Liga Liero
2019-05-25 04:49:52 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 ... 6 7 [8]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Najbardziej efektowna smierc  (Przeczytany 50238 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Marcix
Szeregowy
*

Reputacja: -3

« Odpowiedz #105 : 2007-06-21 17:34:46 »

No ale jakoś tak kszywo rzuciłem, to myślałem, że gość na 80% przeżyje. Chodziło mi o to, że mój przeciwnik miał widzieć mnie wyskakującego zza opadających bananków strzelającego spikami. (Ta chiqita miała być po części szokiem psychologicznym dla niego, a po części zasłoną dymną, jeśli wiesz, o co mi chodzi.)  Grin

DARKNESS RULEZ!!!
Jonbee
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #106 : 2007-08-27 12:23:32 »

Bawiłem się ja dzisiaj minigunem(weaponjumping), i:
1. Leciałem obok przeciwnika, obok którego była skrzynka(z gauss gunem) i przypadkowo seria pocisków przywaliła w ową skrzynkę. Z gościa nie zostało nic. Miał 100% życia.
2. Leciałem, zmieniłem trajektorie loty i rozgniotło mnie o bok planszy. 
Napisana: 2007-08-25 19:43:31
Ustawiasz sobie przeładunek na 0%, obydwoma graczami wybierasz chiquite, stają w tych samych miejscach, celowniki w górę i strzelają obydwaj naraz. Zabójcze efekty. Najlepiej sobie wtedy ustawić krew na maksimum.

"Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno..." - Jacek Kaczmarczyk, "The best of the 2003"

Motto miesiąca: "Mówi się "brudno!", i syfi się dalej!"
SeaSoft
Gość
« Odpowiedz #107 : 2007-08-27 13:45:36 »

Ustawiasz sobie przeładunek na 0%, obydwoma graczami wybierasz chiquite, stają w tych samych miejscach, celowniki w górę i strzelają obydwaj naraz. Zabójcze efekty. Najlepiej sobie wtedy ustawić krew na maksimum.

Przecież śmierci na riloud 0 zawsze są efektowne, ale nie ma tam raczej przypadków 1/1000000, które już więcej się nie powtórzą...

Dlatego nie wiem, po co pisać o tym... Lepiej ustaw sobie reload 100% i poczekaj na prawdziwe combo.
NightWarrior
nowy
*

Reputacja: 0

« Odpowiedz #108 : 2010-07-06 17:57:08 »

Najbardziej efektowna śmierć? Dużo już ich miałem Grin ale wybiorę tę która najbardziej mnie zaskoczyła.
Właśnie testowaliśmy z kumplem fajne zagrywki.Obydwaj zawiesiliśmy się linami jednocześnie puszczając big nuki.Chwilkę się pobujaliśmy na tych linach strzelając do siebie i nagle bum!Kumpel odczepił się z liny i spadł w samo miejsce wybuchu.Ja miałem więcej szczęścia i zostało mi bodajże 3% życia.
Strony: ««« 1 ... 6 7 [8]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: