Liga Liero
2019-07-17 14:02:35 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 ... 5 6 [7] 8 »»»   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Najbardziej efektowna smierc  (Przeczytany 51187 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Terminator12
Gość
« Odpowiedz #90 : 2006-08-24 08:36:27 »

Ja, będąc ranny, złapałem liną wroga. W końcu z niego spadła. Złapała za ziemię (nie znałem tej strony, nie robiłem map, grałem na Random), strzelałem w ziemię dirtballem, procesor ledwo zipiał, było zwolnione tempo, co dziwnie się widziało i słyszało. Nagle kolega z końca planszy strzelił we mnie gaussem i mnie zabił, co przerwało tą sytuację.
Jerac
Last SorLord
Egzekutor
Generał
*

Reputacja: 78

Uwaga zły i podły admin. Nie drażnić.

« Odpowiedz #91 : 2006-08-24 14:01:05 »

Ta, czli efektowność polega na snajpie z gaussa. Ziew.

I can see what you see not, vision milky then eyes rot. When you turn they will be gone, whispering their hidden song.
Then you see what cannot be - shadows move where light should be. Out of darkness, out of mind.
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #92 : 2006-08-24 14:14:47 »

Ta, czli efektowność polega na snajpie z gaussa. Ziew.

Nie! Na snajpie z gaussa przy zwolnionym tępie Tongue

Guthrick von Kewpa
Personal Jesus
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 28

WSh, are you pondering what I'm pondering?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #93 : 2006-08-24 14:57:52 »

Oj Jerek, sztywniejesz od tej pracy bardzo, oj tak.

-What are we going to do tonight, Guth?
-The same thing we do every night, WSh...try and take over the world!1
marlionkk
nowy
*

Reputacja: -1

« Odpowiedz #94 : 2006-09-02 16:05:13 »

Moja najbardziej efektowna, a zarazem dziwna śmierć była taka, że kolega zaminował całą ziemie i nie mogłem stanąć na ziemi w obawie o śmierć... on zatem strzelał z gaussa z jakiejś kryjówki i mnie trafił... poleciałem kawałek i spadałem prosto w ziemie... on szybko podążył w moją stronę. Puściłem linkę i milimetry nad ziemia zaminowaną zawisłem, a on skoczył i strzelił z góry gaussem. Nie dość, że dostałem to jeszcze walnąłem w ziemie prosto na minę thinking miałem więcej niż pół życia, a w ciągu sekundy straciłem całe Undecided 
« Zmienione: 2006-09-12 18:32:27 przez Greybrow » Zapisane
Terminator12
Gość
« Odpowiedz #95 : 2006-09-14 17:22:06 »

Właśnie grałem w liero, gdy doszło do tragedii na 0 procent reloadzie.Grałem na 1000% żyć. Wyjąłem doomsdaya, gdy nagle kompek zaatakował mnie grasshoperem. Prżeżyłem (wcześniej nie byłem ranny). Wyrzuciłem  i przestał.Nagle nadeszła wielka fala bouncy mine. Też prżeżyłem. Spokojnie leciałem,gdy nagle ogarnęło mnie prżerażenie: Spajki nie zniknęły! Od razu rzuciłem linę, jednak to mnie nie uratowało. Cry
Robaki32
Gość
« Odpowiedz #96 : 2006-09-16 20:37:56 »

Mam super efektowną smierc mianiwicie wchodzicie w opcje bierzecie ładowanie broni na 0% włanczacie grę wybieracie chiuiquita bomb  wchodzicie do jakiejs dziury i trzymacie guzik strzału ile chcecie no i biim!!! sami zobaczcie jast ostro

Użytkownik został ostrzeżony.
« Zmienione: 2006-09-16 21:29:27 przez Jerac » Zapisane
Terminator12
Gość
« Odpowiedz #97 : 2006-09-27 13:28:09 »

To przykład osoby, która stara się udawać dyslektyka. Grin Mój komputer na mojej mapce Love Liero ciągle wpada na sufit i ginie. Znając właściwości mapki, ma się przewagę. Grin Wiem,trochę Off topic.
tymolord
Kapral
**

Reputacja: -15

ZABIĆ!!!

« Odpowiedz #98 : 2006-09-29 18:43:43 »

o,  a ja...

Działo się to na "Fallout2". Goniłem wroga z moim ulubionym paladin swordem (moja robota). Złapałem go liną , ciachnąłem śmiecia, ale przez przypadek, jak to się czasami ale bardzo rzadko zdarza, lina przyczepiła mi się do ściany. A on spadł i stał podemną. Zeskoczyłem, przyczepiłem Duke Nuka do ściany
(Duke nuke to moje udoskonalenie big nuka). Puściłem linę ale nietrafiłem, wróg podszedł     duke nuke rozwala się na kawałki, już chcę uciec... 

.... i wszystko wybucha, krew się leje. i obaj zdychamy.

Heyah tymolord!! !! !! !! !!
Cresus
nowy
*

Reputacja: -1

« Odpowiedz #99 : 2006-10-05 19:02:50 »

jesli chodzi o mnie to najefektywniejszy mój zgon było zabicie się własnym napalmem. Wyglądało to mniej więcej tak, że spadając na linie za póżno wyrzuciłem napalm i mnie trzepnęło centralnie... ładna była eksplozja...

Codename 47 are you there?
47?
47!?
arghhhh!
...
woj_79
Gość
« Odpowiedz #100 : 2006-11-18 15:21:40 »

moje może i nie jest efektowne, ale śmieszne. no więc tak: gram z kompem ( downem niewiarygodnym) i zaminowałem cały dół poza jednym rogiem w którym sie schowałem. wiedziałem, że mój wróg będzie głupi i że będzie chciał dojść do mnie dołem. nie przewidziałem, że miał fana. na nieszczęscie miałem mały odstęp od ściany a on mnie "wfanił" na ścianę, ja się odbiłem i na miny! a potem przy każdym kolejnym odrodzeniu z powrotem na te miny... Huh
maciekko
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #101 : 2007-02-28 18:56:42 »

mi sie zdarzyła śmieszna śmierć  Grin
grałem w liero extreme
tak sie zlozylo ze dostalem z 10 pocisków naraz
bo pojawiłem sie w samym środku pola walki
do tego mialem ustawione na maksa krwi
zbryzgło mi pół plnaszy Undecided
ale i tak były jaja  Grin

Po co żyć dla nieczego??? Leppiej żyć dla LIERO
Firen
Szeregowy
*

Reputacja: -4

Gram w Liero przez mod N-game'a ;)

« Odpowiedz #102 : 2007-02-28 21:52:15 »

jak grałem z kuzynem to on wziął i ciągle chiqitą walił Cheesy i na dodatek robił to tak :  skakał rzucał chiqitą i jeszcze fanem odbijał to ja wziąłem też fana i jak odbiłem mu tego chiqite bomba to wszystkie odłamki w niego trafiły i cały obszar był rozciapkany krwią Cheesy Cheesy Cheesy

Narazie jestem n00b Wink
Marcix
Szeregowy
*

Reputacja: -3

« Odpowiedz #103 : 2007-06-21 07:25:40 »

Moja jedna z najefektowniejszych śmierci:
Gram se z moim kolegą na jednym kompie. Rzucam chiquitą w okolice robaka kolegi, który stoi pod ścianką. Po krótkim czasie chcę sprawdzić, czy gościa zabiło, jeśli nie, to spajki w twarz i git. Podpełzam tam, a tu okazuje się, że mój przeciwnik zwiał linką do góry jak normalnie w Mission Inpossible, chiqita odbiła się od ściany i małymi podskokami przemieszcza się w moim kierunku. Uciekam, ale pech sprawił, że chiqita mnie minimalnie dogoniła i zexplodowała, gdy była we mnie. Flaczki były wszędzie. 

DARKNESS RULEZ!!!
Wesz
Lucypher
Gusanos Team
Generał
*

Reputacja: 64

We eat the box?

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #104 : 2007-06-21 15:34:12 »

Nie musiałeś podchodzić do wrażego robaka żeby sprawdzić czy żyje, wystarczyło spojrzeć na druga część ekranu Cool

Strony: ««« 1 ... 5 6 [7] 8 »»»   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: