Liga Liero
2019-07-17 19:54:16 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polska Liga Gusanos - Organizacja  (Przeczytany 21480 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« : 2008-07-29 22:50:54 »

Polish Gusanos Team od dłuższego czasu przymierza się do Polskiej Ligi Gusanos. Będzie to system umożliwiający zapraszanie się na mecze, kontaktowanie się z innym graczami, prowadzenie statystyk każdego gracza oraz wspinanie się na coraz to wyższe szczeble w ogólnej klasyfikacji. Zasada działania opiera się głównie na systemie znanym nam z ClanBase. Rozgrywki będą dzielone na tzw. "sezony", po rozegraniu każdego z nich, w miarę możliwości zostaną ufundowane nagrody dla najlepszych. Warto poruszyć tutaj problem wpisowego, czy odpowiada wam małe wpisowe, które w całości zostanie przeznaczone na nagrody, czy może brak wpisowego, ale też brak nagród. Całość wystartuje prawdopodobnie po przerwie wakacyjnej, jeżeli znajdziemy serwer. Dlatego też zwracam się z tym komunikatem do was - Poszukujemy osoby mogącej udostępnić trochę miejsca i łącza na swoim serwerze, Administracja Polskiej Ligi Gusanos musi mieć stały dostęp do całości. Na razie to wszystko, czekamy na propozycje.

kujon
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 12

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2008-07-29 23:16:51 »

W sprawach serwera to jest duże prawdopodobieństwo że jakiś tam kolega bush'a załatwi. Co do spraw związanych z wpisowym to uważam że nawet symboliczne zapewne odstraszy sporą ilość graczy, wydaję mi się że ludzie będą chcieli grać nie dla nagród ale dla samej przyjemności rywalizacji i uczestnictwa w lidze.

»»»»»»»»»
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 2008-07-30 07:19:21 »

Ja mógłbym udostępnić wam serwer. Ma pojemność 10 Giga, a ja narazie zajmuję mniej niż 500 mega. Narazie nie mam czasu by go zapełnić.
Co do wpisowych. Jestem za nie, bo liczy się fun, nie nagrody. Mógłbym płacić symboliczne, ale jednak jestem za nie.

Kluczyki do serwera już czekają xD
« Zmienione: 2008-07-30 07:28:42 przez Shivek » Zapisane

Blacu
Szeregowy
*

Reputacja: -1

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2008-07-30 08:57:50 »

Ja proponuje, ze jesli juz wpisowy ma byc, to zeby to była, np.: 1,22 zł wysyłane SMS'em. A nie, przepraszam. Nie "np." tylko właśnie tyle ^^

"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #4 : 2008-07-30 09:07:23 »

Cmons: Jak widzisz jest alternatywa dla tworzenia piosenek.

Blacu, pomysł masz dobry, ale z płaceniem SMS jest pewien drobny problem: do odbiorcy trafia marne 20% kwoty wysłanej smsem, po odliczeniu podatków... czyli 20 groszy... lepiej przelew zrobić.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
Shivek
Pułkownik

Reputacja: 8

Raawr!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 2008-07-30 09:12:16 »

A kłopoty z przelewem będą mieli ci co będą płacić przez pocztę polską.
1zł + 2,50zł za przelew = 3,5zł :F

Edit: Mój setny post! xD

Blacu
Szeregowy
*

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 2008-07-30 10:06:11 »

20 gr zawsze lepsze od zera... Widze, że moja złotówka sięspodobała, teraz trzeba wykombinować jak ją otrzymać. ^^

"Założenia zawsze są piękne, a potem pojawia się Stali.... ekhem, znaczy pojawia się Blacu i założenia stają się jeszcze piękniejsze."
Jaqbs

Tak, zjedzmy pył przeszłości, taflę niezmąconej teraźniejszości rozbijmy, a przyszłość zakryjmy ciemnymi chmurami!
cmons
Gość
« Odpowiedz #7 : 2008-07-30 10:17:22 »

Jerac, no można można. Co do wpłaty SMS'em to jestem jak najbardziej za, można nawet podnieść kwotę do 5zł ( 20% z 5zł to 1zł, nie jest źle ) aby jakieś konkretne korzyści miała Liga. Ja byłbym wstanie zapłacić tyle, a przelew to za dużo pierd.łów na taką małą kwotę. A wy?
Blacu
Szeregowy
*

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 2008-07-30 10:19:10 »

1 zł od członka to dobry pomysł. Też jestem w stanie zapłacić 5 zł, ale nie wiem jak inni. SMSy rule teh world, lol!
Mój głos za SMSami ^^

Jaqbs

barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 2008-07-30 10:22:51 »

Eee, 5zł? I myślicie, że ilu będzie chętnych? Przy 20 osobach to jakieś 20 złotych na nagrody. Pięć złotych przesyłka, więc zostaje piętnaście. Chyba nie warto się w to bawić, nawet na koszulkę za bardzo nie starczy, a poważnie ograniczy liczbę chętnych.

Blacu
Szeregowy
*

1.618033988749

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 2008-07-30 10:26:56 »

Moze 1 zł od osoby... Niby 20 gr to mało, ale nie odpycha tka bardzo jak 5 zł. Wiec zbierze sie wiecej osob, stanowczo wiecej i dzieki temu bedzie kasa na nagrody.

Jaqbs

cmons
Gość
« Odpowiedz #11 : 2008-07-30 10:32:09 »

No to dupa. Fakt zapomniałem, że gusanos ma już bardzo niewielkie zainteresowanie. ;/ góra dyszkę mógłbym jeszcze dać wtedy przy małej liczbie osób nie było by tak mało, ale to chyba też lipny pomysł.
Ale to było by wpisowe roczne, miesięczne? czy może okazyjne tzn. przed każdym turniejem?
Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 2008-07-30 11:23:09 »

Ktoś w ogóle zauważył post barnexa?

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
herself
Sierżant

Reputacja: 7

Rl photo :P

« Odpowiedz #13 : 2008-07-30 11:26:19 »

Ja mógłbym udostępnić wam serwer. Ma pojemność 10 Giga, a ja narazie zajmuję mniej niż 500 mega. Narazie nie mam czasu by go zapełnić.
Kluczyki do serwera już czekają xD
A masz dedyka czy zwykłe konto na www?

1zł + 2,50zł za przelew = 3,5zł :F
Rajt, to lepiej zapłacic smsem 5zł. W mbanku możesz założyć konto bez opłat i przelewy są za free.

Anyway, jeżeli chodzi o kaskę to popieram tutaj całkowicie barnexa - za dużo pieprzenia się i za mało korzyści. Może zadziałałoby gdyby było więcej osób :<
Greybrow
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 67

Nothing but the rain

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 2008-07-30 11:43:31 »

koszulkę dla zwycięzcy i wysyłkę funduję z funduszy LL
Podobnie zresztą z serwerem. Nie rozumiem, na gusanos.liero.org.pl jest za mało miejsca/transferu?

Strony: [1] 2 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: