Liga Liero
2019-08-23 21:19:41 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: LIERO NA PSP  (Przeczytany 6231 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
mortus
Szeregowy
*

Reputacja: -15

« : 2008-10-11 19:12:33 »

witam ma dzisaj wesołą wiadomość Cheesy udało mi się uruchomić liero na psp co prawda tnie się i muszę jeszcze troche zmienic ustawienia a teraz powiem jak tego dokonałem do tego użyłem portu dosboxa na psp i po uruchomieniu dosboxa plik dosbox.conf automatycznie odpala liero z konfiguracją klawiszy
Kod:
krzyżak (chodzi o klawisze góra, dół, prawo, lewo) - sterowanie robalem
przycisk prawy (R) (chodzenie robaka w prawo wykorzystywany przykopaniu)
przycisk lewy   (L) (chodzenie robaka w lewo wykorzystywany przykopaniu)
kwadrat - strzal
krzyż - zmiana broni
kółko - skok
select - enter
start - escape

dodany:

trójkąt - s na klawiaturze (pozwala na zapisanie ustawień w menu)
jest jeden problem nieda się jescze kopać muszę trochę bardziej dopracować plik konfiguracji klawiszy i udostępnię tutaj to liero a najlepsze jest to że liero działa z dźwiękiem aczkolwiek przez to możliwe że się przycina muszę dodać parametr /n i zobaczyć co będzie Cheesy
fotka:
Kod:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2d9ac463c66c8fc.html

edit:
zapomniałem dodać że można grać jedynie z komputerem ;/ bo jak tu grać z kolegą na jednym psp

edit2:
problem kopania rozwiązałem Cheesy
pozostaje cięcie się gry jeśli udało by się to przez overclocking procka do 333 mhz Cheesy (w sofcie robiony przez dark-alexa da się (m33))
« Zmienione: 2008-10-12 11:01:55 przez mortus » Zapisane

netmail na bbs'ach: mortus@becksbbs.synchro.net
barnex
Agent Of Gravity
Egzekutor
Pułkownik
*

Reputacja: 49

Ay caramba!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 2008-10-11 19:35:55 »

Fajnie. A PSP nie ma przypadkiem wejścia USB, coby podłączyć jakąś klawiaturę albo pada dla drugiego gracza? Bo z kompem to khem. (poza tym dosbox ma chyba opcję "gry po sieci", gdzieś o tym było na forum. Normalnie to nie ma zastosowania, bo opóźnienia są koszmarne, ale w przypadku radiowego połączenia między dwoma PSP - kto wie?)

Edit: Co do cięcia - rozumiem, że próbowałeś różnych ustawień frameskipów, taktowania dosboxa i różnych silników (te to nie wiem, czy ciągle są... Może ChanibaL się wypowie jak żyje). Nie da się na psp zainstalować jakiegoś linuksa i odpalić openliero? :>

mortus
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : 2008-10-11 19:37:53 »

ogólnie liero tak lagguje że nieda się grać ;/ szkoda wyłączyłem dźwięk podkręciłem procka do 333mhz i dale lagguje trudno trzeba to zostawić jak ktoś chce to mogę udostępnić ale tylko żeby sobie potestować bo takto gra się masakrycznie ciężko ;/

Doman
Gwardia
Generał
*

Reputacja: 22

The truth is out here

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 2008-10-11 23:36:02 »

a próbowałeś wyłączać cienie, mapę i synchronizację. Albo odpalić liero z parametrem /s2 ?

May the Schwarz be with you!
mortus
Szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : 2008-10-11 23:55:56 »

nie próbowałem spróbuję Cheesy i z edytuję tą wypowiedź jak gra przyśpieszy Cheesy

edit:
no no gra przyśpieszyła troche z parametrami "+ /n /s2" teraz spróbuję podkręcić procka na 333 mhz Cheesy

edit2:
przy tych ustawienia gra się całkiem przyjemnie (czyt. znośnie Cheesy) możliwe że nakręcę film ale niemam aparatu ;/ nakręcę telefonem (0,3 Mpx) tylko kolega by musiał trzymać telefon ;/

edit3:
przetestuję liero z większym parametrem /s może gra przyśpieszy na taki poziom by dawała prawdziwą przyjemność z pykania xD
« Zmienione: 2008-10-12 16:38:52 przez mortus » Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: