bardzo ¶mieszne. skoro takie to dobre to czemu mi nie chce wej¶æ?

Omg, defoult jest taki se, ma ma³o broni, a gdy jeste¶ ju¿ pro to u¿ywasz tylko raila
default nie jest zuy on jest zuy do potêgi, to ¿e ma ma³o broni do niczego siê nie sprowadza, choæby i nawet by³o ich tylko 5, najwa¿niejsze jest to ¿eby by³y one wywa¿one, a w defaulcie raczej takich nie znajdziesz

po pierwsze prosi³bym o wyja¶nienie o co chodzi z tym wywazeniem(plx nie ¶miaæ sie)?
po drgie bronie s± fajne(¿eby nie przekln±æ) a te gorzsze to m.in. minigun, rail i machina
« Zmienione: 2008-07-03 17:43:30 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

Polski_Deutschlander
Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 2008-07-03 17:44:30 »

Em...
1. Świetny pomysł mówić, że mod jest zły mimo że go się nigdy w życiu na oczy nie widziało (bo z twojego posta wynika że nigdy Gpro nie widziałeś)
2. Nie jesteśmy jasnowidzami żeby magicznie wiedzieć czemu to szanownemu panu mod nie chodzi
3. Wyważenie to nic innego jak wyrównanie szans różnych broni, dobrze wyważone bronie - wszystkie są tak samo dobre i wszystkimi można grać, źle wyważone bronie - jedne są mocniejsze (wszyscy nimi grają) a inne słabsze (nikt nimi nie gra).
Ważne jest też żeby nie było broni nie wymagających żadnego skilla do wygrywania (jak larpa i manip, rail niby skilla potrzebuje, ale minimum).
4. Nie wiem co jest w broniach z defa "fajnego" możesz mi wyjaśnić? Są ładne? Najprostsza grafika ze wszystkich modów gusanos. Są przemyślane? Co przemyślanego jest w zwykłym shotgunie albo bazooce? Są oryginalne? No nie rozśmieszaj mnie.

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
Robaq
Sierżant

Reputacja: 10

:ASdF?

« Odpowiedz #23 : 2008-07-03 20:55:34 »

Omfg, jaki offtop się zrobił, prawie jak na jakimś rzubrforum... Ja byłbym za zorganizowaniem jednego dużego turnieju (IGT) który dzielił by się na kilka mniejszych. Mielibyśmy wtedy mistrza i vicemistrza w Gpro, Jumpy, i jeśli będą inni kandydaci to też innych modów. Kto jest za? (A jak przeciw to czemu? brood)

Liero przymiera głodem, deal with it
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2008-07-03 21:10:18 »

I wtedy się obudziliście...

Phoenix
Elite Clan
Kapral
*

Reputacja: 3

if you wanna be dumb, you better be tough

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 2008-07-03 21:42:27 »

Imo, promode nadaje sie jak najbardziej i to jego kandydature popieram na nastepna edycje IGT. Mimo wszystko nie zgodzilbym sie z tym ze jest idealny (gdyby byl, autorzy nie poprawialiby go ciagle). Obiekcje mam tylko do paru rzeczy:

- chaingun w porownaniu z lightning gun'em wypada zbyt dobrze (imo jest zbyt silny, plus do tego wiekszy zasieg), jako dobijacz jest chyba najlepszy
- bazooka i knife sa chyba najrzadziej uzywanymi bronmi, co za tym idzie, mozna byloby w nich cos poprawic, dopakowac etc
- bylo w planach wiele ficzerow jak np reload po smierci etc, ktore mialyby poprawic sytuacje wygrywajacego pojedyncze starcie, nie lepiej byloby zeby po smierci z robaka wypadalaby apteczka dopakujaca o pare hp ? (bylo to chyba w ktorejs odslonie)
- no i granaty sa potezne, ale w sumie ich czepiac sie nie bede bo skuteczne uzywanie wymaga umiejetnosci

To tylko pomysly, prosilbym zeby nie linczowac mnie za to. Bez poprawek tez sie obede ;>

Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...
Polski_Deutschlander
Szeregowy
*

Reputacja: -1

I tyle wam powiem!

« Odpowiedz #26 : 2008-07-04 12:06:13 »

Omfg, jaki offtop się zrobił, prawie jak na jakimś rzubrforum... Ja byłbym za zorganizowaniem jednego dużego turnieju (IGT) który dzielił by się na kilka mniejszych. Mielibyśmy wtedy mistrza i vicemistrza w Gpro, Jumpy, i jeśli będą inni kandydaci to też innych modów. Kto jest za? (A jak przeciw to czemu? brood)

ja jestem za. tylko pytanie czy mozna brac udział w kilku konkurencjach naraz, tzn. grac na defie, doomie itd?

Polski_Deutschlander
RaQ
Team 17
nowy
*

Reputacja: 1

Gears Of War&Counter-strirke

« Odpowiedz #27 : 2008-07-04 12:25:54 »

ja moge wziasc udzial jak by bylo IGT#3 nawet zaczne już na nowo treningi na promode ( po przerwie gusa)

Życie jest jak narkotyki, często daje kopa, albo zamula.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2008-07-04 14:58:29 »

Dobrze, że ktoś w ogóle zauważył, że Promode najbardziej się nadaje na turnieje (po to był robiony mzng). Anyway, główną przyczyną, z tego co pamiętam, dlaczego ludzie nie chcieli turniejować na IGT w wh jak było, było to że wh było nierobacze. Wytłumacz mi robaQ, woteef.

Poza tym IGT nie powinno się nazywać IGT, a PGT, bo zaraz barnex przyjdzie i powie, że sam fakt, że wesz ma obywatelstwo rosyjskie nie usprawiedliwia nazywania turnieju międzynarodowym.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Chollix
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 14

« Odpowiedz #29 : 2008-07-04 15:07:48 »

Ja mam rumuńskie i izraelskie, więc można. A tak na temat, to tylko promod, ale z rozładowanymi brońmi (broniami?!).
Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: