Liga Liero
2019-05-24 00:55:32 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: TrackMania Nations Forever  (Przeczytany 13487 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« : 2008-07-23 08:19:35 »

Ostatnio kumpel znowu wciągnął mnie w świat wyścigówek F1 i dziwacznych, ekstremalnych tras. Lecz nie te czasy, kiedy przychodziło się pograć w piracką TrackManie, pooglądać Vive (znaczy posłuchać) oraz ekscytować się odgłosami maszyn, kraks i muzyką Arki Satana. Teraz możesz ją pobrać, LEGALNIE za friko!!

O co chodzi w tej grze??
O zdobywanie rankingowych punktów za trasy oraz grę.

W grze można robić własne trasy!
Przemalować swój wozik i wogle.

Po co wy to czytacie... Pobrać plik i już!
http://files.trackmaniaforever.com/tmnationsforever_setup.exe

Blacu
Szeregowy
*

Reputacja: -1

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2008-07-23 08:44:41 »

Trackmania jest niesamowita i wciaga nawet takiego anty-racer'owca jak ja.  devilish 
Swietna sprawa w tej grze sa rankingi regionalne - wiesz ktory w swoim wojewodztwie jestes! Raninkg ogolnopolski i ogolnoswiatowy tez jest, oczywcieście...
Jeśli chcecie sie ze mna zmierzyc to szukajcie  Blacu ^^ Nie bedzie łatwo!

Shivek, khym khym.... Tamta Trackmania była oryginalna ^^ Nie pamietasz tej mhrocznej czarnej płytki, która pozyczyłem od kumpla?  Grin

"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!
Shivek
Pułkownik

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2008-07-23 08:46:09 »

Miałeś nieorginalną jedną, pamiętam...
Być może nie była to płyta z Nations, tylko z tą inna wersją.

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2008-07-23 17:01:34 »

Trochę pograłem niedawno, mimo że nigdy samochodówkami się jakoś specjalnie nie fascynowałem. Głównie to za sprawą jednego z
takich filmów
. Jeżdżenie bez skilla jest niestety mniej efektowne :<

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
Shivek
Pułkownik

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2008-07-24 07:16:04 »

OMG, to chyba tylko mistrzowie grający 25 godzin na dobę wyrabiają tą mapkę w filmiku...
« Zmienione: 2008-07-24 07:35:27 przez Shivek » Zapisane

Combaine
Pułkownik

Reputacja: 21

« Odpowiedz #5 : 2008-07-24 22:29:03 »

Shivek: Well, wyrobi każdy zdolny do naduszenia i przytrzymania strzałki do przodu. Tak mapa jest zrobiona. Wink
c0oba
Gwardia
Szeregowy
*

Reputacja: 2

l0

« Odpowiedz #6 : 2008-07-25 01:30:15 »

:O Chyba różne filmiki oglądaliśmy. Jak dla mnie gość jest przehaxem który potrafi wciskać przynajmniej 3 guziki.
Blacu
Szeregowy
*

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 2008-07-25 06:40:40 »

OMG, to chyba tylko mistrzowie grający 25 godzin na dobę wyrabiają tą mapkę w filmiku...
Dostajesz mapke, ładny opis jak ja przejsc (tj gdzie pojechac) i trenujesz po 5h dziennie i po paru tygodniach szpanujesz filmikiem na U2B.
Shivek: Well, wyrobi każdy zdolny do naduszenia i przytrzymania strzałki do przodu. Tak mapa jest zrobiona. Wink
Czyzbys zobaczyl filmik "Jak jezdzic prosto w TM"? W takim razie sprawdz link uwaznie.
Jak dla mnie gość jest przehaxem który potrafi wciskać przynajmniej 3 guziki.
Przynajmniej 4, towarzyszu. ^^ Mam skilla w TM (co prawda małego, ale.... zawsze  Grin ) i wiem ze bez magicznego klawisza "strzałka w doł" jest naprawde kiepsko czasami... Choc, zeby to wiedziec nie trzbea miec skilla tylko przynajmniej 5 minutowe doswiadczenie z gra  Cool

Blacu 

"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!
Shivek
Pułkownik

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2008-07-25 09:53:45 »

Przynajmniej 4, towarzyszu. ^^ Mam skilla w TM (co prawda małego, ale.... zawsze   ) i wiem ze bez magicznego klawisza "strzałka w doł" jest naprawde kiepsko czasami... Choc, zeby to wiedziec nie trzbea miec skilla tylko przynajmniej 5 minutowe doswiadczenie z gra
By przejść coś na złoto nie można wciskać strzałki w dół, czyli przynajmniej 3, a nie 4. c0oba miał rację Tongue

Blacu
Szeregowy
*

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2008-07-25 10:17:43 »

By przejść coś na złoto nie można wciskać strzałki w dół, czyli przynajmniej 3, a nie 4. c0oba miał rację Tongue
Khym... Powodzenia w chodzeniu w pełnym speedzie w zakrety, bez hamowania, zlwaszcza w te ostre...

[edit] Najwieksi pro tez uzywaja strzalki w dol. [/edit]

Blacu 

Jaqbs

Chollix
Gwardia
Sierżant
*

Reputacja: 14

« Odpowiedz #10 : 2008-07-25 11:05:15 »

"Pressforward Track By D@rK@nGe" hę? (w sensie, że cmb ma rację)
Shivek
Pułkownik

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 2008-07-25 11:24:35 »

Mógłbyś jaśniej?
Zquotowałem sam siebie. Zapomniałem, że tamten gościu się nazywał D@rK@nGe.
Co do kierownicy to możliwe, że grał.
« Zmienione: 2008-07-25 15:03:47 przez Shivek » Zapisane

Blacu
Szeregowy
*

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2008-07-25 11:46:40 »

Moze i pressforward, ale koles uzywal innych klawiszy - widac ze skreca w paru miejscach (co prawda radko, ale jednak) i, jesli odbrze widze, to w jednym lekko hamuje.
Mógłbyś jaśniej?
Blacu, mylisz się strzałka w dół jest bardzo rzadko używana. Chyba użyłem jej tylko w jednej mapce...
No dobra Ty (ja w sumie tez) po prostu puszczasz up_arrow, ale rozni gracze koryzstaja z hamulca... To zalezy od przyzwyczajen sameog gracza.

Blacu  

Jaqbs

c0oba
Gwardia
Szeregowy
*

Reputacja: 2

l0

« Odpowiedz #13 : 2008-07-25 12:35:50 »

Czyli gra ma w pełni deterministyczną fizykę? Może i tak. W takim razie wielki Gratz dla człowieka który stworzył tą mapę.
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2008-07-25 12:55:52 »

ale temat sobie znaleźliście do dyskusji. nie ma co, szacun. Zamiast pindolić, weź ktoś te 5 godzin dziennie wyjeździj i sie pochwal rezultatami. Na serwerach trackmanii czasem widziałem komentarze bobków, że gra jest łatwa, bo po 3 dniach grania byli w top3 w danym wyścigu. To że na 30sekundowej mapie brakowało im 5 sekund do rekordu trasy, to już detal.

I taka zagadka na resztę tematu. Co jeśli pan na filmie powyżej nie wciskał żadnej szczauki w górę ni w dół, bo grał na kierownicy?:0
« Zmienione: 2008-07-25 13:04:43 przez Guthrick von Kewpa » Zapisane

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
BioWare
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #15 : 2011-01-27 13:18:20 »

witam ja jestem nowy ale zobaczcie sobie ten filmik tylko strzałka do przodu żadnych skrętów musicie to zobaczyć:   OTO LINK :

[PF]Phantom Fake
Strony: 1 2 »»» [Wszystkie]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: