Mistrzostwa Gusanos

Zaczęty przez Polski_Deutschlander, 2008-07-01 17:08:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polski_Deutschlander

No właśnie. Co z tymi mistrzostwami? Taka fajna gra i tyle graczy, a nawet jednego mistrzostwa nie zorganizowano. Osobiście chciałbym zorganizowac takie mistrzostwa, ale bez nagród.
Polski_Deutschlander <robal_czarny>

Wesz

Cytat: Polski_Deutschlander w 2008-07-01 17:08:23
Taka fajna gra i tyle graczy, a nawet jednego mistrzostwa nie zorganizowano.

Mylisz się. Zoorganizowaliśmy dwie edycje Międzynarodowego Turnieju Gusanos. Strona ostatniej edycji jest tu.

barnex

No to nie pisz o tym, że byś chciał, tylko bierz się do roboty i organizuj. IGT dawno nie było, al e za to nadchodzi Polska Liga Gusanos ;-)
Uciekajmy do smolnetu

kujon

mam na dzieję że nie myślisz o zrorganizowaniu turnieju na defie, chociaż swego czasu byly dosyć popularne :>
»»»»»»»»»

Robaq

A może dałoby radę urządzić jakieś IGT3 we wrześniu or sth?  ;)
Liero przymiera głodem, deal with it

Wesz

Na temat IGT3 nic mi nie wiadomo, trzeba by spytać organizatorów. O, fakt, przypadkiem jestem jednym z nich. Well, jak we wrześniu będzie czas, oraz żądny krwii lud, to czemu nej.

kujon

oby była dostateczna ilość ludzi, nie tylko chętnych ale pewniaków, żeby nie byo qpy jak osatnio : o
»»»»»»»»»

Phoenix

Pozostaje jeszcze pytanie na jakim modzie bedzie rozgrywana 3 edycja. Cieszylbym sie na g-pro, ale nie wiem czy wypada 2 turnieje z rzedu grac na tym samym modzie.
Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...

Wesz

Well, ja jak najbardziej proponuje gpro. Dlaczego? Jeżeli mamy już grać to na czymś co działa i jest dobre, poza poczuciem rywalizacji chce mieć również satysfakcję z gry. Szkoda czasu na coś co nie działa/jest cienkie, a modów działających i ciekawych nie mamy zbyt wiele.

Shivek

Jest to najczęściej spowodowane złym wyważeniem broni, błędami oraz porzuceniem przez twórcę projektu. Gpro pod tymi względami ma same + (czyli ok).
<robal_czarny><strzela>

Polski_Deutschlander

Cytat: Wesz w 2008-07-02 23:17:34
Well, ja jak najbardziej proponuje gpro. Dlaczego? Jeżeli mamy już grać to na czymś co działa i jest dobre, poza poczuciem rywalizacji chce mieć również satysfakcję z gry. Szkoda czasu na coś co nie działa/jest cienkie, a modów działających i ciekawych nie mamy zbyt wiele.

Tu sie z tobą nie zgodzę. Bo gpro nie dziala. I tyle ci powiem.

I jak już miały by być te 3 mistrzostwa to na czymś klasycznym (czyli default) i na jednej mapie.

I Wesz ja tam nie moge znaleźć wyników ani nic. Wiem aby kto brał udział i kiedy przyjmowano uczestników.
Polski_Deutschlander <robal_czarny>

Phoenix

ajj, wsadziles kij w mrowisko ta wypowiedzia ;>

Po pierwsze g-pro dziala, nie wiem czemu sie czepiasz, co prawda przydaloby sie conieco poprawic jeszcze przed IGT, ale jak najbardziej nadaje sie na platforme turniejowa.
btw. moze jakas argumentacja czemu mialby nie dzialac ;> (jak sie wlacza mody znajdziesz w FAQ ;) )

A co do defaulta, to nie spodziewaj sie zbytniego odzewu w chetnych do gry. Poza tym jedna mapa ? : O
Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...

Netsu

To mi śmierdzi kiepskim żartem :P pewnie ktoś założył sobie drugie konto żeby nas powkurzać tego typu tekstami. Nikt przy zdrowych zmysłach nie robiłby turnieju na defie i na jednej mapie (może jeszcze Poo?) :C
My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest

Shivek

Omg, defoult jest taki se, ma mało broni, a gdy jesteś już pro to używasz tylko raila. I to jest głupie, a do tego dochodzi larpa+manip (.) |3 3 |o,    |< ()  |\/| |3 () dla noobków. Te trzy bronie znajdą się u wszystkich gości...
Przyznam że używam larpę i manipa, ale wtedy gdy ktoś mnie tak załatwił. xD
<robal_czarny><strzela>

Robaq

Cytat: Polski_Deutschlander w 2008-07-03 08:50:26
I jak już miały by być te 3 mistrzostwa to na czymś klasycznym (czyli default)
Gusanos jest klonem liero, więc czymś klasycznym nie byłby mod (tak, default to też mod!) zrobiony na odwal się tylko po to żeby działał po netó, tylko jakieś gusanos 1.33. Z powodu jego braku, na najbardziej "lierowatego" moda wychodzi Gpro, więc to je, a nie defaulta, można nazwać czymś klasycznym. Ale może to tylko takie moje pi******nie.  ;)


BTW: Już się nie mogę połapać jak się odmienia Gpro...
Liero przymiera głodem, deal with it