Liga Liero
2019-08-19 19:54:24 *
Witamy, Gość! Prosimy, zaloguj się, lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika i hasło.

Strona główna   Forum   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gusanos Promode 1.30 - turniej  (Przeczytany 16096 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
cmons
Gość
« Odpowiedz #15 : 2009-01-06 19:47:23 »

Netsu, nie wziąłem pod uwagę, że nie każdy ma w ten sam czas wolne albo w ogóle ich nie ma xD Hmm to będzie trzeba to przedyskutować. Guth, nie słyszałem o systemie bo3 ;P Hmm no to skoro problemów nie będzie to tylko został do omówienia termin i ewentualna nagroda ( nówka nie śmierdząca Wink ) i napisanie regulaminu, przejrzę ten z IGT i napisze w weekend na podstawie jego dogodny do tegoż turnieju.
RaQ
Team 17
nowy
*

Reputacja: 1

Gears Of War&Counter-strirke

« Odpowiedz #16 : 2009-01-06 19:53:44 »

to ja mam pomysł, ty zrób turniej, a na końcu powiem, że też robiłem, c'mons, pozwól, że regulaminem zajmę się ja;]

edit by raq ;> trzeba jeszcze dokładnie przemyśleć nazwę Tongue wedłóg mnie dobrym rozwiązaniem jest GPT czyli Gusanos Promode Tournament
« Zmienione: 2009-01-06 20:09:26 przez RaQ » Zapisane

Życie jest jak narkotyki, często daje kopa, albo zamula.
Gizmo
Elite Clan
Szeregowy
*

Reputacja: 2

« Odpowiedz #17 : 2009-01-06 21:59:44 »

No ja tam chętnie bym wziął udział w takowym turnieju. Hmm kiedyś chciałem załatwić takie nagrody w postaci pendrive'a z nadrukowanym robaczkiem i napisem Gusanos, ale nie znalazłem ofert dla klientów indywidualnych w ilości paru sztuk tylko np. dla firm w dużych ilościach jako gadżet reklamowy. No ale może za słabo szukałem, pewnie gdzieś znajdziecie, jak dobrze poszukacie.

Pzdr.
Gizmo
cmons
Gość
« Odpowiedz #18 : 2009-01-06 22:10:52 »

Przydała by się też później profesjonalna stronka Wink ale to poźniej jak się wszystko ustali i obada kto byłby chętny.
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #19 : 2009-01-06 22:55:05 »

może i by się przydała;> co do nagrody, lepiej już zrobić koszulkę, z napisem Gusanos Promode Team, czy cuś takiego, to można uzgodnić i z tyłu, z napisanym nickiem dla przykładu daję, że wygrałem Tongue to z tyłu na koszulce widnieje napis RakomanN. Koszulkę jest o wiele łatwiej zrobić niż pendrive, jeszcze zależy jak się do tego przyłoży, bo można np. kupić jakąś białą koszulkę i teraz uwaga ;P jest jakiś papier, do robienia takowych przylepek na koszulkę czy jak to się nazywa, tylko trzeba to wydrukować w drukarce, a na koszulkę można się złożyć, tylko pytanie, kto się złoży ?? ...mogę zapłacić część, ale nie całe, nie sr** pieniędzmi ;> jeszcze muszę zainwestować 96 euro (70 kaucja na modem i 26 miesięczna wpłata za abonament) w internet, także na razie będę spłukany.

Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 2009-01-06 23:13:50 »

Kupić metalowy pendrajw (ja mam taki, 15zł za 2gb więc drobny wydatek) i wygrawerować co tam chcecie w specjalnym punkcie co kosztuje tez jakieś 30zł.

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #21 : 2009-01-07 20:08:57 »

ja w irlandi kupiłem za 10 euro (40 zł) SanDisc, jest dosłownie tak mały, że raz się nim dławiłem Tongue (wiem, tylko ja takie coś potrafię Cheesy:D), 10 euro w irlandi to maaaaaaaaaaaalutko, no ale w polsce, to całe 40 zł, nie wiem ile kosztują koszulki, ale zrobienie pendrive to wyniosło by ok. 70 zł, to za duża kwota, a najprawdopodobniej, pewnie będę się musiał złożyć z C'monsem, bo to my organizujemy turniej, a przecież (chyba) nikt nie zapłaci, za to, że dostanie koszulkę czy też pendrive. Chyba, że, dowiem się. ;P ile kosztuje koszulka ligi ?? (taka np. jak miał wsh i guth na filmiku, czy taka jaką dostał phx, za igt#2.) wtedy można pomyśleć o czymś poważniejszym, jak dowiem się ile kosztuje, podzielę się z wami moim przemyśleniem, ponadto, ustaliliśmy z C'monsem nazwe turnieju, jak na razie, nazywa się Great Promode Tournament#2009 (GPT#2009).

daro
Gość
« Odpowiedz #22 : 2009-01-07 20:20:28 »

hmm w dojczach pendrive 2 giga kosztuje 3-4 eu ale niewiem czy metalowy Tongue
ps. wniosek jedź do szwablandu po pendrajwa ^^
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #23 : 2009-01-07 20:25:37 »

... (no comment, przemilczę to, daro, dla Ciebie minuta ciszy,......... Koniec) Sam, sobie drogi (czy też tani, nie mieszam się w te sprawy) do szwablandu, po, PENDRIVE, mój jest metalowy, tylko trzeba by było zdrapać napis SanDisc, i jest jeszcze na to nakładka gómowa, żeby się nie rysował ;>

Netsu
Pułkownik

Reputacja: 26

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 2009-01-07 20:50:10 »

Mam chyba taki sam jak ty i nie pamiętam za ile dokładnie kupiłem ale bankowo mniej niż 30zł i to w sklepie, na allegro taniej by się znalazł. I po co zdrapywać nazwę producenta? Pendrive ma dwie strony.

My hopemage - trochę moich gier
Jumpy - The Ultimate Deutsche Dieselpunk Mayhem Totalfest
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #25 : 2009-01-07 21:17:06 »

ja dałem 40, za 4giga ;> jak na razie, świetnie się spisuje, przeniósł mi już ponad 60 filmów z kompa mojego brata do mojego
(ps, znów się offtop robi ;P ale to wciąż nawiązuje do turnieju ;P) więc... koszulka też dobra, z tyłu nick nadrukowany i z tyłu jakiś napis, napisałem na wszystkie fora klanowe, które jeszcze istnieją, informację o turnieju, na 3/4 stron nikt nie zaglądał od miesiąca, a na te na których jest ruch, klany są zainteresowane tylko defaultem (bardzo szitowym difultem) jeszcze "arin" ma jakąś ideę zrobienia "Polskiej Ligi Gusanos - PLG, ładnie sobie nazwę podkradł) na difulcie (czyt. default), więc jeżeli nie zagra nikt z jego tak owego klanu, kij im w oczy tym rzehójom, najwyżej zagramy bez nich....

Phoenix
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 3

if you wanna be dumb, you better be tough

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 2009-01-07 21:36:33 »

ja w irlandi kupiłem za 10 euro (40 zł) SanDisc, jest dosłownie tak mały, że raz się nim dławiłem

Dostajesz roxa za to ze doprowadziles mnie do poplakania sie ze smiechu, ale na przyszlosc pamietaj zeby twoja wypowiedz skladala sie ze zdan, kropek i akapitow, bo twoje wypociny bardzo ciezko sie czyta.

Co do nagrody - imo koszulka z logiem jest lepsza pamiatka po wygranym turnieju niz pendrive ;>

Elite clan site | Take the red pill and stay in wonderland...
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #27 : 2009-01-07 21:44:03 »

no to już nie moja wina.... to, że się pendrivem dławiłem, to nic śmiesznego, mogłem umrzeć, a Ty się z tego śmiejesz...

kujon
Żniwiarz
Kapral

Reputacja: 12

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 2009-01-07 21:50:17 »

Wydaje mi się że nagroda jest w tym wszystkim najmniej istotna, liczy się frekwencja i co najważniejsze dobra zabawa : >

»»»»»»»»»
RaQ
Team 17
nowy
*

« Odpowiedz #29 : 2009-01-07 21:57:56 »

wlazł taki i zakończył największą dyskusję co do dławienia pendrivem ;p kujon, bo ty jesteś webmasterem, nie zrobił byś strony dla turnieju, wiesz, takie pierdoły, tabela, regulamin ...... hmm... ?? przede wszystkim trzeba oderwać maniaków od defa i posadzić przed promode !!

Strony: ««« 1 [2] 3 »»»  Wszystkie   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: