Liga Liero
2019-05-23 19:02:14 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam szanowaną społeczność...  (Przeczytany 3347 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Blacu
Szeregowy
*

Reputacja: -1

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« : 2008-07-23 15:37:58 »

Witam wszystkich, jestem Blacu [wymowa Blaku], w niektórych kręgach znany jako Surtur. (w jakich? Nie powiem  Wink )
Daaawno temu grałem w liero, potem przyszedł czas na różne modyfikacje a na końcu gusanos. Uwielbiam te małe robaczki. Niejaki Shivek Ciągle sie mnie czepia (nie martwcie sie, on tak ma - wszysktich sie czepia xD), że nie gram przez neta, ale to przez to, że u mnie BitLord 24/7 włączony bo sciagam muzyke i amerykanskie komiksy. Zainteresowania? Muzyka - moja prawdziwa miłość, granie (gusanos ofc w top10  Cool ), RPG, czytanie, matematyka... Co do muzyki... Co ja sie bede rozpisywal, wszystko znajdziecie tu.
Mam nadzieje, ze uznacie mnie za godnego członka Waszej społecznosci... ^^"

PS. Jako, że mam juz ostatnie gigabajty na kompie, gdy tylko zakoncze zasysac torrenty.... Wypatrujcie Czarnego robala na serwerach!  Grin

Blacu

"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2008-07-24 07:08:23 »

Mam nadzieję, że na moim serwie Blacu. Przynajmniej nie będziesz mógł mnie lagować... A ni ja ostatnio ciebie... Choć odkryłem twój sposób.
Jakby co, to się znamy z Blaeckiem (jego jedna z starych ksyw, zmienia je jak swoje skarpetki, czyli raz na pare miesięcy XD). Wspominałem już coś o nim kiedyś. Mieszkamy w tym samym blocu. Tongue Przez co ma narzekanie 10 godzin na dobę.

Blacu
Szeregowy
*

Reputacja: -1

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2008-07-24 07:35:12 »

Samo "Black" było zajete, wiec zmieniłem to lekko na Blaeck (pisane lacinskim "ae" poloczonym), ale Blacu to nie ja wymyslilem - jakies 90% moich znajomych tak na mnie mowi i po prostu uleglem woli wiekszosci. A jesli chcecie wiedziec czemu sie pisze przez "c" i wogle to moge Wam podac powody, ale w sumie wytlumaczenie dosc proste i moze sie wydawac glupie. ^^

Blacu 

"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!
Shivek
Pułkownik

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2008-07-24 07:42:02 »

Bo Grabski to dyslektyk? I ciebie tak nazwał?
Jeżeli to czyta Grabuś to bardzo go przepraszam, że to powiedziałem, ale prawda jest bolesna. Czasami go nie mogę zrozumieć na AQQ.
A może to brzmi jak Aku z Samuraja Jacka i ty poprostu nie chcąc zgarniać mu nicka, ulepszyłeś go i powstało Blacu, a nie Blaku?

Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 2008-07-24 14:54:42 »

Prywatne rozmowy proponuję prowadzić za pośrednictwem komunikatorów.

Shivek
Pułkownik

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2008-07-24 15:15:38 »

To nie jest prywatna rozmowa... Blacu chce nam powiedzieć, dlaczego ma taką ksywę Smiley

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: