Liga Liero
2019-10-15 20:16:07 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 ... 6 7 [8]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 28543 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #105 : 2006-11-28 18:10:17 »

No wiesz.. Na religii oglądać mecze można Tongue a poza tym powtórki na polsacie sport puszczają więc nie mówię tak se tylko Wink.
Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #106 : 2006-11-28 20:58:13 »

Moim zdaniem każde zwycięstwo nad Rosjanami to fakt historyczny. O ile zdarza nam się od czasu do czasu wygrwać z Brazylijczykami, Serbami, Włochami czy Francuzami, to przed kazdym meczem z Rosją nasi siatkarze dostają jakiegoś psychicznego bloku, niezaleznie od stawki spotkania. Nie czytałem statystyk z sotatnich lat, ale jetem pewien, że z Rosjanami wyglądaja one druzgocząco. Jeżeli dołoży się do tego, ze mecz był de facto o wyjście zgrupy to sukces jest duzy. Poza tym ostatnich trzech setów ne nazwałbym wcale histerycznymi ani haotycznymi. Np. w 4. secie wygralismy pewnie do 20 prawie odwracajac sytuacje z setu pierwszego )przegranego do 19). W końcówce także trzymaliśmy cały czas bezpieczny dystans. A że pierwsze 2 sety były pogrążające jak moje dzisiejsze kolokwium to juz taka specyfika sportu - wygrywa ten, kto zdobedzie ostatni punkt*.
Mam nadzieje, że jutro uwiniemy się szybko w 3 setach, to zdążę całość przed pracą obejrzeć. Wink

*) wiem, wiem, bezczelna zżynka z komentatora

May the Schwarz be with you!
Express
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 20

Kocham Liero!

« Odpowiedz #107 : 2006-11-29 09:50:40 »

No i pięknie.
Z Serbią 3:0 - to już nie specjalna mobilizacja na Rosję, tylko naprawdę mocna drużyna. Dziś już bym obstawił złoto (gdybym obstawiał Smiley )

A jeszcze co do Rosji - pamięta ktoś, jak chyba z 10 lat temu właśnie w meczu z Rosją zaczęliśmy wracać do elity?
Wygrywali już 2:0 i 13:2 (a grało się do 15!), rosyjska telewizja skończyła transmisję, bo "nic się już nie mogło zdarzyć", a nasi wygrali!
Ten wczorajszy mecz to dla mnie takie dopełnienie.
fishman
Gość
« Odpowiedz #108 : 2006-11-29 15:41:58 »

Najlepsze mecze to są wtedy, kiedy najlepiej grają, a nie w histerycznej walce wygrywają z najlepszymi.

Polska ograła Serbów. Gra byla według mnie poukładana i zawodnicy doskonale zrealizowali plan nakreślony przez Lozano.
Van dalej uwazasz ze gra naszego zespołu była histeryczna?

Swoja droga w siatkowce mamy wyniki jak przychodzi Lozano a w piłce noznej Leo.
Kiedy polascy szkoleniowcy beda realizowac profesionalne prace przegotowawcze w polskich zespołach? Wkoncu trzeba zawsze stawiac na młodych...
Van_Hoover
fisha
Gwardia
Pułkownik
*

Reputacja: 30

Nie potykają się tylko ci, którzy pełzają

« Odpowiedz #109 : 2006-11-29 15:59:43 »

Uważam, że w meczu z Rosją tak było. Dzisiaj ładnie pograli Smiley.
fishman
Gość
« Odpowiedz #110 : 2006-12-03 15:09:09 »

No wiec 2 miejsce i tytuł wice mistrza swiata to wszystko na co nas bylo stac.
Brazylia moim zdaniem odstaje o jakies 3 klasy od innych zespolow.
Oni wprowadzaja nowa jakosc a my zatrzymujemy dobrych zawodnikow w naszej lidze z szansą na lepsza przyszlosc.
No i jeszcze Adam ustanowił nowy rekord skoczni.

Mozemy byc dumni dzis z Polaków.

Wink Wink
Fabio
Szeregowy
*

Reputacja: 3

« Odpowiedz #111 : 2006-12-03 19:06:41 »

Tak wlasciwie w tych mistrzostwach swiata w siatkowke, najbardziej cieszy mnie zwyciestwo nad Rosjanami. Stwierdzenie ze Canarinhos byli 3 klasy lepsi nizeli reszta druzyn, wyjatkowo nie na miejscu IMO. Dzisiaj z nami byli doskonale dysponowani, i wlasciwie po tym pierwszy secie w ktorym polacy nie za bardzo wiedzieli co sie dzieje, ustawili sobie ten mecz. W przecigu calego turnieju nie uwazam kanarkow za druzyne lepsza od chocby naszej.

Co by nie mowic 2 miejsce, to swietny wynik. Trzeba sie z tego cieszyc.

Brawo Polacy, i brawa dla trenera Lozano, ktory zaraz po Basarze jest moim ulubionym argentynczykiem Smiley

-this is madness
-madness....
-THIS IS SPARTA!
Strony: ««« 1 ... 6 7 [8]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: